VYBRAT REGION
Zavřít mapu

II. - IV. třída: Mšené-lázně si vyšláply na suveréna přeboru

Litoměřice - Výsledky okresních soutěží.

26.10.2012
SDÍLEJ:

Ilustrační fotoFoto: DENÍK/Luboš Jeníček

II. třída: Libochovany – Chemička Dobříň 0:2 (0:1), Čada 2, 70. Terezín – Předonín 0:6 (0:2), Hubený, Flodr, Hosnedl, Dvořák, Tuček, vlastní, 40. Dynamo Podlusky – Libochovice 3:1 (2:0), Woš 3 – Hudik, 70. Lukavec – Třebenice 5:2 (2:1), Udatný 3, Zabák, Šafr – Vaishaitl 2, 50. Polepy – Malé Žernoseky 4:3 (2:0), Fibich 2, Vácha, Horáček – Dragoun 2, Liška, 100. Mšené-lázně – Černiv 3:1 (0:0), Trejbal, Briksa, Gunar – Prágl, ČK Ryska – Prágl, Lubas, 110. Liběšice – Lovosice B 1:2 (0:0),  Mikina – Kočina, Espinosa, 70.

1.    Černiv    10    9    0    1    48: 12    27
2.    Lovosice B    10    9    0    1    26: 13    27
3.    Mšené lázně    10    7    0    3    32: 23    21
4.    Třebenice    10    5    2    3    25: 20    17
5.    Libochovice    10    5    1    4    36: 18    16
6.    Předonín    10    5    1    4    38: 30    16
7.    Dobříň    10    4    1    5    21: 24    13
8.    Lukavec    10    3    3    4    17: 19    12
9.    Liběšice    10    3    2    5    28: 27    11
10.    Polepy    10    2    5    3    18: 19    11
11.    Podlusky    10    3    2    5    17: 28    11
12.    Malé Žernoseky    10    2    1    7    18: 34    7
13.    Libochovany    10    1    2    7    12: 35    5
14.    Terezín    10    0    4    6    10: 44    4


III. třída sk. A: Radovesice – Hoštka 1:1 (1:0), Vaněček – Riečičiar, 60. Kostomlaty – Podřipan Rovné B 3:2 (3:2), Krš, Holaj, Kuchar – Fuksa, Syrový, 60. Vražkov – Kleneč 1:3 (1:2), Chotěbor – Šindelář, Čížek, Pitner, ČK Šindelář (K.), 50. Dušníky – Ploskovice 4:1 (1:0), Fiala 2, Hejna, Novotný – Baudler, 40. Bříza – Vědomice 7:1 (4:0), Tesař 3, Demeter 2, Procházka, Huja – Bánom, 30. Bechlín – Židovice    0:1 (0:0), Jirásek, 50. Štětí B – Lounky 12:0 (6:0), Malý 5, Pilař 5, Uřidil, Gernat, 50.

1.    Štětí B    10    9    1    0    49: 2    28
2.    Dušníky    10    7    1    2    38: 15    22
3.    Ploskovice    10    7    0    3    29: 20    21
4.    Bechlín    10    5    3    2    25: 14    18
5.    Židovice    10    6    0    4    21: 15    18
6.    Bříza    10    5    1    4    27: 18    16
7.    Radovesice    10    4    2    4    16: 13    14
8.    Kleneč    10    4    1    5    21: 31    13
9.    Hoštka    10    4    1    5    19: 29    13
10.    Kostomlaty    10    4    0    6    21: 38    12
11.    Lounky    10    3    2    5    23: 36    11
12.    Vědomice    10    2    1    7    19: 38    7
13.    Rovné B    10    1    2    7    13: 28    5
14.    Vražkov    10    1    1    8    8: 32    4


