VYBRAT REGION
Zavřít mapu

II. - IV. třída: Pět ze šesti soutěží vedou rezervy

Litoměřice - Okresní fotbalové soutěže.

12.4.2013
SDÍLEJ:

Fotbal - ilustrační foto.Foto: Deník/František Bílek

II. třída: Dobříň – Třebenice 5:2 (4:1), Čada 2, Adelt, Hosnedl, Štros – Vaishaitl, Richter, 60. Malé Žernoseky – Libochovice 1:3 (0:1), Durček – Hudik 2, Urban, 60. Černiv – Předonín 1:0 (1:0), Bouška, ČK Hubený (Předonín), 50. Liběšice – Terezín 4:3 (1:2), Holub, Petrus, Vlasák, Forgač – Janouš, Zimmermann, Martínek, 50. Mšené – lázně – Dynamo Podlusky    4:1 (2:0), Ji. Brůža 2, Brzák, M. Brůža – Hurda, ČK Bula (Podlusky), 60. Polepy – Lukavec 2:9 (1:4), Horáček 2 – Tintěra 4, Udatný 3, Šafr 2, 20. Lovosice B – Libochovany 2:0 (0:0), Bortlík, Espinosa, 50.

1.    Lovosice B    15    13    0    2    40: 16    39
2.    Černiv    14    11    0    3    56: 22    33
3.    Mšené lázně    14    10    0    4    47: 28    30
4.    Třebenice    15    7    4    4    36: 32    25
5.    Předonín    15    7    2    6    47: 40    23
6.    Libochovice    14    7    1    6    44: 25    22
7.    Lukavec    14    6    4    4    35: 25    22
8.    Liběšice    14    6    3    5    45: 36    21
9.    Dobříň    14    6    1    7    32: 33    19
10.    Podlusky    14    4    2    8    26: 39    14
11.    Polepy    14    2    6    6    24: 37    12
12.    Libochovany    14    3    2    9    22: 43    11
13.    M. Žernoseky    15    3    1    11    21: 51    10
14.    Terezín    14    0    4    10    16: 64    4


III. třída sk. A: Lounky – Kleneč 1:1 (1:0), Novotný – Krejčí, 40. Ploskovice – Rovné B 3:1 (3:0), Kunert, Januška, Benda – Pětník, 40. Vědomice – Hoštka 0:1 (0:1), Slivanský, 30. Židovice – Štětí B 1:4 (1:1), Jirásek – Malý 2, Mencl, Peterka, 15. Bechlín – Radovesice 2:2 (1:1), Písek, Tichý – Kadlec, Šelder, 60. Bříza – Kostomlaty 8:1 (4:1), Šafra 4, Tesař 3, Vošta – Kuchar, 60. Dušníky – Vražkov 3:0 (1:0), Hejna, Fiala, Horna, 25.

1.    Štětí B    15    14    1    0    88: 4    43
2.    Dušníky    14    10    1    3    62: 21    31
3.    Bříza    15    9    2    4    48: 22    29
4.    Ploskovice    14    9    1    4    37: 25    28
5.    Bechlín    15    8    4    3    37: 29    28
6.    Židovice    14    7    1    6    26: 23    22
7.    Lounky    15    6    4    5    36: 39    22
8.    Hoštka    14    6    2    6    26: 37    20
9.    Radovesice    15    5    3    7    24: 31    18
10.    Kleneč    14    5    2    7    30: 42    17
11.    Kostomlaty    14    4    0    10    25: 57    12
12.    Rovné B    15    3    2    10    20: 52    11
13.    Vědomice    15    2    1    12    21: 50    7
14.    Vražkov    15    1    2    12    13: 61    5


III. třída sk. B: Vchynice – Velké Žernoseky 4:2 (2:1), Hřebík 2, Kavka, Kroupa – Beran, Maděra, 30. Žitenice – Třebívlice 4:5 (2:2), Náprstek 2, Steklý, Jarosz – Rambousik 3, Přeučil, Sailer, ČK Svoboda, Rulf (T.), 50. Bohušovice – Pokratice B 1:2 (1:2), Zavadil – Keltner, Fišara, 30. Čížkovice – Křesín 2:0 (0:0), Vostrý, Horký, 60. Brňany – Zahořany 1:0 (1:0), Zázvorka, 58. Litoměřice B – Velemín 3:1 (1:1), Polášek, Beneš, Páša – Nohál, 50. Milešov B – Travčice B 0:7 (0:3), Doležal 4, Polák, Smolný, Zdvořák, 40.

1.    Litoměřice B    15    13    2    0    43: 16    41
2.    Travčice B    15    12    1    2    55: 20    37
3.    Čížkovice    15    9    3    3    50: 28    30
4.    Žitenice    14    7    2    5    50: 37    23
5.    V. Žernoseky    15    7    1    7    41: 50    22
6.    Velemín    14    6    1    7    44: 39    19
7.    Brňany    14    6    1    7    25: 26    19
8.    Třebívlice    14    5    2    7    41: 45    17
9.    Křesín    14    5    1    8    41: 34    16
10.    Bohušovice    14    4    4    6    30: 33    16
11.    Vchynice    14    4    2    8    23: 38    14
12.    Pokratice B    14    4    2    8    26: 47    14
13.    Milešov B    14    3    2    9    28: 53    11
14.    Zahořany    14    2    2    10    17: 48    8


IV. třída sk. A: Prackovice – České Kopisty B 4:1 (3:0), Poláček 2, Šonda, Bílek – Podaný, 10. Siřejovice – Podsedice 3:5 (0:3), Šírek 3 – Petr 4, Novotný, 20. Jenčice – Lukavec B 0:3 (0:1), Zajpt, Šafr, Hladík, 40. Bohušovice B – Černiv B 0:3 (0:2), Netolický 2, Štěpán, 56. Libochovice B – Sulejovice 1:2 (1:0), Černý – Hernych, Přeučil, 30.

