VYBERTE SI REGION

Štětí v první půli kralovalo, ale po změně stran odpadlo

Hrobce – Fotbalisté Štětí podlehli v přípravném duelu Sokolu Vraný (KP) na hrobecké umělce 2:3. Lídr nejvyšší krajské soutěže byl přitom v první půli nebezpečnější, jeho hráči ale mířili nepřesně nebo jejich šance likvidoval gólman Sailer.

27.1.2016

Ilustrační fotoFoto: Karel Dvořák

Kapituloval až po dvou střelách Beláka. Ve druhé části se obraz hry změnil, Sokol srovnal a v poslední minutě rozhodl o trochu překvapivé výhře.

„Zápas zcela odlišných poločasů. V prvním jsme jasně kralovali a výsledek 2:0 byl pro hosty ještě milosrdný. Škoda nepřesné koncovky. Druhý poločas už vypadal jinak. Souhra a kombinace na naší straně vázly a v obraně se začaly objevovat skulinky. Ubývaly síly a výsledkem byly tři góly v naší brance. Zajímavé přípravné utkání, které odhalilo rezervy a bylo vhodnou prověrkou před dalším utkáním se Slovanem Velvary, které nás čeká 30. ledna také v Hrobcích od 13:30," zhodnotil duel na klubových stránkách sekretář SK Milan Plíšek.

Štětí - Vraný 2:3

•Branky: Belák 2, poločas 2:0, r. Vlašič.
•Štětí: Michovský (46. Kloub) – Ransdorf, Šimral, Šmidrkal, Vacek – Poráč, Slanička, Malák, Mencl – Belák, Tichý (Čámský, Kucler).

27.1.2016 VSTUP DO DISKUSE

Výtěžkem z tříkrálové sbírky pomůže litoměřická farní charita potřebným

Pohřešovaná Michaela Patricie Muzikářová.
7

Prohlédněte si poslední snímky pohřešované Míši. Pátrání je zatím neúspěšné

Pekárna Petra Kohna funguje v ulici 5. května v Litoměřicích už desátý rok

Litoměřice – Přestože lidé chodí nakupovat základní potraviny na další týden či měsíc do supermarketů, za čerstvým zbožím denní spotřeby chodí do svého obchůdku. K těm nejvíce oblíbeným patří litoměřické Pekařství Kohn. Letos už desátým rokem nabízí jeho majitel Petr Kohn pečivo v ulici 5. května, v roce 1990 začínal u svého otce na nedalekém Mírovém náměstí.

Litoměřičtí obyvatelé budou moci rozhodovat o rozpočtu

Litoměřice – Obyvatelé Litoměřic se budou moci opakovaně zapojit do rozhodování o využití části peněz z městského rozpočtu. Radnice tak podruhé přistupuje k nové formě zapojování veřejnosti do rozvoje města, kterou je tzv. participativní rozpočet.

Hostem on-line rozhovoru byla Lenka Holovská ze Správy a údržby silnic

Ústecký kraj - Hostem on-line rozhovoru byla Lenka Holovská ze Správy a údržby silnic Ústeckého kraje. Ptali jste se na vše, co vás o problematice údržby komunikací zajímá.