V sobotu se nejprve v „mělnickém“ derby střetli fotbalisté Lužce a Pšovky. Pšovka Lužec jednoznačně přehrála a roztřílela jej 7:1.

V dalším utkání se představili týmy Bezděkova a Litoměřic. Ve vyrovnaném utkání celků z krajského přeboru zvítězil Bezděkov 1:0, když se o jedinou branku postaral Ondřej Čížek.

V závěrečném sobotním utkání si to rozdali domácí fotbalisté s Liběšickými a těsně jim podlehli 2:3. Liběšičtí se dostali do vedení již v desáté minutě, ale domácím se podařilo ještě do poločasu skóre srovnat.

V druhé půlce šli liběšičtí hráči rychle do dvou gólového vedení a Dobřínští v samém závěru zápasu jen snížili na 2:3.

V nedělním programu nejprve Pšovka překvapivě porazila Litoměřice 3:1. Na šance bylo utkání vyrovnané, ale mělničtí fotbalisté narozdíl od litoměřických, ty své dokázali zakončit.

V dalším zápase vyprovodili liběšičtí hráči Lužec 7:2 a v závěrečném zápase memoriálu zvítězil Bezděkov nad Dobříní těsně 4:3, čímž si zajistil celkové vítězství na Memoriálu Zdeňka Kubizňáka a Luboše Aberta jen o skóre před Liběšicemi.

Na bronz dosáhli fotbalisté mělnické Pšovky, čtvrtí se umístili, také jen o skóre, litoměřičtí fotbalisté, na pátém místě skončila domácí Dobříň. Šesté místo patřilo fotbalistům z Lužce.