VYBRAT REGION
Zavřít mapu

Kompletní statistiky okresních soutěží

Litoměřice - Přinášíme kompletní statistiky okresních soutěží.

5.6.2009
SDÍLEJ:

Ilustrační fotoFoto: Archiv Deníku

II. třída: Travčice – Dobříň 4:1 (2:0), Řebíček 2, Mazánek, Zich – Frič, r. Schmidt, 120. Litoměřice B – Libochovice 1:0 (0:0), Dufek, r. Andrle, 60. Čížkovice – Podlusky 2:4 (1:2), Čížek, Horký – Sailer 2, Horejsek, Woš, r. Bartoš, 50. V. Žernoseky – Žitenice 4:0 (2:0), Beran 2, Záveský, Šiškovský, r. Hlaváček, 90. Prackovice – M. Žernoseky 2:6 (0:2), Židů, vlastní – Durček 3, Janda 2, Šváb, r. Pekárek, 60. Roudnice B – Budyně 3:2 (0:0), M. a T. Vecko, Rubeš – Rážek, Šulc, r. Novotný, 50. Mlékojedy – Lukavec 1:4 (0:0), Jarosz – Hamza 3, Šenfeldr, r. Došek, 60.

III. třída sk. A: Polepy – Dušníky 4:1 (1:1), Fibich 2, Vácha, Dyrynk – Hejna, r. Oncirk, 40. Bechlín – Vražkov 2:1 (0:0), Hrstka, Nicek – Szatvar, r. Vlašič, 60. Lounky – Rovné B 6:2 (4:1), Nechyba 3, Kořínek 2, Cimr – Fengl, Cutych, r. Prágl, 50. Židovice – Hoštka 0:4 (0:3), Tuček 3, Vojtěch, ČK Rejhon (H.), r. Janda, 30. Bříza – Kleneč 4:0 (2:0), Pešek 2, Tesař, Procházka, r. Vlašič, 40. Račice – Straškov B 0:4 (0:1), Lebduška 4, r. Huml, 40. Střížovice – Předonín 0:2 (0:1), Soušek, Kušpál, r. Starý, 40.

III. třída sk. B: Lovosice B – Velemín 3:0 (1:0), Trnka 2, Šplíchal, r. Huml, 20. Milešov B – Lovečkovice 7:3 (3:1), Pazdera 2, Hlaváček, Veselý, Brabenec, Velíšek – Blažek, Králíček, Drbal, r. Vlašič, 30. Brňany – Zahořany 3:2 (2:0), Klempíř, Prošek, Dudek – Novák, Černý, r. Valach, 40. Brozany B – Terezín 8:1 (3:0), Horna 3, Bauer 2, Hubený, Quaiser, Uka – Kačírek, r. Novotný, 80. Libochovany – Vchynice 3:3 (0:1), Bouček, Novák, Stanický – Kroupa 2, Veselý, r. Mikas, 40. Bohušovice – Úpohlavy 5:0 (3:0), Mackovčin 3, Hadrbolec, Jakubíček, r. Valach, 50. Ploskovice – Třebušín 3:0 (1:0), Svoboda, Hervert, Jaroš, ČK Jaroš, r. Sýkora, 50.

IV. třída sk. A: Bohušovice B – Sulejovice 6:0 (5:0), Krejčí 2, Vagovič, Buřič, Satran, r. Andrle. Třebívlice – Třebenice 3:3 (0:2), Harzer 3 – Stuchlý, Pazourek, Tregner, r. Novotný, 30. Křesín – Dubany 3:2 (1:1), Novák 2, Figr – Vohánka, Grund, r. Sýkora, 100. Černiv B – Lukavec B 3:2 (1:2), Spodniak, Hrdý, Vít – Černý, Vlček, r. Biolek, 50. Radovesice – Libochovice B 2:0 (1:0), Koškuba, Haider, r. Pekárek, 120. Siřejovice – Podsedice 6:0 (5:0), Král 3, Šírek, Martykán, ČK Hýř (P.), r. Husar.

