Volke v brance Stadionu inkasoval v šesté minutě, kdy se po rychlé akci prosadil Král. Poté nevyužily Litoměřice přesilovku, následně se ubránily domácím při vyloučení Kolbaby a poté se musel vyznamenat chrudimský gólman Svoboda při dělovce Heinische a poradil si i s individuální akcí Hořčičky. Na druhé straně vynikl Volke při akci Žáka.

Pak byli hosté krůček od vyrovnání, ale Svoboda zmařil šanci Heinische a poté předvedl výborný zákrok při akci P. Kříže. V polovině střetnutí byl před Svobodou osamocený Hořčička, ale neuspěl. A tak se dočkali domácí, kteří měli v závěru druhé třetiny dvakrát výhodu přesilovky 5:3. Poprvé hosté díky Volkemu odolali, ale přišlo druhé dvojnásobné oslabení a v době, kdy už byli hráči Stadionu ve čtyřech, se prosadil domácí Luštinec.

Ve třetím dějství se efektní rybičkou předvedl Volke při akci Jaroměřského, na druhé straně zlikvidoval Svoboda příležitosti Šinágla a Tvrzníka a vyzrál na něho až při přesilovce Slížek. Pak šli domácí do dvojnásobného oslabení a Vobořil srovnal stav. Zdálo se že se bude prodlužovat, ale Chrudim se v závěru trefila potřetí. Bod Stadionu nepřinesla ani power play.

HC Chrudim - HC Stadion Litoměřice 3:2

Branky: 6. Král (Jaroměřský), 40. Luštinec (Kaut, Svoboda), 59. Semorád (Zdráhal) – 52. Slížek (Macek), 54. Vobořil. Vyloučení: 8:6. Využití: 1:2. Třetiny: 1:0, 1:0, 1:2. Rozhodčí: Kubičík – Chocholouš, Dřínovský. Diváci: 380.

Litoměřice: Volke – O. Kříž, Evan, Vobořil, Stříteský, Macek, Brož, Martinka, Kolbaba – Hašek, Šinágl, M. Tvrzník – Novák, P. Kříž, Kloz – Heinisch, Slížek, Hořčička – Doležal, Hlusička, P. Přeučil. Trenéři: D. Tvrzník a J. Setikovský.