Historie se v Brozanech neopakovala

Brozany - Odešli se ctí. Fotbalisté divizního Sokola Brozany nezopakovali loňský rok a vypadli z Poháru České pošty, když na domácím hřišti podlehli druholigovému Mostu 0:2. S výkonem však mohli být spokojeni.

31.7.2012

Ilustrační fotoFoto: DENÍK/Luboš Jeníček

V prvním poločase byl favorizovaný soupeř lepší, dostal se také do vedení, když ve 37. minutě zakroutil míč do branky po standardce Lácha.

„Hosté měli v prvním poločase určitě více ze hry, ve druhém jsme se snažili srovnat krok. Dostali jsme se i do několika nebezpečných šancí, bohužel jsme žádnou nedokázali využít a třeba i zdramatizovat zápas. Hosté pak před koncem po pěkné kombinaci přidali druhou branku Mujagičem," popsal ve zkratce obě zápasové trefy sekretář domácího Sokola Petr Klimeš.

Ten se dokonce objevil na hrací ploše, když v závěru střídal záložníka Havrdu.

Brozany - Most 0:2

• Branky:37. Lácha, 85. Mujagič, ŽK 3:1, ČK 73. Kopecký (Brozany), poločas 1:0, r. Houdek, 150.

• Brozany: Vacho Franc, Pešula (T. Lédl), Tupý, J. Kühn Hora, Kopecký, Havrda (88. Klimeš), Vacek Mašek, Divecký.

Gardenline jedou na Benago

Litoměřice – V předposledním utkání základní části Chance futsal ligy se dnes hráči Gardenline Litoměřice představí v hale FC Benago Zruč nad Sázavou (20 hod.).

Řidiči, dejte pozor v Lovosicích, na silnici "u jatek" je obrovská díra

Lovosice - Na hlavním průtahu Lovosicemi je na silnici obrovská díra. Řidiči, dejte si velký pozor v lokalitě "u jatek" na nájezdu na železniční viadukt, ať si svého plechového miláčka nezničíte.

Litoměřicko - kam na fotbal

Litoměřice – Fotbalové jaro se rozjíždí naplno. Jestli nedojde na poslední chvíli k náhlé změně počasí, tak odstartují do odvet kromě už rozjetých soutěží ČFL, divize, KP) také I. A, I. B třída a okres.

Proti záměru otevřít psí útulek u Libochovic se na facebooku strhla velká vlna nevole

Libochovice – Sociální sítí facebook nedávno proběhla zpráva o plánu založit nový útulek pro psy v areálu bývalého prasečáku v Křesíně na Libochovicku.