VYBRAT REGION
Zavřít mapu

Fortuna liga: V čele je osamocený Jelínek

Litoměřice - Po předposledním kole Fortuna ligy čtenářů Litoměřického Deníku se v čele osamostatnil Daniel Jelínek, na kterého ztrácí Bohumila Chramostová šest bodů. Vítězem kola se stal Jiří Šmidrkal, který má drobnou cenu připravenou v redakci Deníku.

16.6.2010
SDÍLEJ:

Fortuna tipliga čtenářůFoto: Archiv Deníku

1. místo
LT0036 Daniel Jelínek, Štětí 8 103

2. místo

LT0042 Bohumila Chramostová, Radovesice 2 97

3. místo

LT0073 Jiří Šmidrkal, Roudnice 17 94

4. místo
LT0025 Renáta Šipulová, Roudnice 5 88
LT0029 Petra Kopalová, Brozany 2 88
6. místo
LT0031 Miroslav Drdlík, Radovesice 2 85
7. místo
LT0075 Václav Bradáč, Roudnice 5 82
LT0094 Milan Starý, Terezín 5 82
LT0102 Jiří Glogovský, Lovosice 2 82
LT0062 Zdeněk Janda, Roudnice 2 82
LT0095 Josef Tolar, Terezín 2 82
LT0107 Karel Wolf, Lovosice 2 82
13. místo
LT0111 Jan Kudlička, Terezín -1 80
14. místo
LT0016 Markéta Čulíková, Straškov 5 79
LT0044 Zdeněk Štýbr, Libochovice 5 79
LT0071 Karel Vaněk, Roudnice 5 79
LT0117 Filip Vomáčka, Roudnice 5 79
LT0089 Věra Palicová, Bechlín 2 79
LT0009 Michal Procházka, Libochovice 2 79
20. místo
LT0074 Lenka Bradáčová, Roudnice 2 76
LT0034 Vratislav Minárik ml., Štětí 2 76
LT0090 Milan Šťastný, Štětí 2 76
23. místo
LT0038 Milan Měchura, Litoměřice 2 74
24. místo
LT0046 Petr Guth, Litoměřice 8 73
LT0079 Karel Pokorný, Straškov 8 73
LT0055 Martin Faust, Třeboutice 2 73
LT0030 Miroslav Meissner, Duisburg 2 73
LT0006 Martin Prágl ml., Černiv 2 73
LT0056 Marcela Faustová, Třeboutice -1 73
LT0002 Martin Kryner, Libochovice -1 73
31. místo
LT0057 Jaroslav Rybenský, Křešice 8 70
LT0033 Petr Barva, Litoměřice 5 70
LT0086 Jan Novotný, Čížkovice 5 70
LT0043 Vladimír Vaněček, Libochovice 5 70
LT0085 Vratislav Minárik st., Štětí 2 70
LT0109 Miroslav Bartoň, Lukavec -1 70
37. místo
LT0116 Stanislav Janšto, Střížovice 5 68
38. místo
LT0041 Jaroslav Chramosta, Radovesice 5 67
LT0080 Stanislav Novotný, Straškov 5 67
LT0093 Kateřina Stará, Terezín 5 67
LT0027 Quido Altmann, Litoměřice 2 67
LT0066 Josef Kecher, Kleneč 2 67
LT0053 Vlastimil Rynda st., Litoměřice 2 67
LT0007 Tomáš Prágl st., Černiv -1 67
LT0052 Lukáš Rynda, Litoměřice -1 67
LT0099 Josef Šikner, Terezín -1 67
47. místo
LT0072 Michal Šmidrkal, Roudnice 14 65
LT0037 Vlastimil Kunert, Litoměřice 5 65
LT0114 Miloslav Mareš, Úštěk 2 65
LT0115 Radek Mareš ml., Úštěk 2 65
51. místo
LT0129 Aneta Šmidrkalová, Roudnice 11 64
LT0051 Karel Čmejrek, Čížkovice 2 64
LT0058 Miloslav Faust, Třeboutice 2 64
LT0059 Marek Faust, Třeboutice 2 64
LT0096 Vlastimil Kotě, N. Kopisty 2 64
LT0024 Jiří Papoušek, Litoměřice 2 64
LT0010 František Procházka, Libochovice 2 64
58. místo
LT0119 Pavel Čmejrek, Litoměřice 5 62
59. místo
LT0045 Horymír Davídek, Litoměřice 11 61
LT0120 R. Kmoníček, Litoměřice 8 61
LT0105 Alena Fulínová, Chotiměř 5 61
LT0127 Martin Houdek, Roudnice 5 61
LT0012 Antonín Ožďan, Terezín 5 61
LT0091 Jiří Malý, Terezín 2 61
LT0088 Bohumil Palic, Bechlín 2 61
LT0026 David Hamr, Roudnice -1 61
LT0013 Martin Stuchlý, Mšené–lázně -1 61
68. místo
LT0018 Stanislav Svoboda, Travčice 5 60
