VYBRAT REGION
Zavřít mapu

II. - IV. třída: Výsledkový servis

Litoměřicko - Výsledkový servis okresních soutěží.

19.11.2010
SDÍLEJ:

Ilustrační fotoFoto: DENÍK/Luboš Jeníček

II. třída: Úštěk – Lovosice B 1:0 (1:0), Křivský, 60. Lukavec – Žitenice 3:1 (3:0), Horký, Zabák, Červený – Náprstek, 50. Polepy – M. Žernoseky 5:2 (3:1), Horáček 2, Kubeš, Jerman, Fibich – Florek, Toncar, 50. Černiv – Terezín 1:1 (1:1), vlastní – Mutl, 80. Mlékojedy – Podlusky 1:3 (0:2), Šimek – Hlavsa 2, Brotánek, 30. Budyně – Libochovice 2:0 (0:0), Pažoudka, Stuchlý, 100. Travčice – Liběšice 4:0 (1:0), Mazánek, Řebíček, Zich, vlastní, ČK Božík (L.), 50.

III. třída sk. A: Lounky – Dobříň 1:2 (0:2), Cimr – Aust, Štros, 70. Bříza – Židovice 0:7 (0:4), Voplatek 2, Rubeš 2, Beránek, Jirásek, Chvojka, 50. Bechlín – Kostomlaty 6:1 (2:0), M. Suchý 3, Tichý 2, vlastní – L. Suchý, 50. Dušníky – Straškov B 2:0. Hoštka – Předonín 2:2 (0:1), Lochman 2 – Kaplan, Dvořák, 30. Račice – Střížovice 1:2 (1:1), Matoušek – Guriš, Petkov, 40. Vražkov – Rovné B 6:1 (2:1), Hrstka 2, Zeman 2, Fiala, Bukovský – Hrach, 30.

III. třída sk. B: Úpohlavy – Třebívlice 4:10 (2:5), Horký 3, Vácha – Čtvrtník 4, Rambousik 4, Hrubý 2, ČK Novák (Ú.), 60. Brňany – Milešov B 7:1 (1:1), Prošek 3, Novotný 2, Fanta, Zázvorka – Hladík, 50. V. Žernoseky – Vchynice 1:2 (0:2), Homola – Kroupa, Stára, ČK Kučera (V.), 40. Čížkovice – Velemín 2:0 (0:0), Koždoň 2, 40. Třebenice – Bohušovice 3:2 (0:2), Fleischman, Pazour, vlastní – Hadrbolec, Zavadil, ČK Zavadil, Valenta (B.), 93. Prackovice – Ploskovice 2:6 (0:3), Židů, Kajzer – J. Kosař 2, M. Kosař 2, Šebesta, Benda, 60. Pokratice B – Libochovany 2:1 (1:0), Vosmanský 2 – Kopecký, 50.

IV. třída sk. A: Křesín – Radovesice 4:1 (1:1), Šenfeldr 2, Hrdý, Hauptvogel – neuveden, 60. Siřejovice – Travčice B 1:1 (1:0), Barvíř – Čámský, 60. Podsedice – Mlékojedy B 4:0 (3:0), Bičík 3, Řehoř, 15. Sulejovice – Jenčice 1:3 (0:2), Kumbera – Čížek, Veselý, Vodenka, 60. Libochovice B – Lukavec B 3:0 (1:0), Červený, Prokeš, Jantoš, 60. Černiv B – Bohušovice B 5:0 (2:0), Prágl 2, Vít 2, Udatný, 50.

IV. třída sk. B: Brocno – Radouň 2:7 (0:3), Nováček 2 – Pilař 5, Srba, Korych, 30. Robeč – Zahořany 3:1 (1:1), Pěnkava 2, Lisec – Fabičovič, 60. Sulejovice B – Třebušín 5:2 (2:1), Perkner 3, Ježek, Lupínek – Botoš, Novotný, 30. Libínky – Lovečkovice 0:2 (0:1), Šveňha, Šikl, 20. Úštěk B – Střížovice B 2:4 (1:2). Býčkovice – Počeplice 0:2 (0:1), Kraka, Volák, 20.

IV. třída sk. C: Mšené–lázně B – Budyně B 6:4 (2:3), Hlaváček 5, Jahoda – Prošek, Krpeš, Rázek, Gerbáč, 50. Vrbice – Vražkov B 5:0 (0:0), Červenka 2, Šťástka, Hašek, Pavelka, 100. Vědomice – Ctiněves 4:1 (3:0), Čížek 2, Dlouhý, Vágner – Strach, ČK Plachý (C.), 60. Přestavlky – Kleneč 0:2 (0:1), Pitner, Drobný, 30. Předonín B – Kostomlaty B 2:3 (0:3), Pětík, Hampl – Kapoun 3, 50. Podbradec – Dušníky B 4:3 (0:0), Vladimír Matouch, Kučera, Kejř, Vojtěch Matouch – Klíma 2, Štrébl, 60.

