Už v páté minutě to bylo 1:1. Nejprve dostal hosty rychle do vedení z pokutového kopu Kubeš, aby na druhé straně prudkým centrem zaskočil hostující obranu Rejman. Kaňkovský si totiž nasměroval míč do vlastní sítě.

Hosté se dostali krátce před změnou stran opět do vedení, ale Benda v úvodu druhého poločasu dokázal srovnat. Dalekonosný pokus Broschinského přinesl hostům znovu těsný náskok, který znegoval Hyka.

V dalším divizním kole se Štětí představí na hřišti FK Litol.

Štětí - Nový Bor 3:3

Branky: Rejman, Benda, Hyka - Kubeš z pen., Lebruška, Broschinský, ŽK 2:2, poločas 1:2, r. Kříž, 200.

Štětí: Michovský - Belák, Slanička, Ransdorf, Cibulka - Rejman, Kucler (78.Tichý), Šimral, Stejskal (70. Pícha) - Benda, Hyka.

Nový Bor: Blumnetritt - Pollach, Kaňkovský, Štálík,Broschinský - Stromecký, Chod, Demke, Lebruška - Kubeš, Červeňák (77. Třešňák).