VYBRAT REGION
Zavřít mapu

Kompletní výsledkový servis II. - IV. tříd

Litoměřice – V posledním kole podzimní části okresních fotbalových soutěží dospělých bylo sehráno několik žhavých utkání.

20.11.2009
SDÍLEJ:

Ilustrační foto.Foto: DENÍK/Pavel Slavíček

V okresním přeboru hráči Terezína zvládli derby a z trávníku na čelo útočících Travčic odešli se vztyčenými hlavami. Ve stejné soutěži opět na své půdě zaváhaly Malé Žernoseky, když nestačily na Slavoj Úštěk. Doma se nedařilo ani hráčům Černiva, kteří podlehli těsně rezervě Brozan.

II. třída: Budyně – Podlusky 2:3 (1:2), Šolc 2 – Horák 2, Horejsek, r. Oncirk, 40, Černiv – Brozany B 0:1 (0:1), Qiser, r. J. Starý, 50, Mlékojedy – Dobříň 1:1 (0:0), Pelikán – Pilař, r. Hořejší, 30, Travčice – Terezín 2:3 (1:3), Novák, Krejza – Tintěra, Kekule, Podařil, ČK Mayer (T), r. Došek, 200, Malé Žernoseky – Úštěk 0:2 (0:1), Křeček, Fašiangr, r. Měchura, 50, Žitenice – Libochovice 0:2 (0:1), Menhart, Urban, ČK Weisner (L), r. Valach, 40, Lukavec – Hoštka 3:2, (1:0), Udatný, Červený, Mišány – Lochman, Tuček, r. Pekárek, 60 diváků.

1. Sokol Terezín ⋌11 1 1 30:7 34
2. Sokol Brozany B ⋌9 2 2 43:15 29
3. FK Libochovice ⋌8 2 3 29:13 26
4. FK Travčice ⋌8 1 4 36:23 25
5. Sokol Černiv⋌ 7 3 3 27:17 24
6. SK Lukavec ⋌7 3 3 26:19 24
7. Slavoj Úštěk ⋌6 3 4 23:21 21
8. SK Malé Žernoseky ⋌5 1 7 18:27 16
9. Viktorie Budyně ⋌4 2 7 20:25 14
10. Dynamo Podlusky ⋌3 3 7 16:26 12
11. Žitenice ⋌4 0 9 13:27 12
12. Chemička Dobříň ⋌2 3 8 18:42 9
13. Sokol Hoštka ⋌2 2 9 9:29 8
14. FK Mlékojedy 2005 ⋌1 2 10 14:31 5


III. třída A: Straškov B – Račice 3:1 (2:1), Matulík, Hysman, Rous – Jonák, r. Baka, 40, Bechlín – Rovné B 3:1 (0:0), M. Suchý 3 – Hrstka, r. M. Novotný, 50, Travčice B – Vražkov 0:1 (0:1), Šindelář, r. Došek, 50, Brňany – Židovice 2:2 (1:1), Klempíř, Holomíček – Špinar, Jirásek, r. M. Husar, 50, Dušníky – Střížovice 2:1 (2:1), Doležal a vlastní – Novák, ČK Klíma (D), r. Schmidt, Hrobce B – Polepy 4:4, Lounky – Chodouny v. Předonín 3:1.

1. FK Polepy⋌ 8 2 3 50:34 26
2. Sokol Vražkov ⋌8 2 3 29:20 26
3. FK Bechlín ⋌7 4 2 34:20 25
4. SK Předonín ⋌7 2 4 28:20 23
5. SK Židovice ⋌ 7 2 4 23:22 23
6. ČFK Brňany ⋌ 5 6 2 30:17 21
7. Lounky-Chodouny ⋌ 6 1 6 23:25 19
8. Sokol Straškov B ⋌6 1 6 19:22 19
9. SK Dušniky ⋌6 0 7 26:27 18
10. Podřipan Rovné B⋌ 6 0 7 25:29 18
11. Sokol Račice ⋌3 3 7 22:26 12
12. Dynamo Střížovice ⋌3 2 8 22:29 11
13. FK Travčice B ⋌3 2 8 13:21 11
14. SK Hrobce B⋌ 1 3 9 17:49 6


