Štětí porazilo Chomutov

Štětí – Až ve druhém poločase rozhodli o třech bodech fotbalisté SK Mondi Štětí, kteří na domácím hřišti porazili v duelu nejvyšší krajské soutěže AFK LoKo Chomutov 3:0.

29.5.2012

Ilustrační fotoFoto: DENÍK/Luboš Jeníček

„V prvním poločase to bylo  bez šancí. V tom druhém jsme se zlepšili, začalo se to trochu podobat tomu, co bychom chtěli hrát. Dali jsme tři branky a zahodili další čtyři tutovky. Soupeř měl za stavu 1:0 jednu šanci, naštěstí ji nevyužil," poznamenal domácí kouč Jaromír Kala.

Jeho tým se dostal do vedení v 65. minutě, kdy Rejman unikl po pravé straně a našel přesně Remence. Ten po přihrávce Beláka přidal druhý gól a na konečných 3:0 zvyšoval pět minut před koncem po narážečce s Tichým Šimral.   „Máme tři kola před koncem náskok devíti bodů před Neštěmicemi, teoreticky by nás mohly dostihnout, ale moc tomu nevěřím."

Štětí – LoKo Chomutov 3:0 (0:0)

Branky: Remenec 2, Šimral, ŽK 1:4, r. Oborník, 200.
Štětí: Michovský – R. Cibulka, Šmidrkal (7. min. Malý), Tůma, Hamšík (15. Mencl) – Belák, Šimral, Kucler, Remenec – Tichý, Peterka (60. Rejman).⋌