VYBRAT REGION
Zavřít mapu

II. - IV. třída: Kompletní výsledkový servis

Litoměřice - Přinášíme souhrnný výsledkový servis okresních soutěží.

29.4.2011
SDÍLEJ:

Ilustrační foto.Foto: Jan Čech

II. třída: Lovosice B – Podlusky 1:0 (1:0), Hadaš, 40. Liběšice – Terezín 4:1 (2:1), Koryťák 2, Holub, Forgač – Kyzlík, 80. Libochovice – M. Žernoseky 6:3 (3:2), Netolický 3, Henych 2, Hudík – Toncar, Durček, Trnka, 120. Budyně – Žitenice 4:0 (0:0), Šolc 3, Kekule, ČK Kroulík (Ž.), 140. Mlékojedy – Lukavec 1:0 (0:0), Polášek, 40. Černiv – Polepy 3:2 (1:1), Voborský, Lubas, Prágl – Svoboda, Fibich, 60. Travčice – Úštěk 5:2 (3:1), Krejza 2, Frank, Řebíček, Tlatla – Giesel, Křeček, ČK Svoboda (Ú.), 100.

1. Budyně 13 2 3 40:18 41
2. Úštěk 10 4 4 33:25 34
3. Travčice 9 5 4 50:23 32
4. Lovosice B 9 4 5 31:21 31
5. Lukavec 8 5 6 35:20 29
6. Černiv 9 2 7 41:35 29
7. Polepy 8 2 8 39:39 26
8. Libochovice 7 1 10 29:28 22
9. Žitenice 6 4 8 22:38 22
10. M. Žernoseky 6 4 9 27:44 22
11. Liběšice 6 3 9 30:38 21
12. Podlusky 5 5 8 19:22 20
13. Terezín 4 3 11 25:53 15
14. Mlékojedy 3 4 11 17:34 13


III. třída sk. A:
Dobříň – Rovné B 2:4 (1:1), Aust, Černý – Kaiser, Hrach, Šmída, vlastní, 60. Střížovice – Kostomlaty 3:1 (1:1), Minárik 2, Gernat – Kovárnický, ČK Hrzán (K.), 100. Hoštka – Lounky 1:2 (1:2), Tuček – Turčányi, Ultsch, 70. Račice – Židovice 0:1 (0:0), Hellebrant, 60. Vražkov – Bříza 1:1 (1:0), Fiala – Tesař, ČK Procházka (B.), 50. Dušníky – Bechlín 1:1 (1:1), Hejna – Písek, 100. Předonín – Straškov B 3:0 kont.

1. Předonín 15 3 0 47:15 48
2. Bechlín 13 3 2 62:16 42
3. Lounky - Chodouny 10 5 3 35:23 35
4. Střížovice 9 2 7 33:32 29
5. Židovice 8 4 6 34:23 28
6. Kostomlaty 8 4 6 26:28 28
7. Rovné B 8 1 9 38:42 25
8. Dobříň 7 3 8 36:38 24
9. Dušníky 7 2 9 35:33 23
10. Hoštka 6 5 7 37:41 23
11. Vražkov 4 3 11 25:39 15
12. Bříza 2 8 8 24:45 14
13. Straškov B 3 4 11 24:48 13
14. Račice 2 1 15 12:45 7


III. třída sk. B: Třebívlice – Libochovany 2:4 (1:1), Čtvrtník, Sailer – Venclák 3, Starinský, 60. Bohušovice – Velemín 3:1 (2:1), Hadrbolec, Baloun, Zavadil – Pour, 50. Ploskovice – Vchynice 4:0 (1:0), Baudler 2, Svoboda 2, 30. Prackovice – Milešov B 1:0 (1:0), Židů, 50. Třebenice – Úpohlavy 2:1 (1:1), Hanousek 2 – Cíl, 70. Čížkovice – V. Žernoseky 1:1 (1:0), Drátovník – Beran, 90. Pokratice B – Brňany 3:1 (1:1), Písař, Keltner, Fišara – Liška, 50.

1. Třebenice 16 1 1 48:17 49
2. Čížkovice 12 4 2 52:20 40
3. Bohušovice 9 4 5 50:35 31
4. Ploskovice 9 3 6 41:33 30
5. Brňany 8 4 6 45:30 28
6. Pokratice B 8 2 8 36:43 26
7. Libochovany 7 4 7 43:39 25
8. Milešov B 7 2 9 35:37 23
9. Velké Žernoseky 6 5 7 35:38 23
10. Velemín 6 1 11 36:36 19
11. Třebívlice 6 1 11 41:45 19
12. Vchynice 6 1 11 26:45 19
13. Prackovice 4 5 9 27:51 17
14. Úpohlavy 2 3 13 24:70 9


IV. třída sk. A:
Podsedice – Libochovice B 1:1 (1:1), Flig – Pastyřík, 30. Bohušovice B – Mlékojedy B 0:1 (0:1), Císař, 70. Černiv B – Travčice B 0:5 (0:1), Hernych 2, Hubálek, Vrzák, Drápal, 50. Siřejovice – Křesín 0:4 (0:2), Scheithauer 2, Figr, Šenfeldr, 40. Lukavec B – Jenčice 2:2 (0:1), Gabriel, vl. – Turek, Boruta, 50.