III. třída B: Bohušovice – Velemín 1:2 (1:0), Hadrbolec – Kunert, Veit, ČK Šafr (B), r. Bartoš, 40, Třebušín – Pokratice B 0:2 (0:2), Hladký 2, r. Kučera, 40, Čížkovice – Vchynice 2:1 (1:0), Čížek, Koždoň , r. M. Svoboda, 50, Lovosice B – Libochovany 5:0 (5:0), Trnka 3, Hladík, Trutnovský, r. J. Novotný, Úpohlavy – Velké Žernoseky 2:2 (2:0), Horký 2 – Záleský, Mačaj, r. Vlašič, 60, Milešov B – Prackovice 7:1 (2:0), Pazdera 2, Polák, Hladík, Brabenec, Samseli – Židůr, r. Andrle, 40, Ploskovice – Třebenice 0:3 (0:1), Červenka 2, Horejsek, r. M. Starý, 30 diváků.

1. FK Lovochemie Lovosice B⋌ 12 1 0 40:6 37
2. Sokol Třebenice⋌ 11 1 1 49:10 34
3. Slavoj Bohušovice⋌ 7 0 6 32:20 21
4. FK Viktorie Čížkovice ⋌6 3 4 36:28 21
5. Sokol Ploskovice ⋌6 3 4 16:19 21
6. Sokol Pokratice B⋌ 7 0 6 28:33 21
7. Sokol Libochovany⋌ 5 3 5 33:26 18
8. Sokol Velké Žernoseky ⋌4 6 3 28:29 18
9. Sokol Úpohlavy ⋌4 3 6 25:20 15
10. SK Velemín ⋌4 3 6 24:32 15
11. FK Vchynice ⋌4 3 6 12:24 15
12. Sokol Milešov B ⋌3 1 9 16:39 10
13. Sokol Prackovice ⋌2 1 10 21:45 7
14. Kalich Třebušín ⋌1 2 10 13:42 5


IV. třída A: Podsedice – Radovesice 1:3 (0:2), Hýř – Koskuba 2, Weisner, ČK Zimák (P), r. Bobek, 40, Bohušovice B – Sulejovice 5:1 (2:0), Vagovič 3, Ruška, Krejčí – Kučera, r. Huml, 30, Siřejovice – Lukavec B 4:3 (2:0), Král 2, Adelt, Vent – Mikula 2, Brejer, r. Huml, 40, Libochovice B – Mlékojedy B 1:0 (1:0), Henychr – J. Novotný, 30, Černiv B – Třebívlice 1:0 (0:0), Nareš, ČK Weis, r. Schmidt, 70 diváků.

1. SK Třebívlice⋌ 8 0 2 27:14 24
2. Sokol Radovesice⋌ 7 2 1 33:11 23
3. FC Siřejovice ⋌5 2 3 31:21 17
4. Sokol Křesín ⋌5 1 4 18:14 16
5. Sokol Černiv B ⋌5 1 4 19:18 16
6. Slavoj Bohušovice B⋌ 4 3 3 21:13 15
7. FK Libochovice B ⋌4 2 4 19:18 14
8. FK Mlékojedy 2005 B ⋌3 3 4 15:16 12
9. Sokol Podsedice ⋌3 2 5 18:20 11
10. SK Lukavec B ⋌1 1 8 14:24 4
11. Slavoj Sulejovice ⋌1 1 8 11:57 4


IV. třída B: Kostomlaty – Lovečkovice 3:2 (1:1), Melichar 2, Krš – Drbal, Horák, r. Hlaváček, 30, Liběšice B – Radouň 1:2 (1:0), Vlk – Šeba, Minarik, r. Vlašič, 50, Počeplice – Sulejovice B 2:2 (0:1), Toman, Běloubek – Lupínek, Přeučil, r. Mikan, 30, Úštěk B – Zahořany 0:1 (0:0), Novák, ČK Svoboda (Ú), r. Valach, 40 diváků.

