VYBRAT REGION
Zavřít mapu

II. - IV. třída: Litoměřická rezerva zdolala Pokratickou

Litoměřice - Výsledkový servis.

21.9.2012
SDÍLEJ:

Ilustrační fotoFoto: Jan Škrle

II. třída: Dobříň – Polepy 1:1 (1:1), Adelt – Svoboda, 90. Mšené-lázně – Lukavec 5:1 (0:0), J. Brůža 2, Briksa 2, Trejbal – Horký, 70. Liběšice – Podlusky 6:2 (3:1), Vlasák 2, Petrus, Nepovím, V. Janda, P. Janda – Bureš, vl. Černiv – Libochovany 8:0 (3:0), Prágl 4, Udatný 2, Voborský, Lubas, 50. Malé Žernoseky – Předonín 2:4 (1:2), Durček, Šváb – Božík, Červinka, Dvořák, vlastní, 40. Třebenice – Libochovice 1:0 (1:0), Nemec, 70. Lovosice B – Terezín 3:1 (2:1), Kočina, Espinosa, Perkner – Podařil, 50.

1.    Černiv    5    5    0    0    26: 6    15
2.    Mšené lázně    5    4    0    1    21: 11    12
3.    Třebenice    5    4    0    1    13: 7    12
4.    Lovosice B    5    4    0    1    16: 11    12
5.    Liběšice    5    3    1    1    18: 12    10
6.    Dobříň    5    2    1    2    10: 7    7
7.    Libochovice    5    2    0    3    13: 10    6
8.    Libochovany    5    1    2    2    6: 14    5
9.    Polepy    5    0    4    1    5: 6    4
10.    Podlusky    5    1    1    3    7: 16    4
11.    Lukavec    5    0    3    2    6: 11    3
12.    Předonín    5    1    0    4    13: 21    3
13.    Malé Žernoseky    5    1    0    4    7: 18    3
14.    Terezín    5    0    2    3    5: 16    2


III. třída sk. A: Lounky – Dušníky 2:6 (1:5), Cimr, Pavelka – Hubálek 2, Horna 2, Fafejta, Fiala, 68. Bříza – Vražkov 5:1 (0:1), Huja 2, Pešek, Tesař, Lučan – Hrstka, 50. Bechlín – Kostomlaty 4:1 (2:0), Čmejla 2, Florian, Písek – Kajzr, 70. Židovice – Radovesice 0:1 (0:0), Fictum, 40. Vědomice – Štětí B 0:2 (0:0), Malý, Krejza, 28. Ploskovice – Hoštka 4:1 (2:0), Hervert, Kunert, Vojtěch, Svoboda – Lochman, 30. Kleneč – Rovné B 3:1 (2:1), Drobný 3 – Syrový, 39.

1.    Ploskovice    5    5    0    0    19: 4    15
2.    Štětí B    5    4    1    0    16: 2    13
3.    Bechlín    5    4    1    0    16: 4    13
4.    Dušníky    5    4    0    1    20: 8    12
5.    Bříza    5    3    0    2    14: 10    9
6.    Židovice    5    3    0    2    11: 10    9
7.    Lounky    5    2    1    2    15: 14    7
8.    Kleneč    5    2    1    2    10: 13    7
9.    Radovesice    5    2    0    3    4: 7    6
10.    Kostomlaty    5    2    0    3    11: 20    6
11.    Hoštka    5    1    0    4    7: 18    3
12.    Vědomice    5    0    1    4    8: 15    1
13.    Rovné B    5    0    1    4    6: 17    1
14.    Vražkov    5    0    0    5    2: 17    0


III. třída sk. B: Vchynice – Brňany 2:1 (0:0), Veselý 2 – Liška, ČK Tafat (V.), 40. Čížkovice – Zahořany 3:0 (1:0), Horký 3, 88. Bohušovice – Travčice B 3:1 (1:1), Hadrbolec 3 – Přibyl, 40. Žitenice – Velemín    2:2 (0:1), Proft 2 – Nohál, Walter, ČK Pour (V.), 30. V. Žernoseky – Třebívlice 4:2 (1:2), Beran 3, Židů – Čtvrtník, Rambousik, 60. Milešov B – Křesín 4:3 (1:2), Petrik 2, Neruda, Oliva – Hanousek 2, Vaverka, 70. Litoměřice B – Pokratice B 3:1 (2:0), Berger, Polášek, Beneš – Kyzlík, 50.

1.    Litoměřice B    5    5    0    0    19: 8    15
2.    Travčice B    5    4    0    1    17: 7    12
3.    Čížkovice    5    4    0    1    15: 7    12
4.    Žitenice    5    3    1    1    19: 12    10
5.    Brňany    5    3    0    2    9: 7    9
6.    Bohušovice    5    2    1    2    13: 12    7
7.    Velké Žernoseky    5    2    1    2    14: 18    7
8.    Křesín    5    2    0    3    13: 13    6
9.    Pokratice B    5    2    0    3    7: 10    6
10.    Třebívlice    5    1    1    3    15: 17    4
11.    Velemín    5    1    1    3    14: 16    4
12.    Milešov B    5    1    1    3    10: 18    4
13.    Vchynice    5    1    0    4    7: 15    3
14.    Zahořany    5    1    0    4    4: 16    3


IV. třída sk. A: Siřejovice – Prackovice 2:4 (0:2), Barvíř, Vlasák – Lisec 2, Bílek, Poláček, 30. Libochovice B – Č. Kopisty B 7:1 (5:1), Černý 3, Červený 2, Svoboda, Holzhauser – Křemenák, 50. Úpohlavy – Sulejovice 2:4 (1:1), Staňo, Zelený – Hernych  2, Kupera, Přeučil, 50. Jenčice – Černiv B 1:2 (1:0), Král – Lubas, Prágl, 40. Podsedice – Lukavec B 1:1 (0:0), Novotný – Hanzal, 50.

