VYBRAT REGION
Zavřít mapu

Nižší soutěže: Budyně poprvé prohrála

LITOMĚŘICKO - Předposlední kolo okresních fotbalových utkání přineslo několik zajímavých výsledků. V okresní přeboru to byla první porážka Budyně, a to v Radouni, a druhé zaváhání Malých Žernosek v Dobříni. Na pořadí v tabulce však tyto výsledky neměly žádný vliv.

9.11.2007
SDÍLEJ:

Ilustrační fotoFoto: DENÍK/archiv

II. třída:

Čížkovice – Žitenice 3:1 (1:0), Čížek 2, Koždoň – Šimek, r. Valach, 30, Hrobce – Prackovice 4:2 (3:0), Robouský 2, Šafránek, Aust – Židů 2, r. Huml, 40, Dobříň – Malé Žernoseky 3:2 (2:0), Horký, Bouša, Frič – Hanuš, Liška, ČK Juriga – Náprstek, r. Novotný, 60, Litoměřice B – Travčice 1:5 (0:2), Horák – Lepič 2, Kavka, Novák ČK Valent (T), r. Hlaváček, 20, Lukavec – Podlusky 4:1 (3:0), Kočí, Lutka, Červený, Henzl – Hellebrant, r. Starý, 20, Radouň – Budyně 4:0 (1:0), Budina, Podhorský, Torač, Vála, r. Sýkora, 40, Lounky – Velké Žernoseky 1:2 (0:1), Líbal – Beran, Mačej, r. Hanuš, 80.

II. třída dospělých
1. SK Hrobce ⋌12 11 1 0 50:18 34
2. Viktorie Budyně ⋌12 7 4 1 28:18 25
3. Malé Žernoseky ⋌ 12 7 3 2 30:19 24
4. Velké Žernoseky ⋌ 12 7 1 4 27:19 22
5. Viktorie Čížkovice ⋌ 12 6 2 4 29:28 20
6. Sokol Radouň ⋌ 12 5 3 4 22:20 18
7. SK Lukavec ⋌12 5 3 4 24:29 18
8. FK Travčice ⋌ 12 4 4 4 27:26 16
9. Chemička Dobříň ⋌ 12 5 1 6 24:29 16
10. FK Litoměřice B⋌ 12 2 5 5 24:34 11
11. Žitenice ⋌ 12 3 2 7 26:37 11
12. Dynamo Podlusky ⋌12 2 2 8 16:26 8
13. TJ Lounky-Chodouny ⋌ 12 1 3 8 17:29 6
14. Sokol Prackovice ⋌ 12 1 2 9 22:34 5

 

III. třída A:

Dušníky – Straškov B 0:0, r. Krček, 50, Mšené lázně B – Kleneč 3:4 (2:1), Niček, Škuthan, Dvořák – Šindelář 3, MOravec, ČK Kalous – Rubeš, r. Huml, 70, Roudnice B – Bříza 5:1 (0:5), Přeučil – Běloubek 3, Havlík, Plzák, ČK Jonák (R), r. Oncirk, 40, Židovice – Bechlín 1:0 (1:0), Strýhal, r. Benda, 50, Rovné B – Vražkov 0:0, r. Andrle, 60, Předonín – Střížovice 1:4 (1:2), Kučera – Uřídil 2, Lochman 2, ČK Kučera (P), r. Linhart, 70.

III. třída – skupina A
1. SK Roudnice B ⋌ 12 10 2 0 45:14 32
2. FK Bechlín ⋌ 12 8 0 4 45:24 24
3. Dynamo Střížovice ⋌ 12 8 0 4 41:22 24
4. SK Předonín ⋌ 12 8 0 4 35:23 24
5. FK Polepy ⋌12 7 1 4 37:24 22
6. SK Dušniky ⋌ 12 6 1 5 44:23 19
7. Straškov B ⋌ 12 6 1 5 30:18 19
8. SK Židovice ⋌ 12 6 1 5 20:21 19
9. Viktorie Kleneč ⋌12 6 1 5 20:45 19
10. Sokol Račice ⋌ 12 4 1 7 15:31 13
11. Mšené–lázně B ⋌ 12 3 2 7 22:34 11
12. Sokol Vražkov ⋌ 12 2 4 6 17:37 10
13. Podřipan Rovné B ⋌ 12 2 1 9 12:31 7
14. Sokol Bříza⋌ 12 0 1 11 12:48 1

