VYBRAT REGION
Zavřít mapu

II. - IV. třída: Brankami střelci nešetřili

Litoměřice - Okresní fotbalové soutěže dospělých pokračovaly dalšími zápasy.

18.4.2008
SDÍLEJ:

Foto:

V přeboru klopýtly vedoucí Hrobce v Malých Žernosekách, na poslední příčku klesly Lounky. V A skupině III. třídy nezaváhaly první dva týmy, roudnická rezerva přehrála Mšené–lázně B, Střížovice tým Židovic. V B skupině měly parádní mušku Mlékojedy, které rozstřílely Lovečkovice. Zahanbit se nenechaly ani první Libochovice, které se do sítě Velemína trefily sedmkrát. Ve IV. třídách měli největší gólový apetit fotbalisté brozanské a lovosické rezervy.

II. třída:

Žitenice – Radouň 4:1 (1:0), Steklý, Kudrna, Šimek, Musil – Jerman, r. Novotný, 40. Travčice – Lounky 3:1 (1:1), Janouš 2, Kavina – Šindela, r. Starý, 200. Dobříň – Litoměřice B 5:2 (3:1), Kubizňák 2, Prošek, Buk, Mrázek – Slabý, Hranička, r. Rittich, 80. Čížkovice – Lukavec 0:1 (0:0), Udatný, ČK Štýbr (Čížkovice), r. Měchura, 70. Prackovice – Budyně 3:1 (1:0), Židů 2, Klaus – Fidler, r. Pfleger, 70. Podlusky – Velké Žernoseky 0:1 (0:1), Oncirk, r. Janda, 40. Malé Žernoseky – Hrobce 3:1 (3:1), Pecka, Toncar, Švihlík – Klouček, r. Andrle, 190.

1. SK Hrobce 13 1 2 68:22 40
2. Sokol Velké Žernoseky 11 1 4 39:23 34
3. SK Sokol Malé Žernoseky 9 3 4 38:25 30
4. FK Travčice 8 4 4 36:27 28
5. Viktorie Budyně 8 4 4 32:27 28
6. SK Lukavec 8 3 5 30:31 27
7. Sokol Radouň 7 3 6 29:28 24
8. FK Viktorie Čížkovice 7 2 7 33:35 23
9. Chemička Dobříň 7 1 8 33:37 22
10. FK Litoměřice B 4 5 7 32:44 17
11. TJ Žitenice 4 2 10 31:53 14
12. Sokol Prackovice 3 2 11 33:45 11
13. Dynamo Podlusky 3 2 11 21:38 11
14. TJ Lounky-Chodouny 2 3 11 22:42 9

III. třída sk. A:

Střížovice – Židovice 3:0 (0:0), Uřídil, Lochman, Jachek, r. Hlaváček, 50. Vražkov – Straškov B 0:0, r. Kocsis, 40. Předonín – Rovné B 2:4 (1:3), Kucej, Soušek – Červinka 2, Frič, Fengl, r. Bartůněk, 60. Bříza – Polepy 2:4 (1:3), J. a T. Tesař – Christov 2, Fibich, Svoboda, r. Pekárek, 60. Račice – Bechlín 2:2 (2:0), Arazim, Havlík – L. Suchý 2, r. Valach, 50. Kleneč – Dušníky 2:3 (2:1), Rubeš 2 – Mazourek 2, Doležal, r. Schmidt, 50. Roudnice B – Mšené–lázně B 5:1 (2:0), Vecko 2, Rubeš 2, L. Elias, – Husák, r. Sýkora, 30.