69. místo
LT0064 Vladimír Púčala, Roudnice 2 59
70. místo
LT0110 Jiří Berka, Lukavec 8 58
LT0028 Petr Kopal, Brozany 8 58
LT0092 Jitka Stará, Terezín 2 58
73. místo
LT0087 Václav Riečičiar, Polepy 0 56
74. místo
LT0068 Irena Liscová, Mšené – lázně 5 55
LT0069 Čestmír Bach, Přestavlky 2 55
LT0081 Karel Dvořák, Roudnice -1 55
LT0104 Roman Fulín, Chotiměř -1 55
LT0054 Vlastimil Rynda ml., Litoměřice -1 55
79. místo
LT0011 Jiří Černý ml., Libochovice 2 53
80. místo
LT0017 Marie Čulíková, Straškov 11 52
LT0060 Kurt Fiedler, Litoměřice 8 52
LT0061 Jana Léblová, Trnovany 8 52
LT0106 Jaroslav Fulín, Chotiměř 5 52
LT0047 Martin Oncirk, Litoměřice 5 52
LT0032 Marek Barcal, Bohušovice 2 52
LT0121 Josef Kacálek, Litoměřice 2 52
LT0124 František Rych ml., Roudnice 2 52
LT0082 František Rych st., Roudnice 2 52
LT0070 Jaroslav Šustera, Roudnice 2 52
LT0084 Tomáš Rych, Roudnice -1 52
91. místo
LT0015 Klára Čulíková, Straškov 5 51
LT0100 Pavel Fux ml., Třebívlice -1 51
LT0022 Jan Řebíček, Brozany -1 51
94. místo
LT0004 Jiří Černý, Libochovice 8 50
LT0008 Libor Hrnčíř, Úpohlavy 8 50
96. místo
LT0078 Jiří Mašek, Straškov 5 49
LT0067 Jana Jandová, Roudnice 2 49
LT0077 Zdeněk Kredba, Roudnice 2 49
99. místo
LT0005 Jakub Prágl, Černiv 8 47
LT0065 Lukáš Púčala, Roudnice 5 47
101. místo
LT0063 Jana Fiedlerová, Litoměřice 5 46
LT0083 Olga Bursíková, Roudnice 2 46
LT0098 Jan Kačírek, Terezín -1 46
LT0126 Božena Rychová, Roudnice -1 46
105. místo
LT0134 Josef Zázvorka, -1 45
106. místo
LT0039 Petr Donef, Litoměřice 0 44
107. místo
LT0040 Jiří Barcal, Bohušovice 2 43
108. místo
LT0108 Vlastimil Balada, Lovosice 2 41
LT0097 Josef Mikeš, Terezín 2 41
110. místo
LT0103 Pavel Fux st., Třebívlice 5 39
111. místo
LT0076 Zdeněk Kredba ml., Roudnice -1 37
LT0122 Miroslav Pácl st., Bohušovice -1 37
113. místo
LT0048 Václav Holub, Mšené – lázně 8 35
114. místo
LT0014 Jiří Čulík, Straškov 8 34
115. místo
LT0141 Blanka Jarošová, Ledčice 2 25
116. místo
LT0113 Vladimír Manda ml., Dolánky 0 24
LT0003 Jiří Volák, Chotěšov -1 24
118. místo
LT0125 Mikuláš Guláš, Horní Beřkovice 5 22
119. místo
LT0101 Hana Fuxová, Třebívlice 2 21
LT0019 Vít Hrzán, Litoměřice 0 21
121. místo
LT0023 Pavel Řebíček, Brozany 0 20
122. místo
LT0130 Vlastimil Šťovíček, Litoměřice 0 18
123. místo
LT0123 Jiří Volar, Chotěšov 0 14
124. místo
LT0020 Vlastimil Hrzán, Litoměřice 0 12
LT0128 Milan Vágner, Vědomice 0 12
LT0049 Miloslava Větrovcová, Budyně 0 12
127. místo
LT0135 Usáma Bin Paroubek, Velemín 0 11
LT0137 Leonid Socan, Velemín 0 11
LT0136 Bartoloměj Vypidlo, Velemín 0 11
130. místo
LT0050 Jaroslav Větrovec, Budyně 0 9
131. místo
LT0143 Pankrác Vypečený, Liběšice 0 8
LT0142 Bonifác Vysmažený, Liběšice 0 8
133. místo
LT0001 Pavel Majerík, Litoměřice 0 6
LT0021 Dagmar Svobodová, Litoměřice 0 6
135. místo
LT0139 Ferdinand Balvan, Úštěk 0 5
LT0140 Ferdinand Bugr, Úštěk 0 5
LT0131 Josef Dolar, Terezín 0 5
LT0133 Josef Holar, Terezín 0 5
LT0138 Ferdinand Šutr, Úštěk 0 5
140. místo
LT0112 Milan Richtr, Brozany 0 3
141. místo
LT0118 Karel Majer, Roudnice 0 2
142. místo
LT0035 Daniel Jelínek, 0 0
143. místo
LT0132 Vladimír Manda st., Dolánky 0 -2