 

III. třída B:

Lovečkovice – Křesín 2:1 (0:1), Šveňha, Drbal – Silný, ČK Kout (K), r. Bartoš, 30, Terezín – Brňany 0:2 (0:0), Berger, Ulman, r. Bobek, 50 , Velemín – Ploskovice 4:2 (2:1), Pour 2, Veit, Huyen – Strmeň, Jaroš, r. Mikan, 30, Úpohlavy – Libochovany 2:1 (2:1), Král, Vodenka – Venclák, ČK Meško (L), r. Měchura, 30, Třebušín – Milešov B 5:0 (2:0), Mužík 2, Drábek, Kratochvíl, Novotný, r. Holec, 20, Libochovice – Mlékojedy 5:2 (2:1), Freiwald, Oliva, Musil, Černý, Novotný – Beneš, Polášek, ČK Pelikán (M), r. Vlašič, 80, Bohušovice – Vchynice 2:0 (1:0), Hadrbolec, Vaněk, r. Bobek, 80.

III. třída – skupina B
1. FK Libochovice ⋌ 12 12 0 0 47:5 36
2. Slavoj Bohušovice ⋌12 8 1 3 28:13 25
3. FK Mlékojedy 2005 ⋌ 12 8 1 3 25:11 25
4. SK Velemín ⋌ 12 7 2 3 35:17 23
5. Sokol Milešov B ⋌ 12 6 1 5 23:29 19
6. Sokol Úpohlavy ⋌ 12 6 0 6 18:16 18
7. Lovečkovice ⋌ 12 5 3 4 18:20 18
8. Kalich Třebušín ⋌ 12 5 3 4 21:25 18
9. ČFK Brňany ⋌12 4 1 7 14:17 13
10. Sokol Ploskovice ⋌ 12 3 3 6 16:26 12
11. Sokol Libochovany ⋌ 12 2 4 6 12:20 10
12. Sokol Terezín ⋌ 12 3 1 8 15:31 10
13. Sokol Křesín ⋌ 12 2 1 9 13:31 7
14. FK Vchynice ⋌ 12 2 1 9 11:35 7

 

IV. třída A:

Dubany – Lukavec B 5:3 (2:3), Česal 2, V. Vohánka, Grund, Vajc – Macíček 2, Červený, r. V. Husar 30, Podbradec – Třebenice 4:3 (2:1), Košťál 3, Izera – M. a V. Krpešové, Kalivoda, r. Holec, 20, Sulejovice – Brozany B 0:2 (0:1), Ledl, Novotný, r. Kuti, 40, Podsedice – Černiv B 1:0 (1:0), Andrle, r. Vlašič, 40, Radovesice – Třebívlice 3:0 (0:0), P. a J. Drovných, Malecký, r. Sýkora, 40,.

IV třída – skupina A
1. Sokol Brozany B ⋌ 9 7 0 2 32:11 21
2. Sokol Podsedice 9 7 0 2 23:11 21
3. SK FC Siřejovice ⋌9 6 0 3 14:15 18
4. Sokol Černiv B ⋌ 9 5 1 3 19:11 16
5. Sokol Radovesice ⋌ 8 4 1 3 14:10 13
6. Sokol Třebenice ⋌ 9 3 1 5 24:21 10
7. FC Dubany ⋌ 9 3 1 5 21:26 10
8. SK Třebívlice ⋌ 10 3 1 6 10:20 10
9. Podbradec ⋌ 8 3 0 5 15:22 9
10. Slavoj Sulejovice ⋌ 9 3 0 6 13:22 9
11. SK Lukavec B ⋌ 9 2 1 6 16:32 7

 

IV. třída B:

Lovečkovice B – Brocno 3:0 (1:0), Šveňha 2, Müller, r. laik, 20, Býčkovice – Robeč 4:2 (4:0), Tůma 2, Bílek, Berger – Liužecký 2, ČK Malák – Hořejší, r. Valach, 20, Zahořany – Libínky 3:1 (1:1), Marčaník 2, Novák – Linertin, r. Hampl, 30, Hlinná – Úštěk B 5:2 (2:0), Štolba, Mareda, Kejklíček, Pabiška, Pospíšil – Prejza, Hendrych, ČK Hladký – Vocásek, r. Šaloun, 40, Travčice B – Liběšice B 3:1 (1:1), Stejskal 2, Přibil – Pokorný, r. Linhart 50.

