Lukavec – Straškov 6:5 (2:4)
Branky: Udatný 2, Šenfeldr, Kolář, Manda, Hamza – Blažek 2, Sekera, Vlastník, Pešek.

Tohle by si nechali líbit fotbaloví fandové všude. Jedenáct branek v sítích brankářů, ofenzivní smršť. Po ní ale byli spokojenější Lukavečtí, kteří porazili Straškov 6:5. Tolik branek se nevidí leckdy ani na hokeji.

„Byl to takový festival otevřených obran. Oba týmy dělaly hrozné chyby v defenzivě, z toho pak vyšlo těch jedenáct gólů. Přistoupili jsme k tomu lehkovážně, zatímco soupeř bojoval. Po poločase se nám to podařilo otočit, za což jsem rád. Alespoň nevzniknou nějaké spekulace," vysvětlil trenér domácích Oldřich Němec, proč ho tři body těší dvojnásob.

Lukavec: Jan Brožík – Richtr, Mišani (54. Jar. Brožík), Hamza, Quaiser – Henzl, Orem, Šenfeldr (77. Manda), Zabák – Udatný, Kolář.
Straškov: Lebduška – Jan Novotný, Vlastník, Pešek, Jakub Novotný, Blažek, Pokorný, Sekera, Švec (63. Lamač), Houdek, Turek.

Libochovice – Bezděkov 3:0 (1:0)
Branky: O. Hudik 2, Červený.

Bezděkov nemohl začít na hřišti vedoucí celku tabulky hůř, už v desáté minutě byl vyloučen gólman Barcal a hosté šli do deseti. Favorit poprvé skóroval až ve 35. minutě, kdy Čížka, který musel mezi tyče, překonal Červený. Definitivně pak rozhodl o výhře Libochovic O. Hudik (68. a 75).

Libochovice: Netolický – Došek, Wiesner, Chlouba, Košťál – Tuček (68. Šturm), Urban (75. Kratochvíl), M. Hudik, Červený (68. Karfilát) – O. Hudik (80. Srbecký), Řezníček.
Bezděkov: Barcal – Adelt, Čaněk, Matoušek (71. Čermák), Strýhal – Hendrich, Poláček, Rubeš, Průša – Čížek, Jirásek.

Černiv – Rovné 2:4 (1:2)
Branky: Jopa, Udatný – L. Řezáč 2, Boura, Kotrba.

O udržení bojující Podřipan se prosadil už v osmé minutě díky Bourovi. Na druhou branku Kotrby našli rychle domácí odpověď, ale třetí gól v jejich síti na začátku druhého poločasu byl asi zlomový. L. Řezáč v 62. minutě zvyšoval už na 4:1 pro hosty, kteří jen v závěru dovolili korigovat Udatnému.

Černiv: Chodura – Udatný, Lubas, Pa. Vít, Jopa (53. Prágl), Cíl (78. Pe. Vít), Štros, Hulala, Bouška, Klug, Musil (78. Česal).
Rovné: Kriner – Boura, Šámal (73. Žebera), Fuksa, Cuchý – Migra, Vilánek, Ullman, Řezáč – Kotrba, Drobný (87. Suchomel).

Litoměřice B – Oldřichov 3:1 (2:1)
Branky: P. Hýř 2, Marič – Sedláček.

Oldřichov přišel o druhou příčku, i když se znovu střelecky prosadil kanonýr Pavel Sedláček, který v 18. min. vyrovnával. Domácí totiž vedli po trefě P. Hýře. Před půlí se prosadil Marič a na konečných 3:1 dával čtvrthodinky po změně stran opět P. Hýř.

Litoměřice B: Kirbs – Kleniar, Hruška, Pekař, Hýř, Marič, Janča, Císař, Horváth (80. Král), Cerman, Tichý (62. Starý).

Liběšice – Hrob 3:1 (0:0)
Branky: J. Mikina 2, Vlk – Pištora.

Na góly se v Liběšicích čekalo až do druhé části, kdy domácí odskočili na 2:0. Kanonýr Hrobu Pištora sice snížil, ale J. Mikina svým druhým gólem rozhodl o výhře Liběšic.

Liběšice: Koryťák – J. Janda, Novotný, Svoboda, Hambálek (25. Petrus) – T. Mikina, Vlasák (46. Knop), Blažíček, Vlk – J. Mikina, P. Janda.

České Kopisty – Kozly 3:0 kont.