VYBRAT REGION
Zavřít mapu

Kompletní výsledkový servis II. - IV. tříd

Litoměřice – V posledním kole podzimní části okresních fotbalových soutěží dospělých bylo sehráno několik žhavých utkání.

20.11.2009
SDÍLEJ:

Ilustrační foto.Foto: DENÍK/Pavel Slavíček

V okresním přeboru hráči Terezína zvládli derby a z trávníku na čelo útočících Travčic odešli se vztyčenými hlavami. Ve stejné soutěži opět na své půdě zaváhaly Malé Žernoseky, když nestačily na Slavoj Úštěk. Doma se nedařilo ani hráčům Černiva, kteří podlehli těsně rezervě Brozan.

II. třída: Budyně – Podlusky 2:3 (1:2), Šolc 2 – Horák 2, Horejsek, r. Oncirk, 40, Černiv – Brozany B 0:1 (0:1), Qiser, r. J. Starý, 50, Mlékojedy – Dobříň 1:1 (0:0), Pelikán – Pilař, r. Hořejší, 30, Travčice – Terezín 2:3 (1:3), Novák, Krejza – Tintěra, Kekule, Podařil, ČK Mayer (T), r. Došek, 200, Malé Žernoseky – Úštěk 0:2 (0:1), Křeček, Fašiangr, r. Měchura, 50, Žitenice – Libochovice 0:2 (0:1), Menhart, Urban, ČK Weisner (L), r. Valach, 40, Lukavec – Hoštka 3:2, (1:0), Udatný, Červený, Mišány – Lochman, Tuček, r. Pekárek, 60 diváků.

1. Sokol Terezín ⋌11 1 1 30:7 34
2. Sokol Brozany B ⋌9 2 2 43:15 29
3. FK Libochovice ⋌8 2 3 29:13 26
4. FK Travčice ⋌8 1 4 36:23 25
5. Sokol Černiv⋌ 7 3 3 27:17 24
6. SK Lukavec ⋌7 3 3 26:19 24
7. Slavoj Úštěk ⋌6 3 4 23:21 21
8. SK Malé Žernoseky ⋌5 1 7 18:27 16
9. Viktorie Budyně ⋌4 2 7 20:25 14
10. Dynamo Podlusky ⋌3 3 7 16:26 12
11. Žitenice ⋌4 0 9 13:27 12
12. Chemička Dobříň ⋌2 3 8 18:42 9
13. Sokol Hoštka ⋌2 2 9 9:29 8
14. FK Mlékojedy 2005 ⋌1 2 10 14:31 5


III. třída A: Straškov B – Račice 3:1 (2:1), Matulík, Hysman, Rous – Jonák, r. Baka, 40, Bechlín – Rovné B 3:1 (0:0), M. Suchý 3 – Hrstka, r. M. Novotný, 50, Travčice B – Vražkov 0:1 (0:1), Šindelář, r. Došek, 50, Brňany – Židovice 2:2 (1:1), Klempíř, Holomíček – Špinar, Jirásek, r. M. Husar, 50, Dušníky – Střížovice 2:1 (2:1), Doležal a vlastní – Novák, ČK Klíma (D), r. Schmidt, Hrobce B – Polepy 4:4, Lounky – Chodouny v. Předonín 3:1.

1. FK Polepy⋌ 8 2 3 50:34 26
2. Sokol Vražkov ⋌8 2 3 29:20 26
3. FK Bechlín ⋌7 4 2 34:20 25
4. SK Předonín ⋌7 2 4 28:20 23
5. SK Židovice ⋌ 7 2 4 23:22 23
6. ČFK Brňany ⋌ 5 6 2 30:17 21
7. Lounky-Chodouny ⋌ 6 1 6 23:25 19
8. Sokol Straškov B ⋌6 1 6 19:22 19
9. SK Dušniky ⋌6 0 7 26:27 18
10. Podřipan Rovné B⋌ 6 0 7 25:29 18
11. Sokol Račice ⋌3 3 7 22:26 12
12. Dynamo Střížovice ⋌3 2 8 22:29 11
13. FK Travčice B ⋌3 2 8 13:21 11
14. SK Hrobce B⋌ 1 3 9 17:49 6


