1.B TŘÍDA SK. A: Tentokrát bez bodu

Litoměřicko - Ani jednomu ze zástupců okresu se ve 4. kole nepodařilo bodovat v A skupině 1.B třídy.

17.9.2008

Ilustrační fotoFoto: Václav Sedlák

Chabařovice – Úštěk 1:0

Soupeř je zklamal

Pro první porážku v soutěži si zajel Úštěk do Chabařovic, kde ztratil body zbytečně. „Shodli jsme se na tom, že Chabařovice, které jsou teď na první příčce, určitě nebyly nejtěžším soupeřem. Bohužel jsme doplatili na naši starou bolest – neproměňování šancí. Na začátku jsme tam totiž dobré příležitosti měli, bohužel jsme však deset minut před poločasem inkasovali náhodně ze třicítky, což nakonec rozhodlo. Ve druhém poločase už domácí srovnali hru a do šancí nás nepouštěli,“ říkal po duelu úštěcký kouč Petr Musil.

Branka: Semenský, ŽK 6:1, poločas 1:0, r. Davignon, 60.
Úštěk: L. Šťástka – Křivský – Svoboda, Hájek, Michálek – P. Šťástka, Káles, Knop, Blažek (60. Giesel) – Lochman, Křeček.

Mojžíř – Liběšice 4:1

Zlomila je penalta

V prvním poločase šli hosté do vedení, domácí však z přísné penalty srovnali. Na začátku druhé části se trefili ještě jednou a když si hosté dali polovlastní gól, bylo o vítězi rozhodnuto. „Je to škoda, první půli jsme odehráli parádně,“ říkal vedoucí Liběšic Jaroslav Nepovím.

Branky: Klaus 2, Král, Vitásek – Rathaus, ŽK 2:3, poločas 1:1, r. Beneš, 180.
Liběšice: Nožina – Žižka, Nepovím (M. Vlk), Feistner (Gernát), Hambálek – L. Vlk, Jelen, Budka, Božík – Rathaus, Blažíček.

DALŠÍ VÝSLEDKY 4. KOLA: Březiny – Trmice 3:1 (1:0). Branky: Sovka, Wirkner, Drahoňovský – Mikeš. ŽK 2:2. Rozhodčí Košek, 80 diváků. Union Děčín – Svádov 1:0 (1:0). Branky: Husák. ŽK 1:0. Rozhodčí Topinka, 50 diváků. Františkov – Heřmanov 2:1 (0:0). Branky: Olbert, Mandys – Salava. ŽK 0:1. Čk Piálek (Heřmanov). Rozhodčí Jirsák, 80 diváků. Vaňov – Povrly 3:1 (2:0). Branky: Jelínek 2, Bouša – Škoda. ŽK 1:4. Rozhodčí Teska, 30 diváků. Chuderov – Chlumec 3:2 (3:0). Branky: Gabriel 2, Jarošík – Průša, Jakubec. ŽK 2:2. Rozhodčí Müller, 150 diváků.

17.9.2008 VSTUP DO DISKUSE
Finále hokejbalového mistrovství světa v Lovosicích.
23

Sobotní program 14. ročníku Memorial Air Show v Roudnici nad Labem.
116

FOTOGALERIE: 14. ročník Memorial Air Show

Skvělá podívaná! Při Memorial Air Show se návštěvníkům tajil dech

Roudnice n. L. /FOTOGALERIE/ - Tisíce lidí navštívily o víkendu Memorial Air Show v Roudnici nad Labem. V sobotním i v nedělním letovém programu se návštěvníkům představily jak historické letouny, tak i nejmodernější bojové stroje nebo akrobatické speciály.

Ředitelka hospicu: Za pacienty jsme najezdili již 60 tisíc kilometrů

Litoměřice /ROZHOVOR, FOTOGALERIE/ – Rok a půl už funguje projekt domácí hospicové péče, kterou poskytuje Hospic svatého Štěpána v Litoměřicích. Za tu dobu už zaměstnanci zařízení za svými pacienty, kteří si na sklonku svých životů přáli zůstat se svými blízkými, najezdili více než 60 tisíc kilometrů.

Ploskovice – Státní zámek v Ploskovicích byl dějištěm dalšího ročníku oblíbených keramických trhů.

AIR SHOW: Seskoky parašutistů i vyhlídkový let kolem Sněžky

Roudnice n. L. – /PROGRAM NA NEDĚLI UVNITŘ/ Seskoky parašutistů i vyhlídkový let Lisunovem až do Krkonoš, kterého se účastnili i zástupci s partnerského města Ústeckého kraje Ostróda.