1. Podřipan Kostomlaty ⋌11 0 0 41:8 33
2. Sokol Radouň ⋌9 1 1 38:7 28
3. Sokol Zahořany⋌ 9 0 2 41:10 27
4. Slavoj Úštěk B ⋌6 1 4 26:20 19
5. Lovečkovice ⋌5 1 5 30:21 16
6. SK Liběšice B ⋌5 1 5 21:25 16
7. Slavoj Sulejovice B ⋌4 3 4 29:17 15
8. Sokol Býčkovice ⋌4 2 5 27:28 14
9. Daewoo Šťastný Počeplice ⋌3 2 6 23:25 11
10. Sokol Brocno ⋌3 1 7 14:34 10
11. Sokol Robeč ⋌1 0 10 14:70 3
12. Sokol Libínky ⋌0 0 11 5:44 0


IV. třída C: Kostomlaty B – Vražkov B 0:3 (0:2), Fiala 2, Keltner, r. Pekárek, 50, Kleneč – Mšené lázně B 3:0 (0:0), Ludvik, Hlaváček , Martínek, r. Bartůněk, 40, Bříza – Přestavlky 6:1 (5:0), Tesař 5, J. Vošta – Novák, r. Mikan, 40, Ctiněves – Předonín B 3:0 (1:0), Mrňák, Schoř, Černý , r. Sýkora, 30, Vědomice – Podbradec 4:1 (3:0), J. a P. Chládek, Hořejší, Kubín – Kejř, ČK Koš (V), r. Andrle, 60, Račiněves – Budyně B 2:3 (1:2), 30 diváků.

1. SK Sahara Vědomice ⋌9 1 1 36:14 28
2. Sokol Bříza ⋌7 1 3 51:16 22
3. SK Předonín B ⋌7 1 3 43:26 22
4. Sokol Ctiněves ⋌7 1 3 23:16 22
5. Čechie Mšené–lázně B ⋌7 0 4 52:26 21
6. SK Viktorie Kleneč ⋌7 0 4 37:26 21
7. Viktorie Budyně B ⋌6 2 3 27:19 20
8. AFK Přestavlky ⋌4 2 5 11:17 14
9. Sokol Vražkov B ⋌3 1 7 19:35 10
10. Sokol Račiněves ⋌2 2 7 20:29 8
11. Podřipan Kostomlaty B ⋌1 0 10 5:65 3
12. Podbradec⋌ 0 1 10 19:54 1

František Čeloud

20.11.2009 VSTUP DO DISKUSE
SDÍLEJ:

DOPORUČENÉ ČLÁNKY

Kanonýr Jiří Motl vstřelil Plzni 5 gólů, ale pak uviděl červenou kartu a musel ze hřiště.

Naše hra ztratila řád, zlobil se Srba po kolapsu s mistrem

Pěvecká soutěž Little Star 2017
20

Little Star: Porota poslala do finále rekordní počet zpěváků

ANKETA, FOTOGALERIE: Právě jsme se narodili

Litoměřicko, Podřipsko - Zvolte třetí únorové Miminko týdne. Hlasovat lze jednou z jednoho počítače do pátku 3.3. do 12 hodin.

Karel Krejza bude jedničkou na krajské kandidátce ODS

Litoměřice – Místostarosta Litoměřic Karel Krejza bude lídrem kandidátky ODS v Ústeckém kraji pro podzimní volby do Poslanecké sněmovny.

Dětský domov v Dlažkovicích získal sociální automobil

Dlažkovice – Zdejší dětský domov, ve kterém žije na 60 obyvatel, se neobejde bez automobilu, kterým personál dopravuje děti ke spojům nebo přímo do školy, ale také k lékaři a za dalšími službami a záležitostmi.

AKTUALIZUJEME

Vítr poráží popelnice a přemišťuje stánky. Do kraje se řítí orkán

Ústecký kraj - Na Ústecko míří orkán a rychlost větru bude dosahovat až 130 km/h. Meteorologové vydali varování, které platí pro celé území republiky až do odvolání.

Copyright © VLTAVA LABE MEDIA a.s., 2005 - 2017, všechna práva vyhrazena.
Používáme informační servis ČTK. Kontakt na redakci.
Publikování nebo šíření obsahu Denik.cz je bez písemného souhlasu
VLTAVA LABE MEDIA a.s., zakázáno.
Marketingové podmínky. Cookies