III. třída B: Bohušovice – Velemín 1:2 (1:0), Hadrbolec – Kunert, Veit, ČK Šafr (B), r. Bartoš, 40, Třebušín – Pokratice B 0:2 (0:2), Hladký 2, r. Kučera, 40, Čížkovice – Vchynice 2:1 (1:0), Čížek, Koždoň , r. M. Svoboda, 50, Lovosice B – Libochovany 5:0 (5:0), Trnka 3, Hladík, Trutnovský, r. J. Novotný, Úpohlavy – Velké Žernoseky 2:2 (2:0), Horký 2 – Záleský, Mačaj, r. Vlašič, 60, Milešov B – Prackovice 7:1 (2:0), Pazdera 2, Polák, Hladík, Brabenec, Samseli – Židůr, r. Andrle, 40, Ploskovice – Třebenice 0:3 (0:1), Červenka 2, Horejsek, r. M. Starý, 30 diváků.

1. FK Lovochemie Lovosice B⋌ 12 1 0 40:6 37
2. Sokol Třebenice⋌ 11 1 1 49:10 34
3. Slavoj Bohušovice⋌ 7 0 6 32:20 21
4. FK Viktorie Čížkovice ⋌6 3 4 36:28 21
5. Sokol Ploskovice ⋌6 3 4 16:19 21
6. Sokol Pokratice B⋌ 7 0 6 28:33 21
7. Sokol Libochovany⋌ 5 3 5 33:26 18
8. Sokol Velké Žernoseky ⋌4 6 3 28:29 18
9. Sokol Úpohlavy ⋌4 3 6 25:20 15
10. SK Velemín ⋌4 3 6 24:32 15
11. FK Vchynice ⋌4 3 6 12:24 15
12. Sokol Milešov B ⋌3 1 9 16:39 10
13. Sokol Prackovice ⋌2 1 10 21:45 7
14. Kalich Třebušín ⋌1 2 10 13:42 5


IV. třída A: Podsedice – Radovesice 1:3 (0:2), Hýř – Koskuba 2, Weisner, ČK Zimák (P), r. Bobek, 40, Bohušovice B – Sulejovice 5:1 (2:0), Vagovič 3, Ruška, Krejčí – Kučera, r. Huml, 30, Siřejovice – Lukavec B 4:3 (2:0), Král 2, Adelt, Vent – Mikula 2, Brejer, r. Huml, 40, Libochovice B – Mlékojedy B 1:0 (1:0), Henychr – J. Novotný, 30, Černiv B – Třebívlice 1:0 (0:0), Nareš, ČK Weis, r. Schmidt, 70 diváků.

1. SK Třebívlice⋌ 8 0 2 27:14 24
2. Sokol Radovesice⋌ 7 2 1 33:11 23
3. FC Siřejovice ⋌5 2 3 31:21 17
4. Sokol Křesín ⋌5 1 4 18:14 16
5. Sokol Černiv B ⋌5 1 4 19:18 16
6. Slavoj Bohušovice B⋌ 4 3 3 21:13 15
7. FK Libochovice B ⋌4 2 4 19:18 14
8. FK Mlékojedy 2005 B ⋌3 3 4 15:16 12
9. Sokol Podsedice ⋌3 2 5 18:20 11
10. SK Lukavec B ⋌1 1 8 14:24 4
11. Slavoj Sulejovice ⋌1 1 8 11:57 4


IV. třída B: Kostomlaty – Lovečkovice 3:2 (1:1), Melichar 2, Krš – Drbal, Horák, r. Hlaváček, 30, Liběšice B – Radouň 1:2 (1:0), Vlk – Šeba, Minarik, r. Vlašič, 50, Počeplice – Sulejovice B 2:2 (0:1), Toman, Běloubek – Lupínek, Přeučil, r. Mikan, 30, Úštěk B – Zahořany 0:1 (0:0), Novák, ČK Svoboda (Ú), r. Valach, 40 diváků.