1.    Černiv B    4    4    0    0    21: 7    12
2.    Podsedice    4    3    1    0    15: 4    10
3.    Sulejovice    4    3    0    1    18: 5    9
4.    Lukavec B    4    2    2    0    10: 4    8
5.    Libochovice B    3    2    0    1    12: 10    6
6.    Prackovice    3    2    0    1    6: 8    6
7.    Siřejovice    4    1    0    3    9: 12    3
8.    České Kopisty B    4    1    0    3    6: 17    3
9.    Bohušovice B    3    0    1    2    3: 14    1
10.    Úpohlavy    3    0    0    3    5: 9    0
11.    Jenčice    4    0    0    4    2: 17    0


IV. třída sk. B: Střížovice – Brocno 5:0 (3:0), Hampl 4, Loužecký, 50. Úštěk B – Radouň 1:8 (1:4), Blažek – Guriš 5, Mrňák 2, Srba, 50. Třebušín – Litoměřice C 4:2 (2:1), Štumpf 3, Mužík – Schoř, Hýř, 30. Robeč – Libínky 3:0 (0:0), Marián, Buriánek, Červený,  ČK  Minárik (R.), 30. Býčkovice – Lovečkovice 3:1, Rosenkranc 2, Bílek – Svoboda, ČK Resutík – Šveňha, Hauf.

1.    Robeč    2    2    0    0    7: 1    6
2.    Třebušín    2    2    0    0    7: 2    6
3.    Býčkovice    2    2    0    0    5: 2    6
4.    Radouň    1    1    0    0    8: 1    3
5.    Střížovice    2    1    0    1    6: 4    3
6.    Lovečkovice    2    1    0    1    5: 4    3
7.    Litoměřice C    1    0    0    1    2: 4    0
8.    Libínky    2    0    0    2    0: 6    0
9.    Úštěk B    2    0    0    2    2: 10    0
10.    Brocno    2    0    0    2    1: 9    0


IV. třída sk. C: Straškov B – Račiněves 2:1 (0:1), Ullman, Novák – Ledvina, ČK Pospíchal – Tyle, 30. Budyně B – Dušníky B 3:0 (3:0), Jelínek, Tuček, Oliva, 78. Libkovice – Vražkov B 2:0 (0:0), Čada, Hrstka, 50. Račice – Ctiněves 1:0 (0:0), Vrána, 50. Podbradec – Předonín B    0:1 (0:0), Soušek, 60. Přestavlky – Vrbice-Vetlá 0:1 (0:0), Šindela, 50. 

1.    Vrbice-Vetlá    4    3    1    0    14: 4    10
2.    Předonín B    4    3    0    1    25: 3    9
3.    Dušníky B    4    3    0    1    10: 4    9
4.    Straškov B    4    3    0    1    12: 8    9
5.    Račice    4    2    1    1    8: 6    7
6.    Přestavlky    4    1    2    1    8: 6    5
7.    Ctiněves    4    1    1    2    5: 6    4
8.    Budyně B    4    1    1    2    7: 14    4
9.    Libkovice    4    1    1    2    4: 23    4
10.    Račiněves    4    1    0    3    7: 9    3
11.    Vražkov B    4    1    0    3    4: 8    3
12.    Podbradec    4    0    1    3    4: 17    1   

Autor: Redakce

21.9.2012 VSTUP DO DISKUSE
SDÍLEJ:

DOPORUČENÉ ČLÁNKY

Věra Špinarová
AKTUALIZOVÁNO
25

Věra Špinarová zemřela. Jedinečný hlas z Ostravy utichl

Zrekonstruované horní nádraží v Litoměřicích

Vlaky mezi Lovosicemi a Litoměřicemi nejezdí

Lovosice mají dvě výhry. Jsou krok od postupu

Lovosice – Dvě domácí výhry lovosických Lovců ve čtvrtfinále házenkářské extraligy nad Karvinou přiblížily severočeský tým k postupu.

Krajem letělo světlo Keltského telegrafu

Region - Milešovka, Říp, Házmburk, Děčínský sněžník, Křížový vrch u Jetřichovic, Bouřňák nebo Komáří hůrka a desítky dalších větších i menších kopců v regionu se v sobotu staly dějištěm akce Keltský telegraf.

Multižánrový počin ZUŠ: Začalo to Dvořákem, končilo Santanou...

Litoměřice - Tóny saxofonů z balkónu odstartovaly středeční „Multižánrový koncert" v Divadle K. H. Máchy v Litoměřicích. Jeho aktéry byli žáci litoměřické základní umělecké školy, samozřejmě pod více či méně skrytým vedením svých pedagogů.

Do rodinného stříbra kraje patří 27 tradičních událostí

Ústecký kraj – Zahrada Čech, country festival Porta či hudební festival v České Kamenici – nejen tyto akce nyní patří k rodinnému stříbru Ústeckého kraje. Celkem do něj bylo zařazeno 27 tradičních akcí z našeho kraje. Projekt rodinné stříbro vznikl proto, aby hejtmanství různé akce a projekty ještě více zviditelnilo.

Copyright © VLTAVA LABE MEDIA a.s., 2005 - 2017, všechna práva vyhrazena.
Používáme informační servis ČTK. Kontakt na redakci.
Publikování nebo šíření obsahu Denik.cz je bez písemného souhlasu
VLTAVA LABE MEDIA a.s., zakázáno.
Marketingové podmínky. Cookies