Děčínští v domácím prostředí vybojovali proti FK Louny plný počet bodů. Ve starší kategorii slavil Děčín výhru 2:1. Pro Junior to byly vůbec první body v soutěži. „Zaslouženě jsme vyhráli, nerodilo se to vůbec lehce. Kluci hlavně zlepšili osobní souboje,“ pochvaloval si děčínský trenér Petr Němec. Mladší dorost Junioru neměl s Louny slitování. Hosté si z Děčína odvezli sedmibrankový debakl, domácí se v divizní tabulce posunuli na sedmé místo.

„Předvedli jsme výborný výkon a hosty deklasovali. Parádně zahrál Šrajbr, předváděli jsme jednoduchý fotbal s dobrou kombinační hrou a odpovídající koncovkou. Hned od začátku zápasu bylo jasné, že zůstanou všechny tři body doma. Kluci předvedli nejlepší výkon v soutěži. Škoda jen zbrklosti a nedisciplinovanosti v posledních dvaceti minutách zápasu, výsledek tak mohl být dvouciferný,“ hodnotil utkání trenér Děčína Dušan Sádecký.

V domácím prostředí se dařilo oběma výběrům SK Roudnice. Starší rozstřílel Chomutov 7:3, mladší vyhrál těsně 4:3. „Zase jsme byli v úvodu nepozorní, inkasovali jsme už ve druhé minutě,“ zlobil se trenér mladších dorostenců Tomáš Vecko. Jeho svěřenci ale zápas otočili.

„To je určitě povzbudivé, ale v naší hře je stále hodně nedostatků, špatné postavení, přihrávky, nedůrazy. Je na čem pracovat.“ Tým Litoměřicka U19 se Sokolovem dvakrát prohrával, ale pokaždé stačil srovnat. A pak byl lepší i v penaltovém rozstřelu (4:1). Mladší výběr podlehl 1:4 a na premiérový divizní bod stále čeká.

Už se zdálo, že o vítězi duelu divize U19 VOŠ a SOŠ Roudnice – Kladno B budou muset rozhodnout penalty, když se v 90. minutě trefil hostující Hlaváček a zařídil výhru středočeského celku. A Kladenští pak byli úspěšnější i v přestřelce mladších výběrů.

Divize U19: SK Roudnice – Chomutov 7:3 (branky: Pivoňka 2, Hádek, Husák, Aubrecht, Šeba, vlastní – Pliska, Maršálek, Mergl), Litoměřicko – Sokolov B 3:2 np (Dura, Hervert – Lorenz, Link), VOŠ a SOŠ Roudnice – Kladno B 3:4 (Halada 2, Bozděch – Dejčmar 2, Hrbek, Hlaváček), Junior Děčín – Louny 2:1 (Braun 2 – Kubiska). Divize U17: SK Roudnice – Chomutov 4:3 (Martínek 2, Pospíchal, Černý – Fencl, Doleček, Jelínek), Litoměřicko – Sokolov B 1:4 (Skála – Podhajský 2, Richter, Čermuš), VOŠ a SOŠ Roudnice – Kladno B 4:6 (Možný 2, Pešek 2 – J. Slabý 2, O. Slabý, Lunger, Měřínský, vlastní), Junior Děčín – Louny 7:0 (Dyrynk 2, Dostál 2, Korpa 2, Šrajbr)