Štětí v první půli kralovalo, ale po změně stran odpadlo

Hrobce – Fotbalisté Štětí podlehli v přípravném duelu Sokolu Vraný (KP) na hrobecké umělce 2:3. Lídr nejvyšší krajské soutěže byl přitom v první půli nebezpečnější, jeho hráči ale mířili nepřesně nebo jejich šance likvidoval gólman Sailer.

27.1.2016

Ilustrační fotoFoto: Karel Dvořák

Kapituloval až po dvou střelách Beláka. Ve druhé části se obraz hry změnil, Sokol srovnal a v poslední minutě rozhodl o trochu překvapivé výhře.

„Zápas zcela odlišných poločasů. V prvním jsme jasně kralovali a výsledek 2:0 byl pro hosty ještě milosrdný. Škoda nepřesné koncovky. Druhý poločas už vypadal jinak. Souhra a kombinace na naší straně vázly a v obraně se začaly objevovat skulinky. Ubývaly síly a výsledkem byly tři góly v naší brance. Zajímavé přípravné utkání, které odhalilo rezervy a bylo vhodnou prověrkou před dalším utkáním se Slovanem Velvary, které nás čeká 30. ledna také v Hrobcích od 13:30," zhodnotil duel na klubových stránkách sekretář SK Milan Plíšek.

Štětí - Vraný 2:3

•Branky: Belák 2, poločas 2:0, r. Vlašič.
•Štětí: Michovský (46. Kloub) – Ransdorf, Šimral, Šmidrkal, Vacek – Poráč, Slanička, Malák, Mencl – Belák, Tichý (Čámský, Kucler).

27.1.2016 VSTUP DO DISKUSE

Na 1371 kontrol provedli loni inspektoři z ústeckého oblastního inspektorátu České inspekce životního prostředí (ČIŽP).
12

Diecézní charita Litoměřice si pro seniory z Litoměřic a okolí připravila zábavní vědomostní soutěž KOLO-TOČ. Celkem se zúčastnilo 59 soutěžících.
1 4

59 seniorů poznávalo v Litoměřicích hlášky z filmů

Hnojte popelem

Topíte dřevem? Nebo máte doma krb jen tak pro příjemný pocit? Kam dáváte popel? Pokud ho vyhazujete, připravujete se o jedno z nejlepších hnojiv světa.

Večer na Hradě patřil orchestrům

Litoměřice - „Jak vás to učili, když jste byli malí…paci paci. A pořádně!" Vyzval publikum v závěru středečního večera na Hradě v Litoměřicích kapelník Zdeněk Růžička. Lidé tak v rytmu známého rokenrolu vytleskali Junior Band – orchestr, který tvoří žáci litoměřické základní umělecké školy.

VÍME PRVNÍ

Čechomor, Bratři Ebenové, Vilda Čok, Fešáci...Deník zná program letošní Lázeňské

Teplice - Teplický deník vám jako první přináší kompletní program 863. zahájení lázeňské sezony v Teplicích po jednotlivých scénách. Doprovodné a rozšířené akce zveřejníme v průběhu příštího týdne. Akce proběhne v sobotu 27. a v neděli 28. května.

Lovosice - Futsalisté Gardenline Litoměřice jsou krůček od historického postupu do semifinále nejvyšší soutěže!