1. Křesín 9 3 1 55:14 30
2. Travčice B 7 5 0 32:10 26
3. Siřejovice 7 3 3 39:22 24
4. Libochovice B 6 4 3 43:26 22
5. Mlékojedy B 5 2 5 21:22 17
6. Černiv B 5 2 6 26:30 17
7. Radovesice 5 1 6 29:30 16
8. Lukavec B 4 3 6 22:34 15
9. Bohušovice B 4 1 8 18:35 13
10. Jenčice 3 1 9 17:47 10
11. Podsedice 2 1 10 15:47 7


IV. třída sk. B: Lovečkovice – Zahořany 0:2 (0:0), Zeman, Novák, ČK Dubec (L.), 80. Robeč – Úštěk B 7:3 (3:3), Pěnkava 4, Minárik 2, Ferenc – Roubal 2, Kučera, ČK Lisec – Blažek, 40. Sulejovice B – Radouň 7:3 (3:1), Jablonka 4, Šlegr, Ciniburk, Růžička – Pilař 2, Brzek, 50. Býčkovice – Brocno 3:2 (2:2), Markvart, Prokůpek, Pabiška – Limr, Nováček, 50. Libínky – Počeplice 1:1 (0:1), Zezula – Kýček, 10. Střížovice B – Třebušín 3:2 (0:2), Hampl, Kratochvíl, Lupač – Drábek, Novotný, ČK Bartoň (T.), 40.

1. Počeplice 10 1 3 55:20 31
2. Zahořany 10 1 3 49:22 31
3. Robeč 9 3 2 47:30 30
4. Sulejovice B 8 0 6 47:42 24
5. Radouň 7 2 5 40:32 23
6. Býčkovice 7 2 5 27:30 23
7. Třebušín 6 1 7 32:28 19
8. Lovečkovice 6 1 7 32:47 19
9. Střížovice B 5 2 7 28:40 17
10. Libínky 2 3 9 15:35 9
11. Úštěk B 2 3 9 25:48 9
12. Brocno 2 1 11 21:44 7


IV. třída sk. C
: Kleneč – Podřipan Kostomlaty B 4:0 (3:0), Pitner 2, Ludvík, Novák, 70. Vědomice – Mšené – lázně B 5:3 (2:0), Čížek 2, Studnička 2, Kubín – Tumpach, Albrecht, Razák, ČK Brůža (Mšené – lázně B), 100. Dušníky B – Sokol Vražkov B 2:0 (0:0), Junek, Štermberk, 60. Přestavlky – Budyně B 0:1 (0:1), Čorič, 30. Podbradec – Račiněves 2:1 (1:0), Brožovský, Matouch – Kotrs, 30. Vrbice–Vetlá – Předonín B 5:2 (3:1), Šťástka Petr 2, Michal Březina, Mirosla Březina, Pavelka – Filler 2, 40.

1. Kleneč 15 1 0 72:17 46
2. Vědomice 14 1 2 61:26 43
3. Vrbice - Vetlá 10 3 4 46:25 33
4. Budyně B 10 3 4 49:29 33
5. Mšené – lázně B 8 4 4 43:44 28
6. Ctiněves 6 3 7 34:37 21
7. Předonín B 6 3 7 36:43 21
8. Kostomlaty B 7 0 10 32:40 21
9. Podbradec 3 6 8 26:52 15
10. Vražkov B 4 2 11 21:50 14
11. Přestavlky 3 2 12 8:29 11
12. Dušníky B 3 2 11 25:50 11
13. Račiněves 2 4 11 34:45 10

29.4.2011
SDÍLEJ:

DOPORUČENÉ ČLÁNKY

Technické služby mají nový stroj
9

FOTO: Městské silničáře zásobuje nová recyklační linka

Ilustrační foto

Bývalý litoměřický soudce Jelínek si odpyká 2,5 roku vězení

Švestková dráha: Nový dopravce

Litoměřicko - Některé lokálky v kraji zažívají těžké časy. Naopak Švestková dráha bude letos jezdit.

„Žijeme z ruky do huby,“ říká otevřeně matka pěti dětí

Ústecký kraj /HLASUJTE/ - Velká rodina může být štěstím, ale často i utrpením. Rodiče s pěti dětmi utratí za jídlo přes osm tisíc.

Po dvaceti letech se do Litoměřic vrátí mistrovství světa hokejbalu

Litoměřice – Kanada, Spojené státy americké, Rusko a další státy se v druhé polovině června zúčastní Mistrovství světa WBHF v hokejbalu. Hostit ho budou Lovosice a Litoměřice.

AKTUALIZOVÁNO

FOTO: Ústecká premiéra se povedla. Repre dala Litvě trojku

Ústí nad Labem – První zápas fotbalové reprezentace v Ústí nad Labem a zároveň v kalendářním roce 2017 se do historie zapíše jako vítězný. Český národní tým, který se chystá na další fázi kvalifikace o postup na mistrovství světa, porazil na severu Čech v přípravě Litvu jasně a zaslouženě 3:0.

Copyright © VLTAVA LABE MEDIA a.s., 2005 - 2017, všechna práva vyhrazena.
Používáme informační servis ČTK. Kontakt na redakci.
Publikování nebo šíření obsahu Denik.cz je bez písemného souhlasu
VLTAVA LABE MEDIA a.s., zakázáno.
Marketingové podmínky. Cookies