III. třída sk. B: Křesín – Třebívlice 3:4 (2:1), Lidiak, Hanousek, Švestka – Hrubý 2, Čtvrtník, Rambousik, 60. Zahořany – Velké Žernoseky 1:7 (1:3), Stejskal – Židů 5, Beran, Badinka, 45. Brňany – Žitenice 1:2 (1:1), Prošek – Musil, Pekař, 90. Viktorie Čížkovice – FK Litoměřice B 4:5 (2:2), Streit 3, Horký – Hýř 3, Grunert, Novák, 100. Sokol Pokratice B – Vchynice 4:4 (4:2), Slabý 2, Jirásek, Haluška – Stára 2, Kavka, Tafat, 50. FK Travčice B – Velemín 4:1 (0:1), Janouš 2, Hančl, Trnka – Walter,  ČK Doležal (Vel.), 80. Sokol Milešov B – Bohušovice 5:2 (2:2), Hanzl 3, Pa. Pazdera, Sláma – Zavadil 2, 20.

1.    Litoměřice B    10    9    1    0    29: 13    28
2.    Travčice B    10    7    1    2    32: 14    22
3.    Žitenice    10    7    1    2    39: 23    22
4.    Čížkovice    10    6    2    2    35: 18    20
5.    Velké Žernoseky    10    5    1    4    28: 32    16
6.    Křesín    10    4    1    5    28: 25    13
7.    Třebívlice    10    4    1    5    33: 31    13
8.    Brňany    10    4    1    5    18: 21    13
9.    Bohušovice    10    3    3    4    24: 26    12
10.    Velemín    10    3    1    6    31: 30    10
11.    Pokratice B    10    3    1    6    21: 31    10
12.    Milešov B    10    3    1    6    24: 35    10
13.    Vchynice    10    2    2    6    18: 31    8
14.    Zahořany    10    1    1    8    9: 39    4


IV. třída sk. A: Prackovice – Podsedice    1:6 (0:3), Kajzer – Novotný 3, P. Cuc, Z. Cuc, Kunrt, 40. Sulejovice – Černiv B 3:3 (1:1), Hernych, Havránek, Přeučil – Bouška 2, Prošek, 50. České Kopisty B – Lukavec B 3:5 (1:4), Kutzler, Škeřík, Stáňa – Šafr 2, Šenfeldr 2, Puhlík, 30. Libochovice B – Jenčice 6:1 (3:1), Rohlíček 3, Červený 2, Freiwald – Král, 50. Úpohlavy – Bohušovice B 3:0 kont.

1.    Podsedice    8    7    1    0    31: 8    22
2.    Sulejovice    9    6    1    2    41: 13    19
3.    Libochovice B    8    6    1    1    30: 17    19
4.    Lukavec B    8    5    2    1    25: 13    17
5.    Prackovice    8    5    0    3    20: 19    15
6.    Černiv B    8    4    2    2    30: 25    14
7.    Úpohlavy    8    2    1    5    13: 17    7
8.    Siřejovice    8    2    1    5    19: 25    7
9.    České Kopisty B    9    1    1    7    14: 31    4
10.    Bohušovice B    8    1    1    6    8: 34    4
11.    Jenčice    8    0    1    7    7: 36    1


IV. třída sk. B: Libínky – Úštěk B 1:2 (1:1), Libertin – Škoda, Vocásek, ČK Horecký  – Giesel, 15. Litoměřice C – Brocno 10:0 (3:0), P. Hýř 4, M. Hýř 2, Liška 2, Pinka, Kolářík, ČK Málek. Radouň – Lovečkovice 3:4 (2:2), Srba, Mrňák, Guriš – Šveňha 3, Lesche, 32. Třebušín – Býčkovice 7:0 (5:0), Bezemek 3, Šveňha, Mužík, Polák, Štumpf, 60. Robeč – Střížovice 1:4 (0:2), vlastní – Došek 2, Hampl, Loužecký, 40.

