VYBRAT REGION
Zavřít mapu

II. - IV. třída: Černiv je nadále stoprocentní

Litoměřice - Výsledkový servis.

7.9.2012
SDÍLEJ:

Ilustrační snímek - fotbal.Foto: Deník

II. třída dospělých: Chemička Dobříň – SK Lukavec 2:1 (0:1), branky: Klepáč, M. Černý – Kořínek, 80 diváků. FK Polepy – Dynamo Podlusky 0:1 (0:1), Rejhon, ČK Woš (Dyn. Podlusky), 50. Čechie Mšené-lázně – Sokol Terezín 6:2 (1:1), Gunar 2, Ji. Brůža, M. Brůža, Zelinka, Fáry – Lepič, Martínek, 90. SK Liběšice – Sokol Libochovany 1:1 (1:1), Vlasák – Kleimenov, 70. Sokol Černiv – FK Libochovice 7:1 (4:0), Lubas 2, Mir. Prágl 2, Mar. Prágl 2, Udatný – Hudik, 150. SK Sokol Malé Žernoseky – Sokol Třebenice 1:3 (1:1), Durček – Schettl, Krpeš, Richter, 150. FK Lovosice B – SK Předonín 5:3 (2:1), Faust, Espinosa, Hruza, Banda, Perkner – Červinka 2, Hubený, ČK  Hruza (Lovosice B), 50.

II. třída

1. Černiv 3 3 0 0 15: 4 9

2. Mšené lázně 3 2 0 1 14: 9 6

3. Dobříň 3 2 0 1 9: 4 6

4. Třebenice 3 2 0 1 10: 7 6

5. Lovosice B 3 2 0 1 11: 10 6

6. Libochovany 3 1 2 0 6: 4 5

7. Liběšice 3 1 1 1 6: 9 4

8. Podlusky 3 1 1 1 4: 8 4

9. Libochovice 3 1 0 2 9: 9 3

10. Malé Žernoseky 3 1 0 2 5: 10 3

11. Lukavec 3 0 2 1 3: 4 2

12. Polepy 3 0 2 1 2: 3 2

13. Terezín 3 0 2 1 3: 7 2

14. Předonín 3 0 0 3 7: 16 0

III. třída – skupina A: TJ Lounky-Chodouny – Sokol Vražkov 3:1 (1:1), Pavelka 3 – Priesol, 60. SK Dušníky – Podřipan Kostomlaty 7:2 (3:1), Novotný 3, Hejna 2, Horna, Hautke – Suchý, Kapoun, 40. Sokol Bříza – Sokol Radovesice 2:0 (1:0), Demeter 2, 60. FK Bechlín – SK Mondi Štětí B 2:2 (0:1), Tichý, Kordač – Malý, Peterka, 60. SK Židovice – Sokol Hoštka 4:1 (0:0),  Lauko 2, Beránek, Rubeš – Jelínek, 70. Sahara Vědomice – Podřipan Rovné B 3:3 (0:1), Platil 2, Luxa – Kouba 2, Komárek, 40. Sokol Ploskovice – Kleneč 4:1 (3:0), Kunert 3, Baudler – Čížek, 30.

III. třída sk. A

1. Ploskovice 3 3 0 0 12: 3 9

2. Židovice 3 3 0 0 11: 3 9

3. Bechlín 3 2 1 0 10: 3 7

4. Štětí B 3 2 1 0 8: 2 7

5. Lounky 3 2 0 1 10: 5 6

6. Dušníky 3 2 0 1 10: 6 6

7. Bříza 3 2 0 1 6: 5 6

8. Radovesice 3 1 0 2 3: 5 3

9. Kleneč 3 1 0 2 4: 9 3

10. Kostomlaty 3 1 0 2 6: 13 3

11. Vědomice 3 0 1 2 6: 10 1

12. Rovné B 3 0 1 2 5: 11 1

13. Vražkov 3 0 0 3 1: 8 0

14. Hoštka 3 0 0 3 3: 12 0

III. třída – skupina B: FK Vchynice – Sokol Zahořany 1:2 (0:1), branky: Macháček – Plachý 2, 30. ČFK Brňany – Sokol Křesín  2:0 (1:0), Prošek, Pergl, 60. Viktorie Čížkovice – FK Travčice B 1:2 (0:1), Balango – Přibyl, Polák, 60. Slavoj Bohušovice – SK Velemín 5:2 (2:0), Fiala 3, Becker 2 – Walter 2, 90. TJ Žitenice – Sokol Velké Žernoseky 8:2 (2:1), Kudrna 3, Patzenhauer  2, Pekař 2, Beránek – Židů, Beran, 60. Sokol Milešov B – Sokol Pokratice B 1:2 (0:2), Samseli – Prokůpek, Vlašič, 40. FK Litoměřice B – SK Třebívlice 5:3 (3:1), Beneš 3, Míč, Špaček – Čtvrtník 2, Lode, 40.

