1.A třída: Černý víkend týmů z regionu

Litoměřice – Horší už to být nemohlo. Fotbaloví zástupci regionu totiž v duelech 20. kola A skupiny I. A třídy nezískali ani jeden bod. České Kopisty podlehly Přestanovu, Milešov neuspěl v Libouchci, Pokratice v Jílovém a roudnická rezerva prohrála v Soběchlebech.

11.5.2011

Ilustrační foto.Foto: Martin Hloušek

Č. Kopisty – Přestanov 1:3

V důležitém boji o udržení znovu nenastoupili domácí kompletní a soupeři zaslouženě podlehli. Musel jsem požádat o pomoc Teufela, zahrál si i Petr Podaný, který by ještě vůbec neměl na trávníku po zranění být,“ prozradil Jiří Paul, který u týmu jako trenér skončil.

„To ale není tak důležité, horší je, že by mohl skončit i Vráťa Šumichrast, který tady za deset let pro Sokol udělal opravdu hodně. A teď chodí do výboru anonymy. To je neskutečné. Lidská závist a tupost je neomezená.“

Branky: Satran – Voráček 2, Krušina, ŽK 2:2, poločas 1:0, r. Dušek, 130.
Č. Kopisty: Pekař – Kubíček, Plzák, Landa, Šumichrast – Křemenák, Horák, Kutzler, Pavel Podaný (85. Stáňa) – Satran, Teufel (46. Petr Podaný).

Libouchec – Milešov 3:1

Milešov nedokázal zopakovat výkon z minulého kola, kdy zdolal druhý Junior Děčín.

„Domácí se dostali do vedení z první šance, my je pak sice zatlačili, ale přesto jsme po skákavé střele znovu inkasovali. Přesto jsem stále věřil, že máme na to zápas otočit. Drželi jsme míč, ovšem tentokrát nám chyběla finální přihrávka. Petr Pazdera sice hlavou snížil, chybu v naší obraně pak ale potrestal Libouchec potřetí. Pak už to bylo bez šancí a my neměli sílu s tím něco udělat,“ nerad přiznal milešovský šéf Josef Brabenec.

Branky: Hammer, Vyhnal, Hejna – Petr Pazdera, ŽK 2:1, poločas 2:0, r. Šimeček, 100.
Milešov: Rabas – Hlaváček, Pavel Pazdera, Rendl, Hajný – Fiala (75. Chmelař), Petrik, Hanzl, Menhart (70. Kouba) – Kotěšovský, Petr Pazdera.

Jílové – Pokratice 2:1

Pokratičtí sice nezačali v Jílovém špatně, ale vedení po trefě Koláčka ve druhé části neudrželi.

Branky: Just, Ženíšek – Koláček, ŽK 3:5, ČK Ženíšek (Jílové), poločas 0:1, r. Živnůstka, 80.
Pokratice: Ekrt – Kocman, Grunert, Bobek, Mareda – Chvála, Vlašič, Bergmann, Koláček (81. Fišara) – Knop, Písař.

Soběchleby – Roudnice B 2:1

Hosté se dostali díky Černému brzy do vedení, domácí srovnali do poločasu po rohovém kopu a ve druhé půli rozhodli z penalty o zisku tří cenných bodů.

Branky: Hisem, Mráz z pen. – Černý, ŽK 3:3, poločas 1:1, r. Šimeček, 50.
Roudnice B: Votava – Koubek, Körmendy, Polák, Stuchlý – Púčala, Srp, Cibulka, Černý – Gaube, Kysela.

O víkendu je na programu derby Roudnice B – Pokratice, Milešov hostí Soběchleby a České Kopisty jedou do Mojžíře.

11.5.2011

Dálnice D8, ilustrační foto.

Řidiči pozor: Dálnice D8 bude ve středu zavřená

Praktici ve Štětí nechybí, problémem jsou specialisté a jejich ordinační doby

Ústecký kraj – K hrůznému činu došlo loni kolem 5. listopadu. K útoku došlo ráno v Dubí na Teplicku ve 4. patře domu v ulici Karolíny Světlé.

Naši prvňáci: Už zítra představíme žáčky ze ZŠ Bechlín a ZŠ Na Valech

Litoměřicko, Podřipsko - Projekt Naši prvňáci představuje každou středu třídy nových žáčků ze základních škol v regionu.