IV. třída sk. B: Pokratice B – Lovečkovice B 2:0 (2:0), Patzenhauer, Novák, r. Vlašič, 50. Brocno – Travčice B 0:2 (0:2), Sedlák, Dobiáš, r. Gerstenberger, 30. Liběšice B – Úštěk B 2:1 (1:1), Svoboda, Holub – Srbek, r. Hořejší, 50. Robeč – Mlékojedy B 0:4 (0:0), Chovaneček 2, Ouborný, Kron, r. Janda, 20.

IV. třída sk. C: Dušníky B – Račiněves 1:1 (0:0), Grina – Ekhart, ČK Štemberg (R.), r. Mikan, 30. Hrobce B – Kostomlaty 1:1 (0:0), Rubeš – Suchý, ČK Kořínek (K.), r. Bartůněk, 60. Podbradec – Počeplice 0:2 (0:2), r. laik, 30. Počeplice – Vražkov B 4:1 (2:0), Podrábský 2, Běloubek, Kučera – Starý, r. Torač, 50. Vědomice – Budyně B 3:1 (0:1), Hyťha, Hubálek, Hořejší – Prošek, r. Schmidt, 40. Libkovice – Podbradec 1:3 (1:1), Helcl – Hajný, Holub, Škuthan, r. Mikan, 20.

II. třída
1. SK Roudnice B ⋌18 2 3 81:28 56
2. FK Travčice ⋌18 2 3 63:23 56
3. SK Malé Žernoseky ⋌17 2 4 60:29 53
4. SK Lukavec⋌ 15 0 9 72:33 45
5. FK Libochovice⋌ 11 7 5 46:25 40
6. Viktorie Budyně ⋌ 11 4 8 47:42 37
7. FK Mlékojedy 2005⋌ 10 3 10 43:42 33
8. FK Litoměřice B ⋌9 3 11 45:62 30
9. Chemička Dobříň ⋌7 2 14 35:60 23
10. FK Viktorie Čížkovice ⋌6 3 14 47:71 21
11. Sokol Velké Žernoseky ⋌6 3 14 35:63 21
12. Dynamo Podlusky ⋌6 2 15 27:44 20
13. Žitenice⋌ 6 1 16 34:61 19
14. Sokol Prackovice ⋌4 2 18 31:83 14

III. třída sk. A
1. FK Polepy ⋌16 4 3 86:35 52
2. Lounky-Chodouny ⋌14 4 5 63:39 46
3. SK Dušniky-Přestavlky ⋌12 6 5 53:26 42
4. Sokol Straškov B⋌ 13 3 7 64:40 42
5. FK Bechlín ⋌12 5 6 64:37 41
6. Sokol Hoštka ⋌11 6 6 49:30 39
7. SK Předonín⋌ 10 7 6 45:36 37
8. Sokol Vražkov ⋌9 7 7 54:35 34
9. SK Židovice⋌ 8 7 8 48:42 31
10. Dynamo Střížovice ⋌7 3 13 37:50 24
11. Podřipan Rovné B ⋌6 1 16 36:86 19
12. Sokol Račice ⋌6 0 17 28:62 18
13. Sokol Bříza ⋌4 4 15 35:72 16
14. Viktorie Kleneč ⋌4 1 18 35:107 13

III. třída sk. B
1. Sokol Terezín ⋌18 2 3 65:33 56
2. Sokol Brozany B ⋌16 1 6 102:22 49
3. Slavoj Bohušovice ⋌11 6 6 50:32 39
4. Sokol Libochovany ⋌11 5 7 42:31 38
5. ČFK Brňany ⋌11 3 9 51:41 36
6. Kalich Třebušín ⋌10 4 9 35:39 34
7. SK Velemín ⋌10 2 11 43:59 32
8. Lovochemie Lovosice B⋌ 9 4 10 41:57 31
9. Sokol Milešov B ⋌9 2 12 51:50 29
10. Sokol Ploskovice ⋌8 5 10 35:44 29
11. Sokol Úpohlavy ⋌7 3 13 26:51 24
12. FK Vchynice ⋌6 4 13 30:66 22
13. Lovečkovice ⋌5 5 13 36:58 20
14. Sokol Zahořany ⋌6 2 15 32:56 20

