Okresní finále rozhodl gól v nastavení

Mlékojedy – Padlo sedm branek, skóroval také gólman, rozhodlo se v nastavení.  Okresní finále poháru se zkrátka muselo líbit.

4.5.2013

Ilustrační fotoFoto: Jan Škrle

Vítězem se po dramatickém průběhu stal tým SK Mondi Štětí B, potlesk však zasloužili i poražení, tedy fotbalisté FK Litoměřice C.

Na první branku se v Mlékojedech nečekalo dlouho. Třináctka byla nešťastná pro Štětské, kteří v té minutě inkasovali jako první z kopačky Kolaříka. Těsně před koncem poločasu zařídil vyrovnání důrazný Jung, ovšem chvíli po změně stran dostal domácí znovu do vedení P. Hýř.

Svěřenci Jiřího Ransdorfa otočili zápas v průběhu dvou minut, když nejprve srovnal bombou Malý a těsně po něm se v koncovce prosadil  i štětský ostrostřelec Pilař. Definitivně rozhodnout mohl Malák, který však v dobré pozici ještě trochu zbytečně hledal Pilaře.

Neproměněnou šanci soupeře Litoměřičtí potrestali. Dostali výhodu standardní situace, na kterou si do vápna naběhl i gólman Novák. A právě on byl poslední, kdo se dotkl míče, který skončil za brankovou čárou – 3:3.

Domácí ještě nedoslavili vyrovnání a znovu inkasovali. Peterka parádním dalekonosným pokusem zajistil pohár štětským fotbalistům.

„Bylo to opravdu vydařené  finále. Hlavně ten konec byl skvělý. Muselo se to líbit. Sportovně technická komise Okresního fotbalového svazu Litoměřice tímto děkuje pořadateli FK Litoměřice za důstojné uspořádání finálového utkání," dodal místopředseda OFS Jan Řebíček, který mj. předával ceny.

Litoměřice C - Štětí B 3:4

• Branky: Kolařík, P. Hýř, Novák – Jung, Malý, Pilař, Peterka, ŽK 1:2, r. Husar, 60.
• Litoměřice C: Novák – Mikina, J. Kosař (54. Rondoš), M. Kosař, Hruška (63. Hrdlička), Schoř (72. Říčný), Chovaneček, Martínek, M. Hýř, Kolařík, P. Hýř. Trenér: Pavel Grund
• Štětí B: Bánovčin – Krejza, Vodička, Gernat, Černý – Peterka, Malý, Poráč, Horyna (84. Németh) – Pilař, Jung (74. Malák). Trenér: Jiří Ransdorf

4.5.2013 VSTUP DO DISKUSE

Jaroslav Šilhavý na fotografii z Osvětimi.

Vzpomínka na ředitele cukrovaru Jaroslava Šilhavého umučeného nacisty

Císař Karel IV. s doprovodem zavítal na úštěcký jarmark i loni.

Císař Karel IV. pobude na jarmarku celou sobotu

Litoměřice podpořily sportovce. Na nové hřiště dají pět milionů

Litoměřice /ANKETA/ - Pětimilionovou dotaci na stavbu nového hřiště pro futsalový klub Gardeline a 200 tisíc na mládežnický fotbal klubu FK Litoměřicko schválili litoměřičtí zastupitelé. Návrh se však nelíbil opozici. Kritizovala hlavně to, že peníze poslouží klubům, ve kterých město nemá majetkové zastoupení.

Špatná zpráva: Na silnicích zemřelo zatím o šest lidí více než loni

Ústecký kraj - Řidiči často hazardují a jezdí vysokou rychlostí. To se jim však může stát osudným.

Litoměřické ulice Horova a Halasova získají nový povrch

Litoměřice – Nové povrchy bude mít na konci prázdnin silnice v ulici Horova a Halasova v Litoměřicích. Na opravě pracují litoměřické městské služby společně se soukromou stavební firmou.

Povodeň 2002: Řádění vodního živlu na Litoměřicku objektivem Karla Pecha

Litoměřicko - Je to přesně 15 let co Česko zasáhla ničivá povodeň. Ušetřeno nezůstalo ani Litoměřicko. Prohlédněte si fotografie z Litoměřic, Lovosic, Píšťan, Křešic a dalších míst zasažených velkou vodou v roce 2002.