Bezděkovští přišli o body, navíc dostali dvě červené karty

Horní Jiřetín – Takhle si poslední kolo první poloviny krajského přeboru fotbalisté SK Bezděkov nepředstavovali.

16.11.2010

Ilustrační fotoFoto: Miloš Pekař

V Horním Jiřetíně prohráli o dvě branky, navíc dva jejich hráči viděli červenou kartu. Na branky si diváci počkali až do druhého poločasu. Nejprve proměnil pokutový kop po faulu J. Čížka v 60. minutě Kešner, sedm minut před koncem pak pečetil výhru domácích Vomáčka.

„Určitě jsme bodovat měli. I když jsme inkasovali jako první, měli jsme pak snad pět gólovek. Bohužel jsme je neproměnili. Škoda, mohli jsme být po sobotě chvíli půlmistrem. Šli bychom totiž do čela tabulky. Bylo nám však jasné, že druhý den Louny vyhrají. Ale i tak, rozlučka s podzimem mohla být ještě o něco veselejší,“ dodal s úsměvem stoper hostujícího týmu Jiří Řezníček.

Horní Jiřetín - Bezděkov 2:0

Branky: Košner z pen., Vomáčka, ŽK 2:5, ČK O. Čížek, Kůrka (B), poločas 0:0, r. Šístek, 150.
Bezděkov: Sailer – Huja, J. Čížek, Řezníček, Farkaš – Hendrich (46. Kurka), Pištora, Job, Čaněk – Lebduška, O. Čížek.

16.11.2010

KLOKÁNEK. Kapacita Klokánku je skoro stále naplněná 18 dětmi. Větší nouze je po tetách, čtyři se v posledních letech rozhodly, že nabyté zkušenosti přetaví do pěstounské péče.
5

Tety v Klokánku jsou zlaté, často nahrazují zdravotníky

Terezín, ilustrační foto.

Terezínští si budou muset na čas utáhnout opasky

ANKETA, FOTOGALERIE: Právě jsme se narodili

Litoměřicko, Podřipsko - Zvolte čtvrté květnové Miminko týdne. Hlasovat lze jednou z jednoho počítače do pátku 2. června do 12 hodin.

Ve Štětí došlo ke smrtelné nehodě

Štětí – Tragicky skončila páteční nehoda dvou osobních aut ve Štětí v Nábřežní ulici. Řidič jednoho z vozidel následkům zranění na místě podlehl.

KRÁTCE: Co se děje na Litoměřicku? Přečtěte si stručný přehled

Litoměřicko, Podřipsko - Seriál přehlídek na budyňském hradu, záchranné složky se představily dětem nebo výstava trofejí v Roudnici. Přečtěte si přehled událostí na Litoměřicku a Podřipsku.

Bójkař mu popřál štěstí, pak Synek vyrazil vstříc postupu. Pohoda, smál se

Račice – V Račicích o víkendu vyvrcholí veslařské mistrovství Evropy, které se do Česka vrátilo po 56 letech.