1. Podřipan Kostomlaty ⋌11 0 0 41:8 33
2. Sokol Radouň ⋌9 1 1 38:7 28
3. Sokol Zahořany⋌ 9 0 2 41:10 27
4. Slavoj Úštěk B ⋌6 1 4 26:20 19
5. Lovečkovice ⋌5 1 5 30:21 16
6. SK Liběšice B ⋌5 1 5 21:25 16
7. Slavoj Sulejovice B ⋌4 3 4 29:17 15
8. Sokol Býčkovice ⋌4 2 5 27:28 14
9. Daewoo Šťastný Počeplice ⋌3 2 6 23:25 11
10. Sokol Brocno ⋌3 1 7 14:34 10
11. Sokol Robeč ⋌1 0 10 14:70 3
12. Sokol Libínky ⋌0 0 11 5:44 0


IV. třída C: Kostomlaty B – Vražkov B 0:3 (0:2), Fiala 2, Keltner, r. Pekárek, 50, Kleneč – Mšené lázně B 3:0 (0:0), Ludvik, Hlaváček , Martínek, r. Bartůněk, 40, Bříza – Přestavlky 6:1 (5:0), Tesař 5, J. Vošta – Novák, r. Mikan, 40, Ctiněves – Předonín B 3:0 (1:0), Mrňák, Schoř, Černý , r. Sýkora, 30, Vědomice – Podbradec 4:1 (3:0), J. a P. Chládek, Hořejší, Kubín – Kejř, ČK Koš (V), r. Andrle, 60, Račiněves – Budyně B 2:3 (1:2), 30 diváků.

1. SK Sahara Vědomice ⋌9 1 1 36:14 28
2. Sokol Bříza ⋌7 1 3 51:16 22
3. SK Předonín B ⋌7 1 3 43:26 22
4. Sokol Ctiněves ⋌7 1 3 23:16 22
5. Čechie Mšené–lázně B ⋌7 0 4 52:26 21
6. SK Viktorie Kleneč ⋌7 0 4 37:26 21
7. Viktorie Budyně B ⋌6 2 3 27:19 20
8. AFK Přestavlky ⋌4 2 5 11:17 14
9. Sokol Vražkov B ⋌3 1 7 19:35 10
10. Sokol Račiněves ⋌2 2 7 20:29 8
11. Podřipan Kostomlaty B ⋌1 0 10 5:65 3
12. Podbradec⋌ 0 1 10 19:54 1

František Čeloud

20.11.2009 VSTUP DO DISKUSE
SDÍLEJ:

DOPORUČENÉ ČLÁNKY

POLICIE - ilustrační foto.

Policisté pátrají po svědcích nehody ve Štětí

Jiří Kajínek, odsouzený vrah, míří 23. května po 23 letech na svobodu z věznice v Rýnovicích v Jablonci nad Nisou díky milosti, kterou mu udělil prezident Miloš Zeman.
AKTUALIZOVÁNO
34

Je to tady! Kajínek opustil vězení. "Vítej na svobodě," zaznělo na uvítanou

Bez medaile. „Ale pozitivní sezona!" chválí Lovce šéf Srba a shání posily

Lovosice – Skvěle rozjetá sezona naplněním zlatého snu neskončila. Neměla ani medailový lesk… Přesto jí vedení extraligového klubu z Lovosic považuje za dobrou.

Křišťálové doteky světových osobností budou v Litoměřicích

Litoměřice - Osahat a prohlédnout si otisky dlaní bubeníka The Beatles Ringo Starra, bývalého prezidenta Václava Havla, rockerů Kiss, zachránce židovských dětí Sira Nicolase Wintona, herce Stevena Segala a dalších bude možno nově v centru Litoměřic.

Špička Krajské zdravotní bere skoro milion ročně

Ústecký kraj – Obrovské pozdvižení vzbudilo zveřejnění výše platu šéfa jihočeských nemocnic a obvinění, že vedení Jihočeského kraje si z peněz, které předtím z nemocnic vyvedlo, staví domy na Lipně. Kauza vyústila rezignací Jiřího Zimoly (ČSSD) z funkce hejtmana.

Litoměřická nemocnice chce být akciovkou

Litoměřice – Již ve středu budou litoměřičtí zastupitelé rozhodovat o změně právní formy Městské nemocnice v Litoměřicích, která by se tak stala akciovou společností. Podle předsedy správní rady a výkonného ředitele Radka Lončáka je nemocnice, která dosud fungovala jako příspěvková organizace města, na tuto důležitou strategickou změnu připravená.

Copyright © VLTAVA LABE MEDIA a.s., 2005 - 2017, všechna práva vyhrazena.
Používáme informační servis ČTK. Kontakt na redakci.
Publikování nebo šíření obsahu Denik.cz je bez písemného souhlasu
VLTAVA LABE MEDIA a.s., zakázáno.
Marketingové podmínky. Cookies