VYBRAT REGION
Zavřít mapu

II. - IV. třída: Pět výher mají Liboteničtí, Roudničtí a Milešovští

Litoměřicko, Podřipsko - Výsledky okresních fotbalových soutěží.

22.9.2016
SDÍLEJ:

Ilustrační foto.Foto: Deník/ Michal Pavlík

II. třída: Straškov – Třebenice 2:1 np (0:1), Kloub – Polák, ČK Blažek, Cibulka – Hořejš, 66. Roudnice – Malé Žernoseky 4:0 (1:0), Srp, Lebduška, Novotný, Hlaváček, 105. Litoměřicko D – Polepy 1:0 np, ČK Rendl, 10. Podlusky – Dušníky 1:0 (1:0), Pecina, 70. Předonín – Velké Žernoseky 1:5 (0:3), Mysík – Musil 2, Beran 2, Maděra, 50. Radovesice – Libotenice 1:4 (0:3), Hora – Vokálek 2, Knapík, Červinka, 60. Žitenice – Mšené lázně 3:6 (2:2), Banda 2, Mráz – Briksa 3, J. Brůža, M. Brůža, Škuthan, 50.

1. Libotenice 5 5 0 0 26:8 15
2. SK Roudnice 5 5 0 0 18:2 15
3. Litoměřicko D 5 4 0 1 9:6 11
4. Žitenice 5 3 0 2 23:15 10
5. Třebenice 5 3 0 2 7:12 8
6. Polepy 5 2 0 3 15:8 7
7. Dušníky 5 2 0 3 16:12 6
8. M. Žernoseky 5 2 0 3 15:16 6
9. Podlusky 5 2 0 3 9:17 6
10. Straškov 5 2 0 3 7:16 6
11. V. Žernoseky 5 2 0 3 13:19 5
12. Radovesice 5 2 0 3 10:16 5
13. Mšené lázně 5 1 0 4 13:14 4
14. Předonín 5 0 0 5 7:27 1


III. třída sk. A: Ploskovice – Velemín 2:1 (1:1), Vitásek 2 – Kupera, 30. Černiv B – Travčice 1:3 (0:0), Bouška – Tyle, Barva, Janouš, 18. Sulejovice – Vchynice 0:1 np (0:0), 55. Milešov – Třebívlice 8:0 (3:0), Pazdera 3, Hlaváček 2, Hřebík, Hajný, Hájek, 35. Křesín – Libochovany 0:1 (0:1), Alexa, 80. Lovečkovice – Čížkovice 3:1 (0:0), Šikl 3 – Brda, 60. Brňany – Lukavec B 4:1 (0:0), Bauer 2, Štekl, Prošek – Blížil, 45.

1. Milešov 5 5 0 0 22:3 15
2. Křesín 5 4 0 1 15:4 12
3. Třebívlice 5 4 0 1 13:11 12
4. Brňany 5 3 0 2 25:10 9
5. Libochovany 5 3 0 2 13:6 9
6. Travčice 5 3 0 2 11:9 9
7. Ploskovice 5 3 0 2 10:15 9
8. Čížkovice 5 3 0 2 11:12 8
9. Lukavec B 5 2 0 3 18:13 6
10. Velemín 5 2 0 3 15:12 6
11. Vchynice 5 2 0 3 6:9 5
12. Lovečkovice 5 1 0 4 5:27 3
13. Sulejovice 5 0 0 5 7:15 1
14. Černiv B 5 0 0 5 6:31 1


III. třída sk. B: Bříza – Úštěk 3:2 np (0:0), Tesař, Huja – Kacálek, Káles, 50. Hoštka – Rovné B 2:1 (1:1), Šimáček, Weber – Ullman, 30. Dobříň – Račice 2:1 np (1:1), Štros – Pěkný, 60. Vědomice – Budyně 2:3 (0:2), Ortbauer, Chládek – Šolc 2, Munzar, 40. Židovice – Mnetěš 4:1 (2:0), Beránek, Jirásek, Frič, Večeř – Rous, 50. Lounky – Bechlín 5:3 (3:1), Ultsch, Rada, Rivola, Pavelka, Vejl – Suchý 2, Písek, 100. Kleneč – Libínky 9:4 (7:2), Čížek 3, Šimočko 3, Bubla, Šindelář, Drobný – Libertin 2, Konfršt, Sachet, 65.

