Bohušovice povolily až v závěru, uspělo i druhé Litoměřicko C

Litoměřice – Do konce soutěže zbývá jen pět kol a fotbalisté Slavoje Bohušovice mají na první příčce B skupiny I. B třídy hodně nadějný sedmibodový náskok. O víkendu si bez problémů poradili ve Svádově – Olšinkách, kde vedli ještě necelých deset minut před koncem už 5:0 a domácí stačili pouze prohru zkorigovat.

17.5.2017

Fotbalové utkání I. B třídy sk. B Rovné - Unčín.Foto: Deník / Pokorný Ladislav

Nezaváhalo ani druhé Litoměřicko C. To mělo ale mnohem těžší práci, v derby zdolalo Bezděkov 2:0, když pojistku přidal v poslední minutě proměněnou penaltou Písař.

„Čekal jsem od domácích mnohem víc, přece jen je to druhý mančaft tabulky. Ovšem pokud neproměníme šance, do kterých se dostaneme, a teď jsme jich měli šest vyložených, nemůžeme uspět," měl jasno vedoucí bezděkovského týmu Tomáš Martan. „První gól jsme domácím nabídli špatnou rozehrávkou, druhý přišel až na konci a už toho moc neřešil."

Pouze jedna branka rozhodla další okresní derby v Liběšicích, kde tři body zajistil domácím fotbalistům Kozel po půlhodině hry. Lukavec zabral v pravý čas a vyprovodil třetí Dubí čtyřkou. Podřipan Rovné proti předposlednímu Unčína nepřipustil překvapení, vedl od páté minuty a nakonec zvítězil jasně 7:1. Sokol Černiv si z Hrobu přivezl bod.

Výsledky: Litoměřicko B – Bezděkov 2:0 (1:0), Písař 2. Svádov – Olšinky – Bohušovice 2:5 (0:1), Varga, Urbánek – Kyzlík 2, Trnka, Brůža, Chramosta. Liběšice – České Kopisty 1:0 (1:0), Kozel. Rovné – Unčín 7:1 (4:1), Kotrba 2, Kratochvíl, Vilánek, Řezáč, Slavík, Gerlický – Novotný. Lukavec – Dubí 4:0 (2:0), Hamza 2, Udatný, Kolář. Hrob – Černiv 2:1 np (1:1), Pištora – Netolický. Soběchleby – Ohníč 0:5 (0:2).

17.5.2017 VSTUP DO DISKUSE

Z Litoměřic do okolních kopců. Cyklomaraton ovlivní dopravu

Adam Lacko s manželkou Kateřinou.

Jsem nervózní. Chci, aby byl Adam mistr, říká manželka Lacka. Rady mu nedává

Zákaz těžby může přinést vesnicím milionové ztráty

Ústecký kraj - Vytěženého dřeva je moc, pily ho nestíhají zpracovat. Ministerstvo zemědělství proto zvažuje dát stopku dalšímu kácení.

ANKETA, FOTOGALERIE: Právě jsme se narodili

Litoměřicko, Podřipsko - Zvolte druhé zářijové Miminko týdne. Hlasovat lze jednou z jednoho počítače do pátku 29. září do 12 hodin.

Litoměřice - Poutníci z litoměřické diecéze v pátek uctili sochu Panny Marie Fatimské, dovezenou do České republiky přímo z místa zjevení v portugalském Cova d´Iria. Slavnost se konala v katedrále svatého Štěpána v Litoměřicích.