1. SK Roudnice B 12 3 0 59:19 39
2. Dynamo Střížovice 12 0 4 62:27 36
3. FK Bechlín 9 3 4 54:32 30
4. FK Polepy 9 1 5 49:33 28
5. SK Předonín 9 1 6 48:36 28
6. SK Dušníky-Přestavlky 8 1 7 58:32 25
7. Sokol Straškov B 7 3 5 36:21 24
8. SK Židovice 7 2 7 24:27 23
9. Viktorie Kleneč 7 1 8 35:57 22
10. Sokol Račice 5 2 9 21:45 17
11. Sokol Vražkov 3 6 6 21:40 15
12. Čechie Mšené–lázně B 3 3 10 27:49 12
13. Podřipan Rovné B 3 1 12 18:51 10
14. Sokol Bříza 2 1 13 18:61 7

III. třída sk. B:

Ploskovice – Milešov B 2:1 (2:1), Strmeň, Svoboda – Červinka, r. Mikan, 20. Libochovany – Bohušovice 0:2 (0:0), Kačírek, Baloun, ČK Kopecký – Šikner, r. Starý, 50. Úpohlavy – Terezín 1:4 (1:2), Šírek – Zavadil 2, Podařil, Ponert, r. Svoboda, 40. Brňany – Třebušín 3:1 (2:0), Vajovič 2, Pacl – Šmol, r. Šaloun, 60. Vchynice – Křesín 4:1 (1:0), Stára 2, Hanko 2 – Rejlek, r. Helcl, 30. Libochovice – Velemín 7:0 (3:0), Rohlíček, Freiwald, Novotný, Koucký, Červený, r. Vlašič, 250. Mlékojedy – Lovečkovice 12:1 (5:1), Beneš 5, Jarosz 4, Pelikán 2, Kron – Černý, r. Bobek, 20.

1. FK Libochovice 15 0 1 64:9 45
2. FK Mlékojedy 2005 11 2 3 47:16 35
3. Slavoj Bohušovice 10 3 3 35:15 33
4. SK Velemín 7 4 5 39:31 25
5. Kalich Třebušín 6 4 6 28:34 22
6. Sokol Milešov B 6 2 6 27:34 20
7. Sokol Úpohlavy 6 1 8 21:25 19
8. Sokol Ploskovice 5 4 7 23:33 19
9. ČFK Brňany 5 3 7 18:19 18
10. Lovečkovice 5 3 7 19:39 18
11. Sokol Terezín 5 1 10 24:39 16
12. Sokol Libochovany 3 5 8 15:29 14
13. FK Vchynice 4 1 10 22:40 13
14. Sokol Křesín 3 3 10 22:41 12

IV. třída sk. A:

Brozany B – Dubany 8:1 (4:0), Zázvorka 5, Horna 2, Manda – Friedel, r. Bobek, 50. Siřejovice – Podsedice 0:1 (0:0), Černý, r. Bobek, 100. Lukavec B – Radovesice 1:1 (0:0), Gabriel – Drobný, r. Huml, 50. Černiv B – Podbradec 1:0 (0:0), Kunert, r. Andrle, 90. Třebenice – Třebívlice 1:1(1:1), Sailer – Psota, ČK Táborský (Třebenice), r. Krček, 60.

1. Sokol Brozany B 9 0 2 44:13 27
2. Sokol Podsedice 8 0 3 25:15 24
3. Sokol Černiv B 7 1 3 22:11 22
4. SK FC Siřejovice 7 0 4 17:16 21
5. Sokol Radovesice 5 2 4 19:14 17
6. Sokol Třebenice 4 2 5 28:23 14
7. Podbradec 4 0 7 17:27 12
8. SK Třebívlice 3 2 6 11:21 11
9. FC Dubany 3 1 7 22:36 10
10. Slavoj Sulejovice 3 0 7 13:25 9
11. SK Lukavec B 2 2 7 18:35 8

IV. třída sk. B:

Libínky – Lovečkovice B 1:1 (0:0), laik, 30. Liběšice B – Hlinná 2:3 (2:2), Mikas a vl. – Štola, Hladký a vl., r. Pekárek, 60. Brocno – Úštěk B 1:4 (0:2), Bačkora – Petrus, Hájek, Dvořák, Such, r. Huml, 60. Lovosice B – Býčkovice 11:0 (5:0), Kuti 4, Trnka 3, Durček 3, Mayer, r. Novotný, 20. Robeč – Travčice B 1:2 (0:1), r. Hubálek, 20.

