VYBRAT REGION
Zavřít mapu

Nižší soutěže: Hrobce měly namále

LITOMĚŘICKO - Blízko první bodové ztrátě byli v nejvyšší okresní soutěži fotbalisté Hrobců. V Lounkách ještě dvacet minut před koncem prohrávali 0:2, výsledek zápasu však dokonale otočili a udrželi šestibodový náskok před Budyní. Ve III. třídě si zatím naprosto suverénně počínají fotbalisté Libochovic, kteří vyhráli všech svých devět zápasů a jejich náskok před Mlékojedy je již sedmibodový.

19.10.2007
SDÍLEJ:

Ilustrační fotoFoto: DENÍK/archiv

II. třída:

Podlusky – M. Žernoseky 1:1 (1:0), Horejsek – Toncar, r. Janda, 60. Radouň – Dobříň 4:0 (1:0), Vála 2, Guriš, Podhorský, r. Hlaváček, 40. Lounky – Hrobce 2:3 (1:0), Jirásek 2 – Šafránek 2, Robouský, r. Andrle, 140. Travčice – Žitenice 3:3 (0:3), Zich 2, Lepič – Kudrna, Musil, Rozengranc, r. Fleger, 80. V. Žernoseky – Lukavec 0:1 (0:1), Hnát, ČK Brožík (L.), r. Pekárek, 60. Prackovice – Čížkovice 0:2 (0:1), Koždoň, Čížek, ČK Zida – Voborský, r. Lisec, 50. Budyně – Litoměřice B 3:0 (2:0), Filmak 2, Moučka, r. Novotný, 50.

1. SK Hrobce 9 9 0 0 42:15 27
2. Viktorie Budyně 9 6 3 0 24:12 21
3. Sokol Malé Žernoseky 9 5 3 1 21:12 18
4. Sokol Velké Žernoseky 9 5 1 3 21:14 16
5. FK Viktorie Čížkovice 9 4 2 3 22:22 14
6. SK Lukavec 9 4 2 3 17:23 14
7. Sokol Radouň 9 3 3 3 15:15 12
8. FK Travčice 9 2 4 3 17:21 10
9. Chemička Dobříň 9 3 1 5 16:23 10
10. Dynamo Podlusky 9 2 2 5 12:15 8
11. Žitenice 9 2 2 5 19:28 8
12. FK Litoměřice B 9 1 4 4 15:23 7
13. TJ Lounky-Chodouny 9 1 3 5 14:22 6
14. Sokol Prackovice 9 1 0 8 14:24 3

 

III. třída – skupina A:

Račice – Předonín 2:1 (1:0), Bílek, Havlík – Soušek, r. Starý, 70. Dušníky – Polepy 1:2 (0:1), J. Hejna – Fibich 2, ČK Pugr, Horák – Dyrynk, r. Benda, 110. Židovice – Roudnice B 0:1 (0:0), Starczewski, r. Hanuš, 50. Kleneč – Střížovice 0:4 (0:3), Došek, Mecl, Kucík, Uřídil, ČK Růžička – Lochman, r. Bartoš, 30. Straškov B – Rovné B 2:0 (0:0), Šimral 2, ČK Šindelář (S.), r. Vlašič, 90. Vražkov – Bříza 3:1 (3:1), Bechlín – Mšené–lázně B 5:0 (2:0), r. Kocsis. Odložené utkání: Střížovice – Vražkov 4:0 (3:0), Uřídil 2, Došek, Števula, r. Mikan, 50.