Autor: Ladislav Pokorný

16.6.2010 VSTUP DO DISKUSE
SDÍLEJ:

DOPORUČENÉ ČLÁNKY

Simona Baumrtová triumfovala mezi sportovci Ústeckého kraje. Stejně jako na začátku letošního roku v okresním kole v rámci Chomutovska

Simona Baumrtová je pošesté Nejúspěšnějším sportovcem roku Ústeckého kraje

V Travčicích připravují květinové žně
3

V Travčicích připravují květinové žně

Auta rybářů u Labe? V Píšťanech ne

Litoměřicko - Kvůli neukázněným rybářům obec Píšťany zakázala vjezd autem k vodě.

Rekonstrukce litoměřického centra: Zásobování projede

Litoměřice – Obyvatele, podnikatele i návštěvníky části litoměřického centra čeká od příštího týdne značné omezení. Na některá místa se dostanou jen po objízdných trasách, někam nezajedou autem vůbec, jinde rezidenti budou muset parkovat na odlehlejších místech, než byli dosud zvyklí.

KRÁTCE: Co se děje na Litoměřicku? Přečtěte si stručný přehled

Litoměřicko, Podřipsko - Přečtěte si zprávy z Terezína, Litoměřic, Třebenic, Úštěku, Malých Žernosek nebo Roudnice nad Labem.

Kouř a prach zabíjejí. Špatné kotle nepomáhají

Ústecký kraj /HLASUJTE/ - Dotace zaplatily i kotle, které budou brzy zakázané.

Copyright © VLTAVA LABE MEDIA a.s., 2005 - 2017, všechna práva vyhrazena.
Používáme informační servis ČTK. Kontakt na redakci.
Publikování nebo šíření obsahu Denik.cz je bez písemného souhlasu
VLTAVA LABE MEDIA a.s., zakázáno.
Marketingové podmínky. Cookies