I. A třída sk. A

Lovosice – Rumburk 3:2 np (1:0), Baborák 2 – Stankovič. Lovosice přišly o tříbodovou výhru v poslední minutě, kdy hosté proměnili penaltu.

Lovosice: Šafránek - Suchý, Kočina, Vochomůrka, Husar, Espinosa, Zdvořák, Klement (46. Krpeš), Baborák, Culek (75.Durček), Kovařík (61.Walter).

Jílové – Křešice 5:2 (2:0), Feledi 2, Just 2, Bílek – Tuháček, Loula. Křešice na hřišti druhého celku bojovaly, na body ale nedosáhly. „Myslím si, že jsme vyhráli zaslouženě. Po většinu utkání jsme byli lepší. Musím ocenit kvalitu soupeře, který nám to nedal zadarmo. Mrzí mě ale zbytečně inkasované góly," podotkl domácí kouč Ondřej Barilla.

Křešice: Větvička - Tuháček, L. Hrdý, R. Hrdý, Schoř, Patka, Kühn, Loula, Lenrt, Lepič (83. Limberk), Bezemek (58. Pácl).

V. Březno – Libochovice 1:6 (0:2), Valenta – Musil 2, Horký, Tuček, O. Hudik, Kratochvíl. Libochovice důležitý duel o udržení zvládly na jedničku. „Soupeř šel z první akce do vedení a do půle dal druhý gól. Když pak po pauze přidal třetí branku, bylo hotovo. Položili jsme se," přiznal předseda domácí Jiskry David Řezáč.

Libochovice: Krpeš - Novák (75. Krček), Wiesner, Chlouba, Košťál - Kratochvíl (55. O. Hudik), Oliva (81. Pastyřík), Musil, Horký - M. Hudik, Šturm (73. Tuček).

I. B třída sk. B

Šlágr víkendového kola fotbalové I. B třídy sk. B dospělých, kdy se v Rovném utkal rozjetý Podřipan s prvními Bohušovicemi, po devadesáti minutách vítěze neměl. Už se zdálo, že domácí získají díky proměněné penaltě Řezáče tři body, ale pět minut před koncem stačil srovnat kanonýr hostů Ortbauer. V rozstřelu si zajistily Bohušovice (45 b.) bod navíc a vedou před Litoměřickem C (38), týmem Dubí (37) a Sokolem České Kopisty (34). Pohoršily si Liběšice, které prohrály ve Svádově / Olšinkách 4:0, navíc přišly už v prvním poločase o dva vyloučené hráče (Kozel, Vlasák).

Výsledky 19. kola: Rovné – Bohušovice 1:2 np (0:0), Řezáč – Ortbauer. Černiv – Bezděkov 1:2 (0:2), Udatný – Hlavsa, Čížek. Litoměřicko C – Ohníč 2:0 (1:0), Zákravský, Dura. Svádov / Olšinky – Liběšice 4:0 (2:0), Pittner 2, Janouš, Vodehnal, ČK Kozel, Vlasák (Lib.). Lukavec – České Kopisty 1:4 (1:0), Udatný – Rážek 2, Podaný, Kunert. Hrob – Unčín 5:2 (1:1), Pištora 2, Kozák, Fencl, Brandl – Sém, Jakimov. Soběchleby – Dubí 1:2 (0:1), Hendrych – Solar 2. (pp, zem, lap)