I. A třída sk. A

V dalším kole fotbalové I. A třídy sk. A byly z regionu stoprocentně úspěšné jen Libochovice, které porazily na domácím hřišti Mojžíř, i když prohrávaly 0:1. Stačily ale srovnat Šturmem, aby se deset minut po změně stran trefily podruhé O. Hudikem. „V poli to byl vyrovnaný zápas. Ale na šance jsme byli lepší my. Krom dvou gólů jsme třikrát trefili brankovou konstrukci. Tohle cenné vítězství samozřejmě bereme," radoval se trenér domácích Václav Řezníček.

Křešice podlehly doma Oldřichovu, když soupeři stačila jediná přesná trefa za záda Větvičky. Tu vyslal v 60. minutě Hrubý.

Lovosice remizovaly ve Velkém Březně 1:1, ale zvládly lépe následný penaltový rozstřel. „Kvalita utkání byla ovlivněna silným větrem, velmi špatnou hrací plochou a výkonem hlavního rozhodčího, který nám sebral další možnosti na vstřelení branky. V penaltách se vyznamenal gólman Šafránek," pochválil na klubových stránkách strážce tyčí lovosický kouč Roman Podrazil.

Výsledky: Křešice – Oldřichov 0:1 (0:0). Branka: Hrubý. Libochovice – Mojžíř 2:1 (1:1). Branky: Šturm, O. Hudik – Fiala, ČK Schmied (Mojžíř). Velké Březno – Lovosice 1:2 np (1:1). Branky: Borovec – Vochomůrka.

I. B třída sk. B

Osmibodový náskok v čele už mají po 18. kole I. B třídy sk. B fotbalisté Slavoje Bohušovice, kteří v okresním derby porazili Litoměřicko C těsně 3:2. V úspěšném jarním tažení pokračoval Podřipan Rovné i v Dubí, odkud si přivezl všechny body za výhru 3:2. Překvapením je debakl Bezděkova v Českých Kopistech, kde se pěti góly zaskvěl domácí kanonýr Rážek.

Výsledky: České Kopisty – SK Bezděkov 7:0 (1:0), Rážek 5, Kunert, Burza. Liběšice – Soběchleby 6:1 (5:1), Knop 2, Svoboda, Kozel, Vlk, Janda – Vystavěl. Unčín – Černiv 1:2 np (0:0), Novotný – Lubas. Ohníč – Hrob 0:1 (0:0), Štechmüller. Dubí – Rovné 2:3 (2:1), Solar, Doubek – Kratochvíl, Slavík, Gerlický. Lukavec – Svádov-Olšinky 0:1 (0:1), Vošahlík. Bohušovice – Litoměřicko C 3:2 (2:0), Ortbauer 2, Dalešický – Císař, Kocman.