Okresní finále rozhodl gól v nastavení

Mlékojedy – Padlo sedm branek, skóroval také gólman, rozhodlo se v nastavení.  Okresní finále poháru se zkrátka muselo líbit.

4.5.2013

Ilustrační fotoFoto: Jan Škrle

Vítězem se po dramatickém průběhu stal tým SK Mondi Štětí B, potlesk však zasloužili i poražení, tedy fotbalisté FK Litoměřice C.

Na první branku se v Mlékojedech nečekalo dlouho. Třináctka byla nešťastná pro Štětské, kteří v té minutě inkasovali jako první z kopačky Kolaříka. Těsně před koncem poločasu zařídil vyrovnání důrazný Jung, ovšem chvíli po změně stran dostal domácí znovu do vedení P. Hýř.

Svěřenci Jiřího Ransdorfa otočili zápas v průběhu dvou minut, když nejprve srovnal bombou Malý a těsně po něm se v koncovce prosadil  i štětský ostrostřelec Pilař. Definitivně rozhodnout mohl Malák, který však v dobré pozici ještě trochu zbytečně hledal Pilaře.

Neproměněnou šanci soupeře Litoměřičtí potrestali. Dostali výhodu standardní situace, na kterou si do vápna naběhl i gólman Novák. A právě on byl poslední, kdo se dotkl míče, který skončil za brankovou čárou – 3:3.

Domácí ještě nedoslavili vyrovnání a znovu inkasovali. Peterka parádním dalekonosným pokusem zajistil pohár štětským fotbalistům.

„Bylo to opravdu vydařené  finále. Hlavně ten konec byl skvělý. Muselo se to líbit. Sportovně technická komise Okresního fotbalového svazu Litoměřice tímto děkuje pořadateli FK Litoměřice za důstojné uspořádání finálového utkání," dodal místopředseda OFS Jan Řebíček, který mj. předával ceny.

Litoměřice C - Štětí B 3:4

• Branky: Kolařík, P. Hýř, Novák – Jung, Malý, Pilař, Peterka, ŽK 1:2, r. Husar, 60.
• Litoměřice C: Novák – Mikina, J. Kosař (54. Rondoš), M. Kosař, Hruška (63. Hrdlička), Schoř (72. Říčný), Chovaneček, Martínek, M. Hýř, Kolařík, P. Hýř. Trenér: Pavel Grund
• Štětí B: Bánovčin – Krejza, Vodička, Gernat, Černý – Peterka, Malý, Poráč, Horyna (84. Németh) – Pilař, Jung (74. Malák). Trenér: Jiří Ransdorf

4.5.2013 VSTUP DO DISKUSE

Bezpečnostní kamera, ilustrační foto.

Na klid v Hoštce dohlídnou kamery

Letní drogová sezona začala. Pervitin ukryl do brambůrek

Žalhostice - Se zraněním skončila v litoměřické nemocnici starší žena, která v pondělí odpoledne nezvládla řízení svého automobilu a skončila s ním na střeše.

Lovosice - Velký úspěch, ale i velká škoda. Tak by se dal shrnout závěr hokejbalového mistrovství světa WBHF, které v neděli skončilo na lovosickém zimním stadionu  finálovými bitvami. Čeští reprezentanti dokázali ve všech kategoriích vybojovat finálovou účast, ale v triumf bohužel neproměnili ani jednu možnost.

FOTOGALERIE: 14. ročník Memorial Air Show

Roudnice n. L. – Sobotní program letecko společenské akce Memorial Air Show v Roudnici nad Labem navštívily tisíce lidí.  Letecký program pokračuje také v neděli od 13 hodin.