1. Sokol Zahořany 8 1 1 29:7 25
2. FK Travčice B 8 1 2 30:14 25
3. Lovochemie Lovosice B 8 0 2 63:12 24
4. 1.FK Hlinná 7 2 2 31:21 23
5. Slavoj Úštěk B 7 0 3 25:16 21
6. SK Liběšice B 6 0 5 28:23 18
7. Sokol Robeč 3 1 7 18:44 10
8. Sokol Býčkovice 3 1 7 17:46 10
9. Lovečkovice B 2 1 8 12:21 7
10. Sokol Libínky 2 1 8 11:25 7
11. Sokol Brocno 1 0 10 11:46 3

IV. třída sk. C:

Vražkov – Dušníky B 0:0, r. Svoboda, 50. Budyně B – Ctiněves 0:5 (0:3), Papadopulos 2, M. a L. Černý, Livora, ČK Rážek (Budyně), r. Sýkora, 50. Račiněves – Kostomlaty 0:1 (0:0), r. Helcl, 50. Libkovice – Hrobce B 3:1 (1:0), Pechar 2, Pětík – Jelínek, r. Starý, 30. Hoštka – Vědomice 2:2.

1. Sokol Hoštka 9 2 0 40:10 29
2. SK Sahara Vědomice 7 2 2 44:14 23
3. Sokol Ctiněves 7 2 2 37:20 23
4. SK Hrobce B 7 1 3 30:24 22
5. Podřipan Kostomlaty 6 3 2 21:16 21
6. Daewoo Šťastný Počeplice 4 2 4 19:21 14
7. Sokol Libkovice 2 3 6 15:25 9
8. Viktorie Budyně B 3 0 8 13:34 9
9. Sokol Račiněves 1 3 7 8:23 6
10. SK Dušníky-Přestavlky B 1 3 7 13:36 6
11. Sokol Vražkov B 0 5 6 14:31 5

18.4.2008 VSTUP DO DISKUSE
SDÍLEJ:

DOPORUČENÉ ČLÁNKY

Kapela Znouzectnost přijede do Lovosic.

Pod Palubou zahrají veteráni českého punku Znouzectnost i progresivní Nevereš

Takto vypadala silnice I/30 v lednu letošního roku.
9

Dlouho očekávaná oprava vozovky z Lovosic do Ústí bude zahájena příští týden

Čarodějnice: Lampionový průvod nebo volba Miss

Litoměřicko – Pálení čarodějnic, Filipojakubská noc či Valpuržina noc. I tak se říká noci z 30. dubna na 1. května, kdy se slaví zvláštní jarní svátek, rozšířený po celé Evropě. Lidé se budou bavit na řadě míst Litoměřicka.

Turisté vyrazí na jarní putování kolem Lovoše

Lovosice - U příležitosti stoletého výročí naší vlasti, které připadá na příští rok, připravil Klub českých turistů ojedinělý projekt, seriál pochodů s názvem 100 let republiky, 130 let v pohybu.

Zatímco si žena zkoušela boty, zlodějka ji obrala o kabelku

Litoměřicko – Až tříleté vězení hrozí devatenáctileté ženě z Teplicka, která jiné ženě odcizila v litoměřickém nákupním centru kabelku.

Při nehodě kamionu s automobilem se zranili dva lidé

Roudnice nad Labem - Ve středu 26. dubna došlo těsně před polednem k dopravní nehodě kamionu a osobního vozidla v Roudnici nad Labem.

Copyright © VLTAVA LABE MEDIA a.s., 2005 - 2017, všechna práva vyhrazena.
Používáme informační servis ČTK. Kontakt na redakci.
Publikování nebo šíření obsahu Denik.cz je bez písemného souhlasu
VLTAVA LABE MEDIA a.s., zakázáno.
Marketingové podmínky. Cookies