Hrobce - Dubí 7:2

Na svou další výhru si nováček B. třídy ve skupině B SK Hrobce musel počkat až do minulé soboty. Přitom při odchodu do kabin v poločase by na výhru SK nevsadil ani groš i ten největší optimista. Hostitelé se totiž potýkali se starou bolestí. Vytvořili si sice dost brankových příležitostí, ale trefili se pouze jednou. Až po návratu z kabin se zahájil gólový ohňostroj, který postavil všechny prognózy na hlavu. “O přestávce se v šatně nekonalo žádné mytí hlav, ale snažili jsme se klukům vlít do vědomí ještě větší chuť poprat se o lepší výsledek. Naše střelecká nemohoucnost nemohla mít věčné trvání. Vzali si dobře míněné rady k srdci a výsledkem byl zisk tří veledůležitých bodů a v neposlední řadě i povzbuzení do závěrečných kol podzimu,“ řekl trenér domácích Jaroslav Popper

Branky: Řebíček, Klouček, M.Hubáček po 2, Hančl - Brezinský, Doležálek, sudí Kirilák, čk Doležálek/Dubí/, 50 diváků, poločas 1:2.

Křešice - Rovné 2:1

Další regionální derby přineslo z obou stran fotbal solidní kvality. Viděno objektivníma očima, měli domácí přece jen o nějakou tu slibnější gólovku navíc.
„Domnívám se, že dělba bodů by byla přesto spravedlivější,“ myslel si po utkání pro zranění odpočívající předstoper hostí Petr Lédl.
„Mimo jiné proto, že jsme tlak domácích fotbalistů ustáli. Vedli jsme až do samotného závěru střetnutí. Domácím se podařilo srovnat až z pokutového kopu. A v nastaveném čase završili své snažení tříbodovou trefou,“ dodal předstoper, aniž by se zmínil o tom, že pokutový kop byl i z pohledu řady příznivců domácího celku nařízený víc než přísně.

Branky: 86. Míč z pk, 90.Zuna - Kouba, sudí Mareš, žk 4:3, 100 diváků, poločas 0:1.

DALŠÍ VÝSLEDKY: Modlany B – Mšené–lázně 5:2 (3:1). Branky: Glöckner 2, Zavrtal (pk), Kajaba, Limberg – Hlaváček, Trejbal. ŽK 2:7. ČK Dušánek (Mšené–lázně). Rozhodčí: Pácl, 50 diváků. Straškov – Ohníč 2:0 (0:0). Branky: Lebduška, Blažek. ŽK 4:3. Rozhodčí: Krejcar, 100 diváků. Libotenice – černiv 2:1 (1:1). Branky: Fary 2 – Jan. ŽK 3:1. ČK Prágl, Netolický (Černiv). Rozhodčí: Druga, 100 diváků. Trnovany – Pokratice 1:2 (0:0). Branky: Němec – Horák, Vlašič. Žk 2:4. Rozhodčí: Fučila, 60 diváků. Srbice – Obrnice 3:3 (1:0). Branky: Drška 3 – Zácný, Hladík, Plaček. ŽK 2:2. Rozhodčí: Husar, 30 diváků.

1. Pokratice ⋌9 6 2 1 22:13 20
2. Libotenice ⋌9 5 2 2 28:22 17
3. Křešice ⋌9 5 1 3 22:13 16
4. Straškov ⋌9 4 4 1 20:12 16
5. Rovné ⋌9 5 1 3 11:9 16
6. Mšené-lázně ⋌9 4 3 2 18:14 15

7. Obrnice ⋌9 4 3 2 16:12 15
8. Modlany B ⋌9 4 2 3 21:14 14