Bezděkovští přišli o body, navíc dostali dvě červené karty

Horní Jiřetín – Takhle si poslední kolo první poloviny krajského přeboru fotbalisté SK Bezděkov nepředstavovali.

16.11.2010

Ilustrační fotoFoto: Miloš Pekař

V Horním Jiřetíně prohráli o dvě branky, navíc dva jejich hráči viděli červenou kartu. Na branky si diváci počkali až do druhého poločasu. Nejprve proměnil pokutový kop po faulu J. Čížka v 60. minutě Kešner, sedm minut před koncem pak pečetil výhru domácích Vomáčka.

„Určitě jsme bodovat měli. I když jsme inkasovali jako první, měli jsme pak snad pět gólovek. Bohužel jsme je neproměnili. Škoda, mohli jsme být po sobotě chvíli půlmistrem. Šli bychom totiž do čela tabulky. Bylo nám však jasné, že druhý den Louny vyhrají. Ale i tak, rozlučka s podzimem mohla být ještě o něco veselejší,“ dodal s úsměvem stoper hostujícího týmu Jiří Řezníček.

Horní Jiřetín - Bezděkov 2:0

Branky: Košner z pen., Vomáčka, ŽK 2:5, ČK O. Čížek, Kůrka (B), poločas 0:0, r. Šístek, 150.
Bezděkov: Sailer – Huja, J. Čížek, Řezníček, Farkaš – Hendrich (46. Kurka), Pištora, Job, Čaněk – Lebduška, O. Čížek.