Západočeši udeřili poprvé už v 11. minutě, kdy Pechatého překonal ze standardky Mužík. Ve 22. ztratili hosté uprostřed hřiště míč, přišla ulička do rozhozené obrany a Ruml z levé strany propálil litoměřického gólmana podruhé. Zápas se definitivně zlomil krátce po změně stran díky dvěma brankám Bezdičky. Pátý gól domácích přidal Špírek, který si pohrál s obranou. A šestý přinesla paráda Bočka z poloviny hřiště. V závěru hosté jen korigovali z penalty Grunertem a chybu v rozehrávce využil Faust, kterému před prázdnou nahrál Kalaš.

Domažlice - Litoměřicko 6:2

Branky: 11. Mužík, 22. Ruml, 51. a 57. Bezdička, 72. Špírek, 78. Boček – 85. Grunert z pk., 87. Faust, ŽK 0:1, poločas 2:0, r. Lerch, 185.

Litoměřicko: P. Pechatý (87. M. Pechatý) – Šimkovský, Grunert, Hanuš, Černý (68. Trekoval) – Valenta, Šlehofer, Štancl, Faust, Frank – Kalaš.