1. SK Roudnice B 9 7 2 0 29:10 23
2. FK Polepy 9 6 1 2 33:16 19
3. SK Dušniky-Přestavlky 9 6 0 3 41:12 18
4. FK Bechlín 9 6 0 3 37:21 18
5. Sokol Straškov B 9 6 0 3 28:14 18
6. Dynamo Střížovice 9 6 0 3 30:17 18
7. SK Předonín 9 6 0 3 25:17 18
8. Viktorie Kleneč 9 4 1 4 14:39 13
9. SK Židovice 9 3 1 5 14:18 10
10. Čechie Mšené–lázně B 9 3 0 6 16:27 9
11. Sokol Vražkov 9 2 2 5 14:29 8
12. Podřipan Rovné B 9 2 0 7 11:23 6
13. Sokol Račice 9 2 0 7 7:29 6
14. Sokol Bříza 9 0 1 8 10:37 1

 

III. třída – skupina B:

Lovečkovice – Úpohlavy 1:0 (1:0), Šveňha, r. Netolický, 30. Křesín – Terezín 1:2 (0:2), Brunclík – Spálený 2, r. V. Husar, 50. Třebušín – Bohušovice 0:4 (0:1), Hadrbolec, Kačírek, Ponert, Šulc, r. Oncirk, 60. Ploskovice – Libochovany 0:0, r. Holec, 20. Vchynice – Libochovice 0:5 (0:2), Červený 2, Rohlíček, Musil, Oliva, ČK Kavka (V.), r. Sýkora, 20. Milešov B – Velemín 7:4 (1:3), Hanzl, 2 Kouba, Brabenec, Stejskal – Kunert 2, Huyen, Rainer, r. Sýkora, 60. Brňany – Mlékojedy 0:2 (0:1), Beneš, Polášek, ČK Beneš (M.), r. Fleger, 30.

1. FK Libochovice 9 9 0 0 35:2 27
2. FK Mlékojedy 2005 9 6 1 2 17:6 19
3. Sokol Milešov B 9 6 1 2 21:15 19
4. SK Velemín 9 5 2 2 25:13 17
5. Slavoj Bohušovice 9 5 1 3 20:12 16
6. Sokol Úpohlavy 9 5 0 4 15:11 15
7. Sokol Ploskovice 9 3 3 3 12:16 12
8. Kalich Třebušín 9 3 3 3 9:19 12
9. ČFK Brňany 9 3 1 5 11:12 10
10. Lovečkovice 9 2 3 4 8:15 9
11. Sokol Libochovany 9 1 4 4 9:12 7
12. Sokol Křesín 9 2 1 6 10:21 7
13. Sokol Terezín 9 2 1 6 10:24 7
14. FK Vchynice 9 0 1 8 6:30 1

IV. třída – skupina A:

Třebenice – Sulejovice 4:2 (2:1), Kalivoda 3, Hořejš – Přeučil, Štětka, ČK Johan (T.), r. Goyz, 80. Radovesice – Dubany 1:1 (0:1), r. laik, 90. Černiv B – Brozany B 4:2 (2:1), Prágl 2, Černý, Hrdý – Lédl, Quaiser, r. Šaloun, 30. Lukavec B – Siřejovice 3:1 (1:1), r. V. Husar, 40. Třebívlice – Podsedice 2:1 (1:0).

1. Sokol Brozany B 7 5 0 2 23:10 15
2. Sokol Podsedice 6 5 0 1 16:5 15
3. SK FC Siřejovice 7 5 0 2 11:7 15
4. Sokol Černiv B 6 4 1 1 15:8 13
5. Sokol Radovesice 7 3 1 3 11:10 10
6. SK Třebívlice 7 3 1 3 8:10 10
7. Slavoj Sulejovice 6 3 0 3 12:15 9
8. Sokol Třebenice 6 2 1 3 15:14 7
9. SK Lukavec B 6 1 1 4 10:21 4
10. Podbradec 6 1 0 5 10:19 3
11. FC Dubany 6 0 1 5 8:20 1

 

IV. třída – skupina B:

Libínky – Robeč 1:0 (1:0), laik, 20. Lovečkovice B – Lovosice B 1:3 (0:1), Hulín – Klouček, Faust, Petera, r. Bartoš, 30. Hlinná – Travčice B 1:1 (0:0), Mereda – Schmidt, r. Vlašič, 30. Úštěk B – Zahořany 0:3 (0:2), Jirkovský, Zeman, Pilný, r. Janda, 80. Brocno – Býčkovice 3:0.

