Okresní přebor: Tigo – Vražkov 16:1 (Musil 6, Landa 4, Lébl 2, Krejza 2, Petrus, Zuna – Houdek), Terezín – Bohušovice 6:1 (Zd. Cuc 3, Janouš 2, Lepič – Jirkal), České Kopisty – Litoměřice 3:3 (Kutzler 2, Paul – Náprstek 2, Slabý), Brozany – Žitenice 0:7 (Vít 3, Mráz 2, Divecký, Müller).
Nejlepší střelci: 9 – Divecký, 6 – Mráz (oba Žitenice), Musil (Tigo), 5 – Cuc (Terezín), Landa, 4 – Lébl (oba Tigo), Vít (Žitenice), 3 – Janouš (Terezín), Náprstek (Litoměřice).
1. Žitenice 3 3 0 0 24:6 9
2. Tigo 2 2 0 0 21:4 6
3. Terezín 3 2 0 1 15:12 6
4. Litoměřice 3 1 1 1 7:6 4
5. České Kopisty 3 1 1 1 8:12 4
6. Bohušovice 3 1 0 2 5:11 3
7. Brozany 3 0 1 2 3:13 1
8. Vražkov 2 0 1 1 2:17 1
9. Pokratice 2 0 0 2 0:4 0
Okresní soutěž sk. A: Lovosice RM – Prackovice 5:4 (domácí oddíl nenahlásil střelce), Lovečkovice – Čížkovice 1:8 (Šveňha – Filous 3, Koždoň ml. 2, Chládek, Nergl, Luciv), Milešov – Malé Žernoseky 2:2, Velké Žernoseky – Třebívlice 3:2 (Mončák, Homola, Novák – Gebhart, Douša), Sulejovice – Lovosice 1:5 (Souček – Kučera, Podrazil, Drbal, Fraňous, Kofr).
Nejlepší střelci: 6 – Filous (Čížkovice), 5 – Dostál (Třebívlice), Neruda (Milešov), 4 – Koždoň ml. (Čížkovice), 3 – Šveňha (Lovečkovice).
1. Čížkovice 3 3 0 0 24:3 9
2. Lovosice 3 2 0 1 10:4 6
3. Velké Žernoseky 3 2 0 1 6:6 6
4 Malé Žernoseky 2 1 1 0 6:2 4
5 Milešov 3 1 1 1 9:8 4
6 Třebívlice 3 1 0 2 10:11 3
7 Sulejovice 3 1 0 2 8:9 3
8 Lovosice RM 2 1 0 1 7:14 3
9 Lovečkovice 3 1 0 2 5:15 3
10 Prackovice 3 0 0 3 5:18 0
Okresní soutěž sk. B: Střížovice – Mšené-lázně 4:2 (Hladký 2, Řízek 2 – Brožovský, Šanda), FK Libochovice – Sokol Černiv 1:4 (Gašparík – Kunert, Elsaied, Lubas, Udatný), Horní Beřkovice – Podlusky 1:2 (Hampl – Fišer, Slípka), Kleneč – Hoštka 3:1 (Kysela, Šindelář, Kulíšek – Jelínek), Štětí – Káčko Roudnice 4:1 (Vála 2, Svoboda, Pilař – Hubálek).
Nejlepší střelci: 5 – Jelínek (Hoštka), 4 – Čada (Podlusky), 3 – Hampl (Horní Beřkovice), Hladký (Střížovice), Lubas, Udatný (Černiv), Šindelář (Kleneč), Telerovský (Podlusky), Vála (Štětí).
1. Podlusky 3 3 0 0 14:2 9
2. Černiv 3 3 0 0 15:4 9
3. Štětí 3 3 0 0 14:5 9
4. Kleneč 3 2 0 1 7:5 6
5 Střížovice 3 1 0 2 8:8 3
6 Káčko Roudnice 3 1 0 2 7:9 3
7 Hoštka 3 1 0 2 8:11 3
8 Libochovice 3 1 0 2 6:16 3
9 Horní Beřkovice 3 0 0 3 6:12 0
10 Mšené-lázně 3 0 0 3 5:18 0
Hraje se:Pátek od 17.30: Vražkov – Žitenice, Litoměřice – Brozany, Bohušovice – Č. Kopisty, Tigo – Pokratice, Prackovice – Lovosice, Třebívlice – Sulejovice, M. Žernoseky – V. Žernoseky, Čížkovice – Milešov, Lovosice RM – Lovečkovice, Mšené-lázně – Káčko Roudnice, Hoštka – Štětí, Podlusky – Kleneč, Černiv – H. Beřkovice, Střížovice – Libochovice.