Podle trenéra Tvrzníka byl Stadion v Klášterci lepší

Klášterec - Remízou 3:3 skončil čtvrteční přípravný duel druholigových hokejistů HC Stadion Litoměřice. Ti na ledě Klášterce dokázali ve druhé třetině otočit zápas, ale v poslední části inkasovali vyrovnávací gól.

22.8.2009

Litoměřice - Řisuty.Foto: Radim Tuček

Klášterec – Litoměřice 3:3

Oproti zápasu s Českou Lípou bylo vidět zlepšení. „Hráli jsme na čtyři lajny, takže jsme měli celý zápas dost sil. Myslím, že jsme byli o něco lepší, ale dostali jsme docela laciné góly,“ říkal po utkání hostující kouč Daniel Tvrzník.

Odveta s Kláštercem je na programu už v úterý 25. srpna od 18.30 hodin v Lovosicích.

Branky a asistence: 5. Kohoutek (Novák, Derfler), 14. Dudek (Krpenský, Koblitz), 49. Kopáč (Suk) – 13. Šnajdr (Hlusička), 26. Hlusička, 36. Horčička (Zuziak). Vyloučení: 5:5. Třetiny: 2:1, 0:2, 1:0. Rozhodčí: Plachý – Ruchař, Majerčí.

Litoměřice: Volke (Davídek) – Musílek, Kaltenböck, Kolbaba, Kouba, Hillmich, Svoboda – Slížek, Horčička, Bacovský – Procházka, Hlusička, Buďa – Zuziak, Petrus, Šnajdr – Myšík, Bauer, Veverka.