1. Lovochemie Lovosice B 7 6 0 1 34:6 18
2. Sokol Zahořany 6 5 1 0 13:4 16
3. Sokol Robeč 7 4 1 2 15:15 13
4. Slavoj Úštěk B 6 4 0 2 12:8 12
5. FK Travčice B 6 3 1 2 16:9 10
6. SK Liběšice B 6 3 0 3 16:14 9
7. 1.FK Hlinná 6 2 2 2 12:12 8
8. Sokol Libínky 7 2 0 5 9:18 6
9. Sokol Býčkovice 7 1 1 5 9:27 4
10. Lovečkovice B 6 1 0 5 6:13 3
11. Sokol Brocno 6 1 0 5 9:25 3

 

IV. třída – skupina C:

 

Kostomlaty – Počeplice 2:0 (2:0), Lipš 2, r. Hlaváček, 40. Dušníky B – Hrobce 0:3 (0:2), Jakubec, Hančl, Laně, r. Holec, 30. Hoštka – Libkovice 3:1 (1:1), Tuček, Čapek, Sailer – Vališ, r. Vlašič, 50. Vědomice – Budyně B 10:1 (2:0), Hořejší 5, Chládek a Vágner 2, Kořínek – Němeček, ČK Nosek (B.), r. Mikan, 30. Račiněves – Ctiněves 0:2 (0:1), Semerád, Schoř, r. Svoboda.

1. Sokol Hoštka 7 6 1 0 21:5 19
2. SK Hrobce B 6 5 0 1 16:10 15
3. Sokol Ctiněves 7 4 2 1 21:10 14
4. Podřipan Kostomlaty 6 3 3 0 12:6 12
5. SK Sahara Vědomice 6 3 1 2 21:6 10
6. Počeplice 6 3 0 3 14:14 9
7. Sokol Libkovice 7 1 3 3 9:15 6
8. Sokol Račiněves 6 1 1 4 3:12 4
9. SK Dušníky-Přestavlky B 6 1 1 4 6:23 4
10. Viktorie Budyně B 7 1 0 6 7:24 3
11. Sokol Vražkov B 6 0 2 4 7:12 2

19.10.2007 VSTUP DO DISKUSE
SDÍLEJ:

DOPORUČENÉ ČLÁNKY

Simona Baumrtová převzala trofej pro vítěze ankety Nejúspěšnější sportovec Ústeckého kraje roku 2016
45

Simona Baumrtová je pošesté Nejúspěšnějším sportovcem roku Ústeckého kraje

Dobročinná dražba uměleckých předmětů ve prospěch Hospice sv. Štěpána v Litoměřicích
52

Benefiční aukční večer litoměřického hospice byl úspěšný

V Travčicích připravují květinové žně

Travčice - V travčických sklenících společnosti Montano Valtr pečují zahradníci o zhruba 25 druhů květin.

Auta rybářů u Labe? V Píšťanech ne

Litoměřicko - Kvůli neukázněným rybářům obec Píšťany zakázala vjezd autem k vodě.

Rekonstrukce litoměřického centra: Zásobování projede

Litoměřice – Obyvatele, podnikatele i návštěvníky části litoměřického centra čeká od příštího týdne značné omezení. Na některá místa se dostanou jen po objízdných trasách, někam nezajedou autem vůbec, jinde rezidenti budou muset parkovat na odlehlejších místech, než byli dosud zvyklí.

KRÁTCE: Co se děje na Litoměřicku? Přečtěte si stručný přehled

Litoměřicko, Podřipsko - Přečtěte si zprávy z Terezína, Litoměřic, Třebenic, Úštěku, Malých Žernosek nebo Roudnice nad Labem.

Copyright © VLTAVA LABE MEDIA a.s., 2005 - 2017, všechna práva vyhrazena.
Používáme informační servis ČTK. Kontakt na redakci.
Publikování nebo šíření obsahu Denik.cz je bez písemného souhlasu
VLTAVA LABE MEDIA a.s., zakázáno.
Marketingové podmínky. Cookies