Řízek: Myslím, že to byl dobrý fotbal

Roudnice n. L. - Maximálně spokojeni museli být po duelu 12. kola ČFL příznivci roudnického fotbalu.

1.11.2011

Roudnice - Mladá Boleslav B.Foto: Václav Sedlák

Svěřenci Mariána Řízka (na snímku) totiž porazili v domácím prostředí Mladou Boleslav B, která přijela posílena o pět hráčů z kádru prvoligového týmu, o tři branky 4:1.

„Řekl bych, že byl z obou stran k vidění kvalitní fotbal. Pomohl k tomu i soupeř, který nechtěl hrát zezadu. V prvním poločase jsme sice první šanci neproměnili, ale pak dělovkou propálil vše Hrdlička a v závěru po dobře zahrané standardce dotlačil míč do sítě Vaněk. Hosté měli nebezpečné kolmé přihrávky za obranu. Na to jsme hráče upozornili a ve druhé půli, i s vědomím náskoku, začali hrát více zezadu. Podařilo se nám přidat i další branky. Boleslav snížila ze standardky, když byl předtím vyloučen za stažení v úniku Kala. Třeba to mohl řešit i jinak, ale nestalo se. Mančaft i pak pracoval dobře, Brandejs si vyzkoušel beka a stejně jako ostatní celý zápas zvládnul. I naše defenziva byla tentokrát téměř bez chyb. Zahrát takto v minulých zápasech, bodů máme mnohem víc.“