IV. třída – skupina B
1. Sokol Zahořany ⋌9 7 1 1 22:6 22
2. Lovosice B ⋌9 7 0 2 52:12 21
3. FK Travčice B ⋌9 6 1 2 26:12 19
4. Slavoj Úštěk B ⋌ 9 6 0 3 21:15 18
5. 1.FK Hlinná ⋌ 9 5 2 2 24:19 17
6. SK Liběšice B ⋌ 9 5 0 4 23:18 15
7. Sokol Býčkovice ⋌ 10 3 1 6 17:35 10
8. Sokol Robeč ⋌9 3 1 5 16:35 10
9. Lovečkovice B ⋌9 2 0 7 10:18 6
10. Sokol Libínky ⋌9 2 0 7 10:23 6
11. Sokol Brocno ⋌9 1 0 8 10:38 3

 

IV. třída C:

Počeplice – Hoštka 1:4 (1:1), Pěkný – Sailer, Tuček, Jelínek, Kunert, r. Novotný, Hrobce B – Vražkov B 2:2 (2:0), Chamrád, Oplt – Martínek, Fiala, r. Huml, 30, Vědomice – Račiněves 3:1 (3:0), Kubín, Vágner a vlastní – Waltr, r. Svoboda, 30, Ctiněves – Libkovice 5:2 (2:1), Livora 2, Schoř 2, Srba – Hanykýr, r. Netolický, 30, Dušníky B – Kostomlaty 2:4 (1:2), r. laik.

IV. třída – skupina C
1. Sokol Hoštka ⋌ 9 8 1 0 32:7 25
2. SK Hrobce B ⋌9 7 1 1 28:15 22
3. Sokol Ctiněves ⋌ 10 6 2 2 32:20 20
4. SK Sahara Vědomice ⋌ 9 6 1 2 31:9 19
5. Podřipan Kostomlaty ⋌9 4 3 2 18:16 15
6. Počeplice ⋌ 9 3 2 4 18:21 11
7. Viktorie Budyně B ⋌9 3 0 6 13:27 9
8. Sokol Libkovice ⋌ 9 1 3 5 12:23 6
9. Sokol Račiněves ⋌ 9 1 2 6 7:21 5
10. Sokol Vražkov B ⋌9 0 4 5 11:20 4
11. SK Dušníky B ⋌ 9 1 1 7 12:35 4


9.11.2007 VSTUP DO DISKUSE
SDÍLEJ:

DOPORUČENÉ ČLÁNKY

Masopust v Libochovanech

V krajském kole soutěže Vesnice roku vyhrály Libochovany

Kruhový objezd na Kocandě se opravuje.

Družstevní a Stránskou ulici v Litoměřicích čekají dopravní omezení

OBRAZEM: Libochovice mají workoutové hřiště

Libochovice - Městský park v Libochovicích je zase o něco pestřejší. V úterý 27. června tam bylo slavnostně otevřeno nové dětské, workoutové a fitness hřiště.

FOTO: S kombajnem se mezi zátarasy prostě nevešel

Čížkovice - Nevešel se s kombajnem. Další, tentokrát kuriózní nehoda bez zranění se stala v úterý (27.6.) kolem sedmnácté hodiny v Čížkovicích.

Postupně do sebe najela tři auta

Lovosice /FOTOGALERIE/ - K vážné dopravní nehodě došlo v úterý (27.6.) kolem půl páté odpoledne na silnici I/15 z Terezína do Lovosic. Srazily se zde postupně tři osobní automobily u odbočky na Nové Kopisty.

Rozkrývá dotační podvody, teď zřejmě půjde před soud

Ústecký kraj – Leo Steiner poukazuje na rozsáhlé dotační machinace v kauze ROP Severozápad už pět let. Jako odborník na evropské fondy pracoval na Úřadě regionální rady Severozápad, kde se porcoval medvěd evropských peněz.

Copyright © VLTAVA LABE MEDIA a.s., 2005 - 2017, všechna práva vyhrazena.
Používáme informační servis ČTK. Kontakt na redakci.
Publikování nebo šíření obsahu Denik.cz je bez písemného souhlasu
VLTAVA LABE MEDIA a.s., zakázáno.
Marketingové podmínky. Cookies