IV. třída sk. A
1. Sokol Třebenice ⋌15 1 3 58:28 46
2. Sokol Radovesice ⋌12 2 5 47:29 38
3. FC Dubany ⋌10 3 6 42:34 33
4. FK Libochovice B ⋌10 2 7 56:37 32
5. SK Lukavec B ⋌9 2 8 42:50 29
6. Sokol Černiv B ⋌9 1 9 50:41 28
7. Sokol Podsedice ⋌7 6 6 41:41 27
8. SK Třebívlice ⋌7 4 8 38:44 25
9. FC Siřejovice ⋌5 6 8 47:48 21
10. Sokol Křesín ⋌6 3 10 32:39 21
11. Slavoj Bohušovice B ⋌5 1 13 34:49 16
12. Slavoj Sulejovice⋌ 2 3 14 22:69 9

IV. třída sk. B
1. Sokol Pokratice B⋌ 14 1 2 85:13 43
2. FK Travčice B ⋌10 3 2 53:10 33
3. Slavoj Úštěk B⋌ 9 2 4 49:33 29
4. Lovečkovice B ⋌9 2 5 45:31 29
5. FK Mlékojedy 2005 B⋌ 9 0 7 38:27 27
6. SK Liběšice B ⋌8 0 7 37:37 24
7. Sokol Brocno ⋌7 0 8 29:29 21
8. Sokol Býčkovice ⋌6 0 10 30:59 18
9. Sokol Libínky ⋌1 1 13 12:69 4
10. Sokol Robeč ⋌0 1 15 11:81 1

IV. třída sk. C
1. SK Hrobce B ⋌15 1 3 92:21 46
2. Podřipan Kostomlaty⋌ 13 3 3 56:28 42
3. Čechie Mšené–lázně B⋌ 13 0 5 78:44 39
4. Sokol Ctiněves⋌ 12 3 3 63:31 39
5. SK Sahara Vědomice ⋌10 4 5 53:36 34
6. Viktorie Budyně B ⋌10 2 7 58:46 32
7. DŠ Počeplice⋌ 8 4 7 42:52 28
8. Sokol Vražkov B ⋌7 1 11 45:48 22
9. Podbradec ⋌5 0 14 37:76 15
10. Sokol Račiněves⋌ 4 2 13 30:52 14
11. SK Dušníky-Přestavlky B ⋌3 3 13 15:53 12
12. Sokol Libkovice ⋌1 1 17 17:99 4

František Čeloud

5.6.2009 VSTUP DO DISKUSE
SDÍLEJ:

DOPORUČENÉ ČLÁNKY

Soudce Josef Knotek

Bývalý litoměřický soudce Josef Knotek opustil vězení

Alchymistické Litoměřice

Na Allfestival zavítá do Litoměřic také Jaroslav Dušek

DOTYK.CZ

Lžete a zase lžete, pronesla Valachová a pak se rozplakala

/ANKETA/- Zasedání parlamentních výborů nebývá nijak dramatické. Až na výjimky. Tou bylo středeční jednání senátního školského výboru, který posuzoval návrh novely zákona o pedagogických pracovnících, jehož hlavní součástí je kariérní řád.

Zastupitelé schválili změnu právní formy litoměřické nemocnice

Litoměřice – Litoměřická nemocnice se stane akciovou společností. Změnu právní formy schválili zastupitelé na středečním mimořádném zasedání.

Na obchod v Úštěku si posvítili celníci, našli padělky značek

Úštěk - Dávejte si pozor, jaké výrobky kupujete. V některých případech by se ušetření nemuselo vyplatit.

Den s cementárnou zpestří David Kraus a Adam Mišík

Čížkovice - Již tradiční Den s cementárnou v Čížkovicích proběhne letos v sobotu 27.5. Bohatý program pro děti i dospělé je koncipován tak, aby veřejnost měla šanci poznat provoz výroby cementu, ale aby se zároveň i pobavila.

Copyright © VLTAVA LABE MEDIA a.s., 2005 - 2017, všechna práva vyhrazena.
Používáme informační servis ČTK. Kontakt na redakci.
Publikování nebo šíření obsahu Denik.cz je bez písemného souhlasu
VLTAVA LABE MEDIA a.s., zakázáno.
Marketingové podmínky. Cookies