1.    Prackovice    12    9    0    3    39: 26    27
2.    Podsedice    11    8    2    1    41: 17    26
3.    Sulejovice    12    8    1    3    54: 17    25
4.    Lukavec B    11    7    2    2    37: 23    23
5.    Libochovice B    11    7    1    3    38: 27    22
6.    Černiv B    12    6    3    3    43: 37    21
7.    Úpohlavy    11    2    3    6    20: 25    9
8.    Siřejovice    11    2    2    7    24: 42    8
9.    Bohušovice B    11    2    2    7    14: 39    8
10.    Č. Kopisty B    11    1    1    9    18: 40    4
11.    Jenčice    11    1    1    9    9: 44    4


IV. třída sk. B: Střížovice – Lovečkovice 3:1 (1:1), Jachek, Petkov, Kasman – Lesche, 50. Radouň – Litoměřice C 0:5 (0:1), Kaválek 3, Bartoš, Hýř, 40. Robeč – Brocno 0:2 (0:1), Nováček, Růžička, 15. Třebušín – Libínky 3:0 (0:0), Mužík, Kulich, vlastní, 30.

1.    Litoměřice C    10    8    1    1    49: 8    25
2.    Radouň    10    7    1    2    36: 17    22
3.    Lovečkovice    10    7    0    3    36: 27    21
4.    Třebušín    10    6    1    3    38: 13    19
5.    Býčkovice    9    6    0    3    23: 21    18
6.    Střížovice    10    5    1    4    24: 25    16
7.    Úštěk B    9    3    1    5    22: 34    10
8.    Robeč    10    2    0    8    23: 41    6
9.    Brocno    10    1    1    8    9: 48    4
10.    Libínky    10    1    0    9    9: 35    3


IV. třída sk. C: Sokol Straškov B – Přestavlky 6:1 (3:0), Novotný 2, Kloub 2, Šeba, Pešek – Havránek, 30. Podbradec – Vrbice-Vetlá 1:0 (1:0), Stuchlý, 30. Viktorie Budyně B – Předonín B 3:5 (2:2), Stuchlý 2, Mansfeld – Flodr 2, Dvořák, Šolc, Kříž, ČK Červený – Mysík, 58. Sokol Račice – Dušníky B 7:0 (3:0), Hlaváček 3, Krejčík 2, Lisec, Hakl, 50. Libkovice – Ctiněves 1:9 (0:3), Šmejkal – Herynk 4, Livora, Válek, Hrstka, Plachý, 27. Sokol Račiněves – Vražkov B 2:3 (1:1), Černý, Jirásek – Král 2, Zeman, 60.   

1.    Předonín B    13    10    2    1    69: 15    32
2.    Vrbice-Vetlá    13    9    3    1    38: 14    30
3.    Račice    13    9    2    2    50: 17    29
4.    Straškov B    13    8    0    5    36: 19    24
5.    Dušníky B    12    7    1    4    30: 29    22
6.    Ctiněves    13    6    1    6    35: 26    19
7.    Budyně B    13    5    1    7    55: 34    16
8.    Vražkov B    13    4    1    8    24: 55    13
9.    Přestavlky    12    3    3    6    27: 36    12
10.    Račiněves    13    4    0    9    28: 39    12
11.    Libkovice    12    2    1    9    16: 73    7
12.    Podbradec    12    1    1    10    14: 65    4

Autor: Redakce

12.4.2013 VSTUP DO DISKUSE
SDÍLEJ:

DOPORUČENÉ ČLÁNKY

Dálnice D8 je nyní kompletně otevřena.
2 23

Geolog: Sesuvy na trase přes České středohoří nikdy hrozit nepřestanou

Noví hasiči z Ústeckého kraje složili na Národním hřbitově v Terezíně služební přísahu.
28

FOTO: Noví hasiči složili slib v Terezíně

FOTO: Scény z ghetta kreslil na karton. Umělci mu vzdali hold výstavou

Terezín - Mezinárodní výstavu k poctě Felixe Blocha uvádí Muzeum ghetta v Terezíně. Internovaného grafika umučili v roce 1944 nacisté.

Naši prvňáci: ZŠ Bechlín a ZŠ Na Valech Litoměřice

Každou středu vám představíme nové prvňáčky ze škol na Litoměřicku a Podřipsku.

Vlaky bez strojvedoucího? Ano

Litoměřicko - Na Švestkové dráze přes České středohoří se budou testovat supermoderní vlaky. Za tři roky.

Řidiči pozor: Dálnice D8 bude ve středu zavřená

Lovosice - Ředitelství silnic a dálnic uzavře ve středu 20. září od 5 do 17 hodin obousměrně dálnici D8 mezi exity 52 Bílinka a 64 Řehlovice.

Copyright © VLTAVA LABE MEDIA a.s., 2005 - 2017, všechna práva vyhrazena.
Používáme informační servis ČTK. Kontakt na redakci.
Publikování nebo šíření obsahu Denik.cz je bez písemného souhlasu
VLTAVA LABE MEDIA a.s., zakázáno.
Marketingové podmínky. Cookies. Zrušit oznámení