III. třída sk. B

1. Travčice B 3 3 0 0 11: 2 9

2. Litoměřice B 3 3 0 0 12: 5 9

3. Žitenice 3 2 0 1 13: 7 6

4. Křesín 3 2 0 1 8: 4 6

5. Čížkovice 3 2 0 1 7: 5 6

6. Brňany 3 2 0 1 6: 5 6

7. Třebívlice 3 1 1 1 10: 9 4

8. Bohušovice 3 1 1 1 9: 9 4

9. Velemín 3 1 0 2 10: 10 3

10. Pokratice B 3 1 0 2 4: 6 3

11. Zahořany 3 1 0 2 4: 11 3

12. Milešov B 3 0 1 2 4: 10 1

13. Velké Žernoseky 3 0 1 2 4: 14 1

14. Vchynice 3 0 0 3 3: 8 0

IV. třída – skupina A: Sokol Prackovice – Slavoj Sulejovice 1:6 (1:5), Poláček –  Lupínek 3, Vávra, Hernych, Přeučil, 40. SK FC Siřejovice – Sokol České Kopisty B 2:5 (0:2), Šírek, Bareš – Plzák 2, Vrána 2, Křemenák, ČK Stáňa (České Kopisty), 30. Sokol Úpohlavy – Sokol Černiv B 3:4 (2:3), Staňo, Novák, Zubák – Lubas 2, Bouška, Prošek, 50. Slavoj Bohušovice B – SK Lukavec B 2:2 (0:1), Jancsó, Matuška – Průša, Zajpt, ČK Henzl (Lukavec), 50. SK Jenčice – Sokol Podsedice 0:6 (0:2), Kunrt 2, Z. Cuc, Bičík, Novotný, Zimák, ČK Bičík (Podsedice), 63.

IV. třída sk. A

1. Sulejovice 2 2 0 0 13: 1 6

2. Podsedice 2 2 0 0 11: 1 6

3. Černiv B 2 2 0 0 12: 6 6

4. Lukavec B 2 1 1 0 3: 2 4

5. Siřejovice 2 1 0 1 5: 5 3

6. České Kopisty B 2 1 0 1 5: 9 3

7. Bohušovice B 2 0 1 1 3: 7 1

8. Úpohlavy 2 0 0 2 3: 5 0

9. Libochovice B 1 0 0 1 3: 8 0

10. Prackovice 1 0 0 1 1: 6 0

11. Jenčice 2 0 0 2 0: 9 0

IV. třída – skupina C: Sokol Straškov B – Sokol Vražkov B 2:0 (0:0), branky: Ullman, Kloub, 70. Sokol Račiněves – Sokol Ctiněves 3:2 (2:1), Ledvina 2, Burian – Krejza, Pružina, 50. Sokol Libkovice – SK Dušníky B 0:6 (0:1), Lévai 2, J. Hejna, M. Hejna, Honzajk, Hodík, 70. Sokol Račice – SK Předonín B 3:0 – kontumační výsledek. Viktorie Budyně B – Sokol Vrbice-Vetlá 1:2 (1:0), Řepík – Halaš, Dvorný, 45. TJ Podbradec – AFK Přestavlky 1:1 (1:1), Toman – vlastní, 60 diváků.

IV. třída sk. C

1. Dušníky B 2 2 0 0 7: 0 6

2. Straškov B 2 2 0 0 9: 3 6

3. Račice 2 1 1 0 6: 3 4

4. Vrbice-Vetlá 2 1 1 0 5: 4 4

5. Předonín B 2 1 0 1 15: 3 3

6. Ctiněves 2 1 0 1 3: 3 3

7. Račiněves 2 1 0 1 3: 3 3

8. Přestavlky 2 0 2 0 4: 4 2

9. Budyně B 2 0 1 1 4: 5 1

10. Podbradec 2 0 1 1 4: 8 1

11. Vražkov B 2 0 0 2 0: 3 0

12. Libkovice 2 0 0 2 0: 21 0

Autor: Redakce

7.9.2012 VSTUP DO DISKUSE
SDÍLEJ:

DOPORUČENÉ ČLÁNKY

V Lovosicích byli oceněni mladí chemici
7

V Lovosicích ocenili mladé chemiky

Nehoda, která se stala 17. února u Lovosic
3

Viděli jste nehodu u Lovosic? Police hledá její svědky

Kupte si schod za pět tisíc. Malečov vypsal sbírku na rozhlednu

Malečov - Pohled od Krušných hor přes Děčínský Sněžník, Grosser Zschirnstein v Německu, Magnetovec, Bukovou horu až po Lužické hory a Ještěd v Jizerských horách nabídne nová čtrnáctimetrová rozhledna.

Kvalitní podmínky pro podnikání mají Ústí, Litoměřice a Děčín

Ústecký kraj – V očích zbytku republiky může Ústecký kraj působit jako trochu zapomenutý region. Podle výsledků výzkumu Město pro byznys jde ale o lokalitu, která má co nabídnout.

Obludné plány na zastavění vrcholu Milešovky šly k ledu

Milešovka - Kontroverzní architektonickou studii vypracoval ústecký ateliér Archateliér 2000, který zpracoval také návrh hotelové přístavby na Větruši.

Soud s bývalým vedením Úštěku zatím nezačne

Úštěk, Ústecký kraj - Ústecký krajský soud odročí na neurčito hlavní líčení v případu podezření z dotačních podvodů, ve kterém čelí obžalobě čtyři lidé včetně bývalého starosty města Úštěk Bohumíra Jasanského a jeho místostarostky Marie Trnkové (oba nezávislí).

Copyright © VLTAVA LABE MEDIA a.s., 2005 - 2017, všechna práva vyhrazena.
Používáme informační servis ČTK. Kontakt na redakci.
Publikování nebo šíření obsahu Denik.cz je bez písemného souhlasu
VLTAVA LABE MEDIA a.s., zakázáno.
Marketingové podmínky. Cookies