1. Budyně 5 4 0 1 17:7 12
2. Dobříň 5 4 0 1 13:8 11
3. Lounky 5 4 0 1 14:10 10
4. Rovné B 5 3 0 2 11:6 9
5. Kleneč 5 3 0 2 17:13 9
6. Hoštka 5 3 0 2 8:9 9
7. Bechlín 5 3 0 2 10:13 9
8. Židovice 5 2 0 3 12:8 8
9. Mnetěš 5 2 0 3 12:7 7
10. Bříza 5 3 0 2 5:13 7
11. Račice 4 2 0 2 5:3 6
12. Vědomice 5 1 0 4 5:11 3
13. Úštěk 4 0 0 4 4:6 2
14. Libínky 5 0 0 5 7:26 0


IV. třída sk. A: Býčkovice – Křešice B 1:2 np (0:0), Bílek – Hensch, 56. Terezín – Pokratice 4:2 (3:0), Uličný 2, Srb, Křivánek – Bučo, Rúfus, 70. Úpohlavy – Zahořany 5:0 (3:0), Cíl 2, Horký, Filous, vl., 60. Blíževedly – Liběšice B 3:4 np (2:1), Horváth, Masopust, Rykl – Forgač 3, 20. Prackovice – Podsedice 3:4 np (1:1), Poláček 2, Cigany – Šváb 2, Pošík, 30. Medvědice – Bohušovice B 9:0 (3:0), Šírek 3, Hladík 3, Oliva 2, Kaščak, 20.

1. Úpohlavy 4 4 0 0 22:3 12
2. Pokratice 4 3 0 1 25:8 9
3. Medvědice 4 3 0 1 19:6 9
4. Býčkovice 4 2 0 2 16:6 7
5. Podsedice 4 3 0 1 6:7 7
6. Zahořany 4 2 0 2 5:8 7
7. Terezín 4 2 0 2 17:13 6
8. Liběšice B 4 2 0 2 8:18 4
9. Blíževedly 4 1 0 3 8:28 4
10. Bohušovice B 4 1 0 3 10:20 3
11. Křešice B 4 1 0 3 6:13 2
12. Prackovice 4 0 0 4 8:20 2


IV. třída sk. B: Vrbice – Podbradec 2:1 (2:1), Červenka, Kocman – Průcha, 30. Budyně B – Vražkov 3:4 (1:3), Politeo – Řezáč 2, Houdek, Husák, 60. Litoměřicko E – Mšené lázně B 1:2 (1:1), Verner – Ouzký 2, 40. Přestavlky – Ctiněves / Libkovice 5:2 (2:2), Pilař 3, Rytíř, Netuka – Pružina, Fůs, 40. Kostomlaty – Libochovice B 1:3 (1:3), Kaiser – Košťál, Kozák, Šturm, 40. Střížovice – Račiněves 3:1 (1:0), Hampl, Horáček, Kolář – Ekhart, 35.

1. Radouň 4 4 0 0 32:2 12
2. Přestavlky 4 4 0 0 20:5 12
3. Střížovice 5 3 0 2 14:10 10
4. Kostomlaty 5 3 0 2 21:5 9
5. Libochovice B 4 3 0 1 16:12 9
6. Vrbice-Vetlá 5 3 0 2 10:15 9
7. Vražkov 5 2 0 3 13:15 7
8. Mšené lázně B 4 2 0 2 16:17 6
9. Račiněves 5 2 0 3 8:20 6
10. Litoměřicko E 5 2 0 3 12:15 5
11. Ctiněves/Libko 5 1 0 4 10:20 3
12. Budyně B 4 1 0 3 10:16 2
13. Podbradec 5 0 0 5 4:34 0

Autor: Redakce

22.9.2016 VSTUP DO DISKUSE
SDÍLEJ:

DOPORUČENÉ ČLÁNKY

Vila Pfaffenhof
2 31

Z honosné vily zbyly obvodové zdi

Rekonstrukce autobusového nádraží pokračuje v termínu.

Pod silnicí u „autobusáku“ narazili stavaři na popílek

Litoměřická NEJ: Nejuctívanější obránce Filipín v Evropě

Litoměřice – Vydejte se s litoměřickým muzeem na unikátní prohlídky města a okolí. Při dvaceti zastaveních poznáte osobnosti, místa a události, které nenajdete v turistických brožurách o pamětihodnostech města, ale kterým přesto patří přívlastek NEJ. V tištěném Litoměřickém deníku i zde (v plné verzi) na našich stránkách vám je společně s historikem Martinem Krskem postupně představíme. Dnes díl druhý.

FOTO: O chmel ze severu Čech je opět zájem

Litoměřicko - Odbyt chmelu se ustálil. Po letech, kdy pěstitelé nevěděli, zda sklizené „zelené zlato“ prodají za slušnou cenu, se trh stabilizoval.

FOTO: V Račicích je 196 sad medailí

Račice – MS v Račicích může začít! Přípravy na světový šampionát rychlostních kanoistů gradují, organizátoři dolaďují jen detaily.

Hříšníci s podmínkou se na severu většinou neodvolávají

Severní Čechy - Počet odvolání proti verdiktům okresních soudů v Ústeckém kraji je nejmenší z celé České republiky. 

Copyright © VLTAVA LABE MEDIA a.s., 2005 - 2017, všechna práva vyhrazena.
Používáme informační servis ČTK. Kontakt na redakci.
Publikování nebo šíření obsahu Denik.cz je bez písemného souhlasu
VLTAVA LABE MEDIA a.s., zakázáno.
Marketingové podmínky. Cookies. Zrušit oznámení