Štětí veze bod, Brozany na první výhru stále čekají

Brozany - Dělbou bodů skončilo okresní derby divizní skupiny B, když fotbalisté Sokola Brozany remizovali v domácím prostředí s SK Mondi Štětí, 2:2.

24.9.2013

Brozany - ŠtětíFoto: Milan Richtr

Domácí začali mnohem lépe, už ve 14. minutě je dostal do vedení vydařeným trestným kopem Gnahoui.

„Pak jsme ale přestali hrát. Jako by nás to vedení ukolébalo. Hosté nehráli žádný extra fotbal, spíš jen nakopávali míče. Měli jsme možnost zvýšit náskok před poločasem, ale Marič z penalty gólmana hostů nepřekonal.

Soupeř po změně stran srovnal a šel po chybě v naší defenzívě dokonce do vedení. V závěru jsme ale měli až drtivý tlak a Gnahoui z pokutového kopu alespoň vyrovnal. Mohli jsme i rozhodnout, Bittengel ale napálil jen tyč. Je to škoda, máme jen bod. Kluci však nedávají góly. To se ukázalo i tentokrát," poznamenal manažer Brozanských Jan Kudlička.

V dalším kole hrají Brozany na Kladně, Štětí hostí tým z Neratovic.

Brozany - Štětí 2:2

• Branky: Gnahoui 2 - Kucler, Hyka, poločas 1:0, r. Klupák, 420.

• Brozany: Vacho - Janda, Uka, Tupý, Bittengel - Kühn, Zadina, Franc, Marič - Sdiri (60. Vacek), Gnahoui.

• Štětí: Michovský - Šimral, Tůma, Slanička, Pícha - Rejman (81. Tichý), Cibulka, Kucler (85. Hamšík), Stejskal - Hyka, Benda.

24.9.2013 VSTUP DO DISKUSE

Policie intenzivně pátrá po pohřešované Míše Patricii Muzikářové.

Pohřešovanou Míšu zřejmě zavraždil přítel její matky, tvrdí server

Sociální pracovníci dostanou peníze včas, sestřičky si počkají

Domov pro seniory Kréta v Terezíně má nového majitele

Terezín - Vedení má velké plány s čtyřhektarovým lesoparkem. Klientům také slibuje zvýšení kvality služeb.

Policie pohřešuje Stanislava Pospíšila z Lovosic, neviděli jste ho?

Lovosice – Policie pohřešuje 53letého Stanislava Pospíšila. Odešel v pondělí 24. července večer ze svého bydliště v Lovosicích a dosud se nevrátil, ani o sobě nepodal zprávu.