II. třída
1. Úštěk ⋌8 3 2 22:14 27
2. Budyně ⋌8 2 3 27:18 26
3. Černiv⋌ 7 1 5 31:22 22
4. Lukavec ⋌6 3 4 26:14 21
5. Polepy ⋌7 0 6 31:29 21
6. Žitenice ⋌6 3 4 19:27 21
7. M. Žernoseky ⋌6 2 5 19:23 20
8. Travčice ⋌5 4 4 30:19 19
9. Lovosice B⋌ 5 3 5 22:18 18
10. Libochovice ⋌5 1 7 19:18 16
11. Podlusky⋌ 4 4 5 15:15 16
12. Liběšice ⋌4 3 6 21:29 15
13. Terezín ⋌2 3 8 20:38 9
14. Mlékojedy ⋌1 2 10 13:31 5

III. třída sk. A
1. Předonín ⋌10 3 0 35:14 33
2. Bechlín ⋌10 1 2 46:13 31
3. Lounky ⋌7 3 3 26:19 24
4. Střížovice ⋌7 2 4 26:22 23
5. Židovice ⋌6 3 4 28:14 21
6. Rovné B ⋌6 1 6 32:31 19
7. Kostomlaty ⋌5 4 4 18:18 19
8. Dobříň ⋌5 3 5 27:25 18
9. Hoštka ⋌5 3 5 26:31 18
10. Dušníky⋌ 5 1 7 24:26 16
11. Bříza ⋌2 6 5 21:35 12
12. Vražkov⋌ 3 2 8 21:28 11
13. Straškov B ⋌1 3 9 14:39 6
14. Račice ⋌1 1 11 11:40 4

III. třída sk. B
1. Třebenice ⋌12 0 1 38:11 36
2. Čížkovice⋌ 10 1 2 38:13 31
3. Ploskovice ⋌8 3 2 33:17 27
4. Brňany ⋌7 2 4 37:20 23
5. Bohušovice ⋌7 2 4 36:23 23
6. Milešov B ⋌7 0 6 31:29 21
7. Velemín ⋌5 1 7 26:23 16
8. Libochovany ⋌5 1 7 29:30 16
9. Velké Žernoseky⋌ 4 2 7 27:33 14
10. Pokratice B ⋌4 2 7 26:37 14
11. Třebívlice ⋌4 1 8 28:33 13
12. Vchynice ⋌4 1 8 19:30 13
13. Prackovice⋌ 2 3 8 18:45 9
14. Úpohlavy⋌ 2 1 10 17:59 7

IV. třída sk. A
1. Křesín ⋌7 3 1 40:11 24
2. Libochovice B⋌ 7 2 2 40:15 23
3. Siřejovice ⋌7 2 2 40:16 23
4. Travčice B ⋌6 5 0 29:8 23
5. Černiv B ⋌6 2 3 28:21 20
6. Radovesice⋌ 6 1 4 32:26 19
7. Lukavec B ⋌4 2 5 21:22 14
8. Mlékojedy B⋌ 4 2 5 19:21 14
9. Bohušovice B ⋌4 1 6 21:32 13
10. Jenčice ⋌3 0 8 14:42 9
11. Podsedice⋌ 2 0 9 17:43 6
12. Sulejovice⋌ 0 0 11 8:52 0

IV. třída sk. B
1. Zahořany ⋌9 0 2 46:15 27
2. Počeplice ⋌9 0 2 43:14 27
3. Radouň ⋌7 2 2 35:20 23
4. Robeč⋌ 6 3 2 33:25 21
5. Sulejovice B ⋌6 0 5 33:29 18
6. Býčkovice ⋌5 2 4 21:23 17
7. Třebušín ⋌5 1 5 26:21 16
8. Lovečkovice ⋌5 0 6 26:40 15
9. Střížovice B ⋌4 0 7 19:32 12
10. Libínky ⋌2 1 8 11:30 7
11. Úštěk B ⋌1 3 7 16:37 6
12. Brocno⋌ 1 0 10 1 4:37 3

IV. třída sk. C
1. Kleneč ⋌11 1 0 53:11 34o
2. Vědomice ⋌9 1 2 39:18 28
3. Budyně B⋌ 7 3 2 42:23 24
4. Vrbice ⋌7 2 3 35:18 23
5. Mšené–lázně B ⋌6 3 3 30:32 21
6. Ctiněves ⋌5 2 5 27:27 17
7. Předonín B ⋌5 2 5 27:29 17
8. Kostomlaty B ⋌5 0 7 22:28 15
9. Podbradec ⋌2 5 5 21:41 11
10. Vražkov B ⋌3 1 8 16:37 10
11. Račiněves⋌ 2 3 7 25:31 9
12. Přestavlky ⋌2 1 9 6:22 7
13. Dušníky B⋌ 1 2 9 18:44 5

19.11.2010
SDÍLEJ:

DOPORUČENÉ ČLÁNKY

V Máchově divadle po Dvořákových stopách.
4

FOTO: V Máchově divadle po Dvořákových stopách

U jezera v Píšťanech...

Toulky Zahradou Čech: Zážitkové putování aneb Kam na výlet

Sobotka: Spolupracující Evropa je pojistkou proti válce a totalitě

Terezín /FOTO/ - Terezínskou tryznu k uctění památky obětí nacistické okupace navštívily v neděli stovky lidí.

FOTO: Škoda... Lovci jsou bez bronzu! Zubří bylo nad jejich síly

Lovosice – Lovosičtí házenkáři na bronzovou medaili nedosáhli. V sérii proti Zubří podlehli 1:3 na zápasy.

FOTO: Chovatelé představili na tři tisíce psů a fen

Litoměřice - Na výstavišti Zahrada Čech se konala mezinárodní výstavu psů. 

Vykopnuté dveře nebo nožík na knihovníky. Knihovna si pořizuje vlastní ochranku

Litoměřicko, Děčín – Městskou knihovnu v Děčíně bude nově hlídat ochranka. Ta by měla zabránit konfliktům, kterých v poslední době přibývá. Na Litoměřicku se s těmito problémy knihovny nepotýkají.

Copyright © VLTAVA LABE MEDIA a.s., 2005 - 2017, všechna práva vyhrazena.
Používáme informační servis ČTK. Kontakt na redakci.
Publikování nebo šíření obsahu Denik.cz je bez písemného souhlasu
VLTAVA LABE MEDIA a.s., zakázáno.
Marketingové podmínky. Cookies