Švédsko dostal v prvním poločase do vedení po hrubce soupeře Miljanovic, po změně stran se z přímého kopu prosadil Ahlstrand. Dánové v závěru sice tlačili, ale jejich největší šance "zazdil" Hjaelmhof.

V souběžně hraném utkání podlehli Češi Belgii 1:2 (0:2), když jedinou branku domácích zaznamenal ve Lhotě u Kladna Eichler.

Dánsko - Švédsko 0:2

Branky: Miljanovic, Ahlstrand. Rozhodčí: Ardeleanu - Kožár, Hrabovský. Poločas: 0:1. Diváci: 60.

Dánsko: Lind - Olsen, Iversen, Jorgensen, Bisgaard, Henriksen, Jensen, Gronbech, Hansen, Madsen, Amundsen (Birkso, Lassen, Frendrup, Stanley, Hjaelmhof, Sejr, Rasmussen, Gron, Kirchheiner).

Švédsko: Westerberg - Bennarp, Dosis, Karlsson, Ahlstrand, Franzon, Halgren, Miljanovic, Dickman, Eichhoue, Hintsa (Leijon, Eriksson, Bresmer, Dahlqvist, Bergstrom, Dahlqvist, Grandelius, Oudenne, Williams).