1.B TŘÍDA SK. A: Tentokrát bez bodu

Litoměřicko - Ani jednomu ze zástupců okresu se ve 4. kole nepodařilo bodovat v A skupině 1.B třídy.

17.9.2008

Ilustrační fotoFoto: Václav Sedlák

Chabařovice – Úštěk 1:0

Soupeř je zklamal

Pro první porážku v soutěži si zajel Úštěk do Chabařovic, kde ztratil body zbytečně. „Shodli jsme se na tom, že Chabařovice, které jsou teď na první příčce, určitě nebyly nejtěžším soupeřem. Bohužel jsme doplatili na naši starou bolest – neproměňování šancí. Na začátku jsme tam totiž dobré příležitosti měli, bohužel jsme však deset minut před poločasem inkasovali náhodně ze třicítky, což nakonec rozhodlo. Ve druhém poločase už domácí srovnali hru a do šancí nás nepouštěli,“ říkal po duelu úštěcký kouč Petr Musil.

Branka: Semenský, ŽK 6:1, poločas 1:0, r. Davignon, 60.
Úštěk: L. Šťástka – Křivský – Svoboda, Hájek, Michálek – P. Šťástka, Káles, Knop, Blažek (60. Giesel) – Lochman, Křeček.

Mojžíř – Liběšice 4:1

Zlomila je penalta

V prvním poločase šli hosté do vedení, domácí však z přísné penalty srovnali. Na začátku druhé části se trefili ještě jednou a když si hosté dali polovlastní gól, bylo o vítězi rozhodnuto. „Je to škoda, první půli jsme odehráli parádně,“ říkal vedoucí Liběšic Jaroslav Nepovím.

Branky: Klaus 2, Král, Vitásek – Rathaus, ŽK 2:3, poločas 1:1, r. Beneš, 180.
Liběšice: Nožina – Žižka, Nepovím (M. Vlk), Feistner (Gernát), Hambálek – L. Vlk, Jelen, Budka, Božík – Rathaus, Blažíček.

DALŠÍ VÝSLEDKY 4. KOLA: Březiny – Trmice 3:1 (1:0). Branky: Sovka, Wirkner, Drahoňovský – Mikeš. ŽK 2:2. Rozhodčí Košek, 80 diváků. Union Děčín – Svádov 1:0 (1:0). Branky: Husák. ŽK 1:0. Rozhodčí Topinka, 50 diváků. Františkov – Heřmanov 2:1 (0:0). Branky: Olbert, Mandys – Salava. ŽK 0:1. Čk Piálek (Heřmanov). Rozhodčí Jirsák, 80 diváků. Vaňov – Povrly 3:1 (2:0). Branky: Jelínek 2, Bouša – Škoda. ŽK 1:4. Rozhodčí Teska, 30 diváků. Chuderov – Chlumec 3:2 (3:0). Branky: Gabriel 2, Jarošík – Průša, Jakubec. ŽK 2:2. Rozhodčí Müller, 150 diváků.

1. Chabařovice ⋌4 3 1 0 6:3 10
2. Mojžíř ⋌4 2 2 0 7:3 8
3. Svádov ⋌4 2 1 1 9:3 7
4. Chuderov ⋌4 2 1 1 9:5 7
5. Úštěk ⋌4 2 1 1 8:5 7
6. Vaňov ⋌4 1 3 0 7:5 6
7. Březiny ⋌4 2 0 2 7:9 6
8. Františkov ⋌4 2 0 2 8:11 6