Vstup do derby vyšel Lovosickým skvěle a po dorážce Waltera vedli už od páté minuty. Pak mohli náskok několikrát zvýšit, jenže přesnou mušku měl v prvním poločase pouze autor první branky. Ten zkompletoval hattrick těsně před půlí. A po změně stran potvrdil výhru Kovařík. „Pochvalu za výkon zaslouží celé mužstvo, včetně střídajících hráčů, kteří zahráli velmi dobře. V dalším kole jedeme do Velkého Března, které se snaží zachránit. My budeme chtít potvrdit stoupající formu a na jaře přivést první body ze hřiště soupeře," poznamenal pro klubové stránky trenér Roman Podrazil.

Lovosice - Libochovice 4:0

Branky: Walter 3, Kovařík.

Lovosice: Šafránek – Drbal, Suchý, Kočina, Durček – Espinosa (46. Krpeš), Zdvořák (63. Hušek), Klement, Baborák (74. Husar) – Culek (58. Kovařík), Walter (66. Vochomůrka).

Libochovice: Krpeš (46. Spodniak) – Urban, Wiesner, Chlouba, Zůna (77. Kratochvíl) – Novák, Oros (79. Srbecký), Michajlov (70. Šturm), Košťál – O. Hudik, Horký.

Modrá díky dvěma brankám z prvního poločasu udolala Křešice 2:0. „Měli jsme zápas pod kontrolou. Je pravda, že Křešice měly v úvodu tutovku, tu ale nadvakrát zlikvidoval brankář Matějka. Pak už jsme ale hráli prakticky jen my," pravil stoper Modré Kamil Podolský.

Modrá - Křešice 2:0

Branky: Podolský, Štorc.

Křešice: Větvička – Loula, L. Hrdý, T. Hrdý, Kühn, Tuháček (71. Rusý), Patka, Lenrt, Pácl, Bezemek, Lepič.

Vedoucí tým fotbalové I. B třídy sk. B z Bohušovic měl v dalším kole namále. V Hrobu prohrával už o dvě branky, ale nakonec díky trefám Ortbauera dokázal srovnat a byl úspěšnější v penaltovém rozstřelu. V čele má pětibodový náskok před Litoměřickem C, které porazilo 2:1 Dubí a předstihlo o bod právě celek z Teplicka.

Výsledky 17. kola: Litoměřicko C – Dubí 2:1 (Bergmann, Frank – Pelc), Černiv – Ohníč 2:3 (Lubas, Kalivoda – Žemba, Homolka, Čechák), Bezděkov – Unčín 1:0 (Čížek), Svádov – České Kopisty 3:4 np (Janouš, Vošahlík, Pittner – Burza, Rážek, Podaný), Soběchleby – Lukavec 1:4 (Pokorný – Šenfeldr, Havlíček, Quaiser, Kolář), Rovné – Liběšice 2:3 np (Kratochvíl, Kotrba – Knop 2), Hrob – Bohušovice 2:3 np (Pištora, Sedláček – Ortbauer).