1.    Litoměřice C    7    5    1    1    38: 8    16
2.    Radouň    7    5    1    1    29: 12    16
3.    Lovečkovice    7    5    0    2    28: 19    15
4.    Třebušín    7    4    1    2    24: 10    13
5.    Býčkovice    7    4    0    3    16: 16    12
6.    Střížovice    7    3    1    3    15: 19    10
7.    Úštěk B    7    3    1    3    17: 23    10
8.    Robeč    7    2    0    5    13: 28    6
9.    Libínky    7    1    0    6    9: 25    3
10.    Brocno    7    0    1    6    7: 36    1


IV. třída sk. C: Dušníky B – Straškov B 1:3 (1:2), Doležal – Kloub, Týř, Matička, 25. Ctiněves – Předonín B 1:3 (1:0),  Pružina – Burda, Červinka, Dvořák, 40. Vražkov B – Vrbice-Vetlá  1:4 (1:2), Tlustý – Rejhon, Nechyba, Kocman, Kluch, 20. Račiněves – Přestavlky 1:2 (1:0), Ledvina – Vlčák, Rubeš, 30. Libkovice – Podbradec 5:1 (2:0), Fliťar 2, Fůs 2, Granskopf – Svoboda, 50. Račice – Budyně B 4:2 (2:2), Hlaváček 2, Lisec 2 – Podrábský, Jirásek, 50.    

1.    Předonín B    9    7    1    1    46: 9    22
2.    Vrbice-Vetlá    9    6    3    0    26: 9    21
3.    Račice    9    6    1    2    31: 15    19
4.    Straškov B    9    6    0    3    27: 15    18
5.    Dušníky B    9    5    1    3    22: 19    16
6.    Ctiněves    9    4    1    4    22: 17    13
7.    Račiněves    9    4    0    5    22: 23    12
8.    Budyně B    9    3    1    5    38: 25    10
9.    Přestavlky    9    2    3    4    19: 24    9
10.    Vražkov B    9    2    1    6    18: 38    7
11.    Libkovice    9    2    1    6    11: 52    7
12.    Podbradec    9    0    1    8    10: 46    1

Autor: Redakce

26.10.2012 VSTUP DO DISKUSE
SDÍLEJ:

DOPORUČENÉ ČLÁNKY

Hasiči vyrazili k požáru maringotky v Radovesicích
4

V maringotce bouhla tlaková lahev. Kvůli teplu z komínka

Kapela Znouzectnost přijede do Lovosic.

Pod Palubou zahrají veteráni českého punku Znouzectnost i progresivní Nevereš

Dlouho očekávaná oprava vozovky z Lovosic do Ústí bude zahájena příští týden

Lovosice – Více než čtvrt roku trvající dopravní omezení, vybudování označených míst pro přecházení chodců, částečné nebo úplné uzavírky, ale i nový a upravený povrch frekventované vozovky. To čeká řidiče projíždějící na úseku Lovosice – Malé Žernoseky v nejbližší době.

Čarodějnice: Lampionový průvod nebo volba Miss

Litoměřicko – Pálení čarodějnic, Filipojakubská noc či Valpuržina noc. I tak se říká noci z 30. dubna na 1. května, kdy se slaví zvláštní jarní svátek, rozšířený po celé Evropě. Lidé se budou bavit na řadě míst Litoměřicka.

Turisté vyrazí na jarní putování kolem Lovoše

Lovosice - U příležitosti stoletého výročí naší vlasti, které připadá na příští rok, připravil Klub českých turistů ojedinělý projekt, seriál pochodů s názvem 100 let republiky, 130 let v pohybu.

Zatímco si žena zkoušela boty, zlodějka ji obrala o kabelku

Litoměřicko – Až tříleté vězení hrozí devatenáctileté ženě z Teplicka, která jiné ženě odcizila v litoměřickém nákupním centru kabelku.

Copyright © VLTAVA LABE MEDIA a.s., 2005 - 2017, všechna práva vyhrazena.
Používáme informační servis ČTK. Kontakt na redakci.
Publikování nebo šíření obsahu Denik.cz je bez písemného souhlasu
VLTAVA LABE MEDIA a.s., zakázáno.
Marketingové podmínky. Cookies